Bites un LMT 4G internets – līderi Latvijā

2016 04.04

Latvijas Sabiedrisko Pakalpojumu Regulēšanas Komisija (SPRK) savā ikgadējā mobilo sakaru kvalitātes pārskatā nākusi klajā ar datiem par operatoru interneta ātrumu dažādās Latvijas vietās. Tas parāda, ka līderi 4G interneta ātrumā ir Bite un LMT, kā arī kopumā pagājušais gads iezīmējas ar nozīmīgu sakaru tīkla paplašināšanu, līdz ar to sekmējot interneta pieejamību.

 

Latvijas Sabiedrisko Pakalpojumu Regulēšanas Komisija nākusi klajā ar mobilo pakalpojumu kvalitātes pārskatu, kas parāda pagājušajā gadā veikto interneta ātruma mērījumu rezultātus. Kopumā mērījumi tika veikti 400 vietās visā Latvijā, tajā skaitā 50 vietās Rīgā. SPRK mērījumu rezultāti rāda, ka vidēji Bites 4G ātrums bijis 21,94Mb/s. “Pēc SPRK datiem, mēs tikai par 1,8Mb/s atpaliekam no LMT, ņemot vērā, ka savu 4G sākām attīstīt tikai četrus mēnešus pēc tam, kad mērījumi tika sākti. Un tas noteikti ir kaut kas, ar ko lepoties! Tas nozīmē, ka ieguldītais darbs ir nesis augļus un ar turpmāko attīstību mēs saviem klientiem varēsim nodrošināt vēl plašāku un vēl ātrāku 4G internetu!” komentē Aleksandrs Beļajevs, Bite Latvija galvenais tīkla inženieris.
Tāpat, mērījumi veikti arī lielākajās pilsētās, no kurām Daugavpilī, Jūrmalā, Olainē un Salaspilī Bites interneta ātrums uzrāda vislabākos rezultātus mobilo operatoru vidū. “Jau pagājušā gada nogalē mēs uzsākām 4G paplašināšanu ārpus Rīgas apkaimes. Un arī šogad to turpinām – jau šonedēļ plānojam aktivizēt vairākas bāzes stacijas: Priekuļos, Ķemeros, Ainažos, Lielvārdē, Allažos, Silakrogā, tāpat arī papildus stacijas pievienosim Ventspils un Rīgas 4G pārklājumam,” papildina A.Beļajevs.
Jau iepriekš interneta ātruma mērījumu kompānija Ookla Speedtest atzina Bites 4G internetu par ātrāko Latvijā, savus mērījumus balstot uz tā saucamo crowdsourcing metodi, kurā ikviens, kurš savā mobilajā ierīcē veicis Speedtest ātruma testu, piedalījies datu ieguvē (neatkarīgi no tā, kurā vietā vai diennakts laikā tie būtu veikti). Sabiedrisko Pakalpojumu Regulēšanas Komisija, savukārt, savos mērījumos izmanto citu metodoloģiju, tos veicot ar specializētām iekārtām noteiktās vietās Latvijā.

2017 04.27

Bite nopietni piesaka sevi biznesa segmentā

Uzsākot biznesa segmenta attīstības programmu, mobilo sakaru operators Bite nāk klajā ar specializētu pamata tarifu un papildu priekšrocību piedāvājumu uzņēmējiem. 

Lasīt tālāk
2017 04.25

Turpmāk Bites klienti varēs vairāk ar bagātīgajiem tarifu plāniem

No otrdienas, 25.aprīļa, mobilo sakaru operators Bite sāks piedāvāt jaunus un krietni bagātīgākus tarifu plānus, kas salāgoti ar aktuālajām klientu vajadzībām un ieradumiem, informēja Bite vadītājs Kaspars Buls.

Lasīt tālāk