Bite savam pārklājumam pievieno vairākus desmitus 4G staciju

2016 04.08

Šajā nedēļā Bite ievērojami paplašinājusi savu 4G tīkla pārklājumu, uzbūvējot vairākus desmitus jaunu bāzes staciju. Tagad Bites 4G internets, kuru pasaulē populārākā mērījumu kompānija Ookla Speedtest atzinusi par ātrāko Latvijā, pieejams arī Jaunjelgavā, Ķemeros, Ainažos, Alūksnē, Alsungā, Aucē, Elejā, Rūjienā, Aknīstē, Ilūkstē, Dagdā, Līgatnē, Apē, Viļakā un citur.

 

Jau līdz šim Bites 4G internets bija pieejams 1,4miljoniem Latvijas iedzīvotāju un nu, pievienojot vairāk kā četrdesmit jaunas bāzes stacijas, tas ir pieejams vēl vairākās vietās Latvijā. “Mēs redzam, ka ātrs internets ir kļuvusi par neatņemamu ikdienas sastāvdaļu, tādēļ darām visu, lai to sniegtu saviem klientiem tur, kur viņiem tas ir nepieciešams. Esam ieguldījuši lielus resursus gan tīkla modernizēšanā, gan paplašināšanā, kas ir ievērojami uzlabojis Bites tīkla kvalitāti un pieejamību. Un man ir prieks, ka to pierāda arī vairāki neatkarīgi eksperti – gan globāla mēroga, kā Ookla Speedtest, gan arī vietējie - SPRK veiktie mērījumi,” saka Bite Latvija Radio tīkla plānošanas vadītājs Aleksandrs Beļajevs.
Tāpat, jaunas bāzes stacijas ir pievienotas arī vietās, kur jau līdz šim bija pieejams Bites 4G pārklājums: “Mēs redzam, ka ļoti strauji pieaug datu patēriņš mūsu tīklā. Kas, starp citu, interesanti – tieši vecuma grupā virs 60 gadiem tas audzis visstraujāk. Vēl nesen dzirdēju stāstu no kolēģiem, ka kāda kundze sev dzimšanas dienā uzdāvināja planšeti, lai varētu sazināties ar savējiem. Un šādu gadījumu kļūst arvien vairāk. Tāpat, vislielākais lietojuma pieaugums ir tieši reģionos, piemēram, Rēzeknē tas ir audzis par 94%, tādēļ arī tur esam uzcēluši papildu bāzes stacijas, lai interneta ātrums atbilstu augošajām lietotāju prasībām,” turpina A. Beļajevs.
Arī turpmākajos mēnešos tiek plānots aktīvs darbs pie 4G pārklājuma paplašināšanas, lai jau vasarā tas būtu pieejams 90% Latvijas iedzīvotāju.

2017 04.25

Turpmāk Bites klienti varēs vairāk ar bagātīgajiem tarifu plāniem

No otrdienas, 25.aprīļa, mobilo sakaru operators Bite sāks piedāvāt jaunus un krietni bagātīgākus tarifu plānus, kas salāgoti ar aktuālajām klientu vajadzībām un ieradumiem, informēja Bite vadītājs Kaspars Buls.

Lasīt tālāk
2017 04.24

BITE uzlabo mobilā interneta pārklājumu uz Latgales lielākajiem autoceļiem

Pieaugot satiksmes intensitātei uz Latvijas lielākajiem autoceļiem, kā arī mainoties mobilo ierīču lietošanas paradumiem, mobilo sakaru operators BITE šogad ieplānojis vērienīgas investīcijas interneta pārklājumu paplašināšanā un ātruma uzlabošanā uz šiem ceļiem. 

Lasīt tālāk