Bite - citāds veids, kā klausīties mūziku!

2014 11.10

Sākot ar šī gada 10. novembri Latvijā būs pieejams Citāds veids, kā klausīties savu iemīļoto mūziku.

Sākot ar šī gada 10. novembri Latvijā būs pieejams Citāds veids, kā klausīties savu iemīļoto mūziku.

Jo 10.novembrī mobilo sakaru operators Bite piesaka jaunu tarifu plānu Pērkons, kas atļaus lietot pasaulē plašāko mūzikas servisu Deezer, nemaksājot par mūzikas straumēšanā iztērētajiem megabaitiem. Jaunā tarifu plāna ieskandināšana ar mazu, bet jaudīgu koncertu pirmdienas vidū norisināsies vietā, kur sākās mūzika - leģendārajā Vecrīgas klubā Pulkvedim neviens neraksta.

 

Bite Latvija vadītājs Freds Renčaks: “Bitē mēs vienmēr domājam par pievienoto vērtību, kādu mēs varam sniegt saviem klientiem. Es ļoti labi saprotu, ka mūzikai Latvijā ir īpaša vieta un tieši tāpēc mēs esam lepni sadarboties ar pasaulē progresīvāko mūzikas straumēšanas servisu Deezer, piedāvājot to saviem klientiem. Un kā vienmēr - mēs to piedāvāsim pavisam citā līmenī, kā to dara tikai daži mobilo sakaru operatori pasaulē, proti, pieslēdzot tarifu plānu Pērkons, Deezer varēs klausīties, neuztraucoties par mobilajā internetā iztērēto apjomu, jo mēs uzskatām, ka mūzikai nav jābeidzas, ja beidzās megabaiti.

 

Jouni Pesola Deezer Baltijas reģiona vadītājs: “Deezer ir pagodināts sadarboties ar tik inovatīvu un pozitīvā nozīmē traku mobilo sakaru operatoru kā Bite, jo tik pat traki uz mūziki esam arī mēs - Deezer. Deezer, atšķirībā no citiem straumēšanas servisiem, ir personsiks, jo par mūzikas piedāvājumu rūpejas mūzikas redaktori, kuri ļoti īpašu uzmanību pievērš lokālajiem izpildītājiem.

 

Mūzikas straumēšanas serviss Deezer, kuru 2007.gadā Parīzē dibinājis Daniels Marhelī, ir lielākais mūzikas serviss pasaulē ar 35 miljoniem dziesmu, kas pieejams 185 pasaules valstīs, turklāt katru dienu katalogu papildina ar 20 tūkstošiem jaunu dziesmu. Taču Deezer nav tikai bezpersonisks mūzikas serviss, to apkalpo 55 mūzikas redaktori, kas rūpējas par servisa cilvēcisko faktoru, līdz ar to Deezer spēj rekomendēt to mūziku, kas vislabāk atbilst katra klausītāja gaumei.

 

Vēl vairāk - pieslēdzot Bites tarifu plānu Pērkons Deezer Premium+ abonēšana, pirmo gadu lietotājiem būs bezmaksas, turklāt mūziku straumēt varēs neierobežotā apjomā. Deezer Premium+ nodrošina augstvērtīgu skaņas kvalitāti līdz 320 kb/s, turklāt Premium+ tavu mūzikas klausīšanos netraucēs ar reklāmas pauzēm.

 

Tarifu plāns Pērkons ikmēneša maksa ir 11,80 EUR, papildus neierobežotam datu apjomam mūzikas straumēšanai, tajā joprojām būs pilnīgi neierobežots interneta apjoms jau iemīļotākajām aplikācijām, plus 3GB citiem ikdienas sīkumiem, kā arī, pats par sevi saprotams, neierobežoti zvani un īsziņas.

 

Kopš šodienas - Bite. Citāds veids kā klausīties mūziku.

 

Vienmēr vairāk:

Anete Jansone

e: anete.jansone@bite.lv

 

10 fakti par Deezer:

 

  • Deezer  ir 16 miljonu aktīvo lietotāju un 5 miljoni maksas abonementu
  • Deezer lietotāji izveidojuši vairāk nekā 100 miljonus atskaņošanas sarakstu
  • Deezer ir pieejamas vairāk nekā 100 papildu aplikācijas - http://www.deezer.com/appstudio
  • Deezer lietotāji mūziku klausās vidēji 30-60 stundas mēnesī
  • Pieejams viedtālruņos, klēpjdatoros, planšetēs, smart TV, Xbox, mašīnās un darba virsmās
  • Lietotāji vidēji katru dienu vienu stundu klausās mūziku Deezer savās mobilajās ierīcēs.
  • Deezer mūzikas bibliotēkai katru dienu pievieno ap 20 tūkstoši jaunu dziesmu un šobrīd tajā ir vairāk nekā 35 miljoni dziesmu – tas ir lielākais un plašākais mūzikas spektrs, salīdzinot ar citiem straumēšanas servisiem.
  • Deezer ir vienošanās ar vairāk nekā 1000 mūzikas un autortiesību kompānijām visa pasaulē.
  • 20% Deezer darbinieku fokusējas uz redakcionālo darbu. Tie ir mūzikas eksperti no visas pasaules, kas sniedz rekomendācijas par katru no mūzikas žanriem.
  • 40% no visas mūzikas, kas tiek straumēta vienas stundas laikā, ir jaunās dziesmas
2017 04.27

Bite nopietni piesaka sevi biznesa segmentā

Uzsākot biznesa segmenta attīstības programmu, mobilo sakaru operators Bite nāk klajā ar specializētu pamata tarifu un papildu priekšrocību piedāvājumu uzņēmējiem. 

Lasīt tālāk
2017 04.25

Turpmāk Bites klienti varēs vairāk ar bagātīgajiem tarifu plāniem

No otrdienas, 25.aprīļa, mobilo sakaru operators Bite sāks piedāvāt jaunus un krietni bagātīgākus tarifu plānus, kas salāgoti ar aktuālajām klientu vajadzībām un ieradumiem, informēja Bite vadītājs Kaspars Buls.

Lasīt tālāk