Bite piedāvā nebijušas iespējas un vēl lielāku izvēles brīvību

2016 09.21

Turpinot lauzt barjeras mobilo sakaru lietotāju ikdienā, Bite nāk klajā ar pavisam jaunu pakalpojumu klāstu, kas pirmo reizi Latvijā piedāvā mobilo internetu Eiropā lietot tāpat kā mājās. Tāpat turpmāk Bites klientiem nebūs jāsatraucas par tā saucamo “zirnekli” telefona ekrānā, par ko parūpēsies apdrošināšanas serviss. Jaunos pakalpojumus ir iespēja pašiem salikt tarifu plānos pēc savām vēlmēm un vajadzībām.

Kā rāda dati, teju puse Bites klientu lieto mobilo internetu. Un, pie tam, tie ir aptuveni 1,9GB mēnesī uz vienu lietotāju. Lai gan piemērotu interneta tarifu plānu izvēle tirgū ir plaša un arī viedtālruņu klāsts ir teju nebeidzams, aizvien ir jomas, kurās mobilo sakaru klienti jūtas ierobežoti.

Mums – Bitē – vienmēr fokusā ir bijuši mūsu klienti. Vienmēr esam veidojuši pakalpojumus, ka ļauj nepieciešamo izdarīt ātrāk, labāk, vienkāršāk un bez liekiem uztraukumiem. To esam darījuši jau no pirmajiem soļiem un arī tagad esam gatavi piedāvāt risinājumu mūsdienu aktīvajam mobilā telefona lietotājam,” saka Kaspars Buls, Bite Latvija vadītājs. ”Mēs vēlamies doties vēl tālāk, laužot arvien jaunas barjeras, neierobežojot klientus ar norādījumiem par to, kā būtu labāk vai pareizāk. Gluži otrādi – mūsu mērķis ir ļaut darīt, kā pašam tīk. Tādēļ arī mūsu jaunie piedāvājumi ne tikai ļauj darīt vairāk un brīvāk, bet arī piedāvā katram pašam salikt savus pakalpojumus tarifu plānā, atbilstoši vēlmēm.

Mūsdienu cilvēks komunicē ne vien sarunu veidā, bet nu jau dara to daudz plašāk – komunikācija notiek čatos, tiek sūtītas bildes, video, emocijikonas. Arī bizness no biroja tiek pārnests uz jebkuru vietu, kur vien nepieciešams. Un tas viss – pateicoties internetam telefonā. Šobrīd ir jādodas soli tālāk, piedāvājot klientiem pārkāpt barjeras, kas traucē brīvi komunicēt arī, atrodoties ārzemēs vai, baidoties sabojāt telefona ekrānu.

Piemēram, aptaujā 65% Latvijas iedzīvotāju atzina, ka, dodoties uz ārzemēm, mobilos sakarus lieto, sevi ierobežojot, jo baidās no pārlieku lielām izmaksām. Tāpat, zinot, ka aptuveni ¾ no visiem viedtālruņu bojājumiem iekļauj ekrāna maiņu (kas vidēji izmaksā ap 200 EUR), jauns telefons nereti tiek uzmanīgi sargāts, lai tikai nenāktos saskarties ar tik nepatīkamo ‘zirnekli’ telefona ekrānā.

Tādēļ no 21.septembra Bite piedāvā jaunus tarifu plānus, kas ļauj izvēlēties sev piemērotāko interneta apjomu un lietot to arī Eiropas Ekonomikas Zonas valstīs. Tāpat, ikvienam tagad ir pieejama pavisam jauna iespēja – telefona ekrāna apdrošināšana.  Jauno tarifu plānu princips izveidots, lai ikviens klients varētu izmēģināt Bites piedāvātos pakalpojumus un pēcāk izlemt, kā un cik daudz tos lietot, atbilstoši savām vēlmēm un vajadzībām. Tāpat, protams, aizvien turpinās sadarbība ar populārāko aplikāciju veidotājiem (Twitter, Facebook, WhatsApp, Draugiem.lv, Waze un Delfi), piedāvājot tās klientiem lietot, netērējot internetu.

Jaunie tarifu plāni tiek prezentēti kopā ar pavisam jaunu Bites vizuālo tēlu: “Bite iet laikam līdzi un nekad nav baidījusies mainīt komunikācijas stilu, sekojot pasaules tendencēm. Mūsu klienti runā interneta valodā, un arī mūsu pakalpojumi piedāvā tendencēm atbilstošus piedāvājumus – aplikācijas, apdrošināšanu, internetu gan Latvijā, gan ceļojumā. Tādēļ esam izveidojuši jaunu vizuālu platformu, kas turpmāk stāstīs Bites stāstu jaunā līmenī, aizvien saglabājot mūsu vērtības, esot vienkāršiem, cilvēcīgiem un patiesiem,” piemin Kaspars Buls.

2017 04.25

Turpmāk Bites klienti varēs vairāk ar bagātīgajiem tarifu plāniem

No otrdienas, 25.aprīļa, mobilo sakaru operators Bite sāks piedāvāt jaunus un krietni bagātīgākus tarifu plānus, kas salāgoti ar aktuālajām klientu vajadzībām un ieradumiem, informēja Bite vadītājs Kaspars Buls.

Lasīt tālāk
2017 04.24

BITE uzlabo mobilā interneta pārklājumu uz Latgales lielākajiem autoceļiem

Pieaugot satiksmes intensitātei uz Latvijas lielākajiem autoceļiem, kā arī mainoties mobilo ierīču lietošanas paradumiem, mobilo sakaru operators BITE šogad ieplānojis vērienīgas investīcijas interneta pārklājumu paplašināšanā un ātruma uzlabošanā uz šiem ceļiem. 

Lasīt tālāk