Bite Latvija pilnībā iegādājas SIA Spaineta Latvija

2016 04.04

 

Mobilais operators Bite Latvija iegādājies SIA Spaineta Latvija, kļūstot par uzņēmuma vienīgo īpašnieku. Jau līdz šim uzņēmumi darbojās līdztekus, Spainetai pārvaldot Bite Latvija klientu apkalpošanas centrus.   

 

“Kopā ar Spaineta mēs strādājam jau vairākus gadus – viņi veica izcilu darbu, pārstāvot Biti klientu apkalpošanas centros visā Latvijā, palīdzot klientiem izvēlēties piemērotāko telefonu, atbildot uz jautājumiem un iepazīstinot ar jaunumiem gudro aksesuāru pasaulē. Tādēļ mēs esam ļoti priecīgi, ka turpmāk Spaineta un tās komanda 100% apmērā ir daļa no Bites ģimenes,” saka Bite Latvija vadītājs Freds Renčaks.
Spaineta ir mazumtirdzniecības un klientu apkalpošanas salonu ķēde, kas piedāvā Bites pakalpojumus, viedtālruņus un dažādus aksesuārus gan privātpersonām, gan uzņēmumiem. Šobrīd Spainetā strādā vairāk kā 130 darbinieki visā Latvijā.
“Mūsu biznesa stratēģija fokusējas uz vēl plašāku viedtālruņu un dažādu gudro aksesuāru piedāvājumu, tādēļ mēs paredzam, ka, pilnībā pārvaldot Spaineta uzņēmumu, mēs sasniegsim vēl labākus rezultātus,” piemin Renčaks.
Spaineta Latvija pārņemšanas procesu paredzēts pabeigt tuvākajā laikā, tiklīdz tiks saņemts apstiprinājums no Konkurences padomes.

 

2017 04.27

Bite nopietni piesaka sevi biznesa segmentā

Uzsākot biznesa segmenta attīstības programmu, mobilo sakaru operators Bite nāk klajā ar specializētu pamata tarifu un papildu priekšrocību piedāvājumu uzņēmējiem. 

Lasīt tālāk
2017 04.25

Turpmāk Bites klienti varēs vairāk ar bagātīgajiem tarifu plāniem

No otrdienas, 25.aprīļa, mobilo sakaru operators Bite sāks piedāvāt jaunus un krietni bagātīgākus tarifu plānus, kas salāgoti ar aktuālajām klientu vajadzībām un ieradumiem, informēja Bite vadītājs Kaspars Buls.

Lasīt tālāk