Bites 4G pārklājums sasniedz 90% Latvijas iedzīvotāju

2016 07.04

4G ir šobrīd jaunākā tīkla tehnoloģija, kas dod iespēju lietot ātru mobilo internetu gan telefonā, gan mobilajā rūterī. Mobilo internetu telefonā lieto jau vairāk kā puse Bites klientus un tendence rāda, ka šis skaitlis strauji turpina augt. “Vidējais interneta apjoms, ko mūsu klienti patērē mēnesī, pēdējā gada laikā ir pieaudzis vairāk kā divas reizes. Mēs paredzam, ka turpmāko četru gadu laikā tas no 1,9GB mēnesī pieaugs pat līdz 20GB. Līdz ar to tīkls ir jāattīsta nepārtraukti,” komentē Bite Latvija Galvenais radiotīkla inženieris Aleksandrs Beļajevs.
Jau ziņots, ka Bite ir vienojusies ar vadošo tīkla tehnoloģiju izstrādātāju Huawei par 5G tīkla izveidi. 
“5G tehnoloģija vēl ir izstrādes stadijā, taču, redzot, cik strauji aug klientu prasības, pie tās ir jāsāk strādāt jau tagad. Mēs esam paveikuši tiešām lielu darbu, nedaudz vairāk kā gada laikā izveidojot plašu 4G pārklājumu visā Latvijā. Un, pie tam, tas ir pozitīvi novērtēts gan no neatkarīgu, starptautisku ekspertu puses, gan arī vietējo tehnoloģiju zinātāju testiem,” turpina A.Beļajevs.
Jaunākās Bites 4G bāzes stacijas aktivizētas Kaķeniekos, Kroņaucē, Līvbērzē, Kaģos, Ānē, Tušķos, Madlienā, Lēdmanē, Rēzeknē, Krimuldas pagastā, Lilastē, Ķekavas pagastā, Kalngalē, Garkalnē, Saulkrastos, Skuķīšos un Stopiņos. Lai dotu klientiem iespēju novērtēt paveikto, Bite piedāvā ik vasaras mēnesi bez maksas lietot 1 GB mobilā interneta telefonā. Vairāk informācijas par 4G pārklājumu un 1GB piedāvājumu – www.bite.lv.

 

2017 04.25

Turpmāk Bites klienti varēs vairāk ar bagātīgajiem tarifu plāniem

No otrdienas, 25.aprīļa, mobilo sakaru operators Bite sāks piedāvāt jaunus un krietni bagātīgākus tarifu plānus, kas salāgoti ar aktuālajām klientu vajadzībām un ieradumiem, informēja Bite vadītājs Kaspars Buls.

Lasīt tālāk
2017 04.24

BITE uzlabo mobilā interneta pārklājumu uz Latgales lielākajiem autoceļiem

Pieaugot satiksmes intensitātei uz Latvijas lielākajiem autoceļiem, kā arī mainoties mobilo ierīču lietošanas paradumiem, mobilo sakaru operators BITE šogad ieplānojis vērienīgas investīcijas interneta pārklājumu paplašināšanā un ātruma uzlabošanā uz šiem ceļiem. 

Lasīt tālāk