ASV investīciju uzņēmums Providence uzsāk BITE grupas iegādi

2015 12.24

Šodien, 24.decembrī, Mid Europa Partners (“Mid Europa”), vadošais investīciju fonds Centralajā, Austrumeiropā un Turcijā, kopā ar Providence Equity Partners (“Providence”) – starptautisku privāto investīciju uzņēmumu, paziņoja, ka ir uzsākuši vienošanās procesu, saskaņā ar kuru Providence pārņems Bité Finance International BV  ("BITE" vai “BITE Grupa”) no “Mid Europa” par šobrīd neizpaužamu summu. Darījumu ir paredzēts pabeigt 2016.gada pirmajā ceturksnī.

 

BITE Grupa pārstāv vienu no lielākajiem mobilo sakaru operatoriem Latvijā un Lietuvā, kura fokuss ir nodrošināt aizvien augošajām prasībām atbilstošu tīkla kvalitāti un izcilu klientu servisu. BITE Grupa piedāvā plašu mobilo pakalpojumu klāstu, kā arī mobilo internetu un datu pakalpojumus gan biznesa, gan privātajiem klientiem.

 

Mišela Kapioda, “Mid Europa” partnere: “Apvienojot spēcīgu vadību un ieguldot milzīgu darbu, Freds Renčaks un viņa komanda sniedz klientiem izcilu pieredzi telekomunikācijās, kas ir pierādījusies kā lieliska uzņēmuma stratēģija, piesaistot vairāk kā 1,58 miljonus klientu. Mēs gribam pateikt lielu paldies BITE komandai par šo lielisko sniegumu, kā arī vēlam turpināt savu veiksmes stāstu, uzsākot aizraujošu ceļu kopā ar jauno īpašnieku.

 

Freds Renčaks, BITE Grupa valdes priekšsēdētājs: “Ar “Mid Europa” atbalstu mēs esam attīstījuši BITE kā vienu no dinamiskākajiem, kvalitatīvākajiem un uz klientu orientētiem mobilo sakaru operatoriem Eiropā. Mēs esam pateicīgi “Mid Europa”par uzticību BITE ilgtermiņa stratēģijai un ar prieku raugāmies uz priekšu, lai vēl vairāk stiprinātu uzņēmumu “Providence” vadībā.

 

Providence jau šobrīd pārstāv veiksmīgus, starptautiskus privātā kapitāla ieguldījumus mediju, komunikāciju, izglītības un informācijas nozarēs.

 

Karims Tabets, “Providence” izpilddirektors: “BITE ir neparasts uzņēmums un mēs esam priecīgi sadarboties ar Fredu un visu viņa komandu. Mēs spējam sniegt vērā ņemamu pieredzi, kura ir iegūta atbalstot mediju un komunikācijas uzņēmumus citās valstīs, kas ļauj mums  ar prieku raudzīties sadarbībā, tādējādi atbalstot BITE izaugsmi un stratēģiju, pirmajā vietā izvirzot klientu vēlmes.

 

Par BITE Grupa

BITE ir mobilo sakaru uzņēmumu grupa, kas darbojas Latvijā un Lietuvā. Tā ir viena no lielākajām telekomunikāciju grupām Baltijā, kuras privāto un biznesa klientu bāze sasniedz 1,58 miljonus lietotāju.

 

Par Providence

Providence Enquity Partners ir viens no lielākajiem privātā kapitāla investīciju fondiem pasaulē, kurš fokusējas uz ieguldījumiem mediju, komunikāciju, izglītības un informācijas uzņēmumos. Fonds pārstāv ieguldījumus vairāk kā 40 miljardu ASV dolāru apmērā un ir atbalstījis vairāk kā 140 uzņēmumus, kopš tā dibināšanas 1989.gadā. Providence galvenais birojs atrodas Providencē, ASV, taču tā pārstāvniecības ir arī Ņujorkā, Londonā, Honkongā, Singapūrā un Ņūdeli. Fonds pārstāv tādus uzņēmumus kā “Eircom” (Īrija), “Warner music group” (ASV), “Digiturk” (Turcija), “idea Cellular (Indija), “Ironman”, “HSE24”, kā arī citus labi zināmus nozaru līderus. Vairāk informācijas - www.provequity.com.

 

2017 04.27

Bite nopietni piesaka sevi biznesa segmentā

Uzsākot biznesa segmenta attīstības programmu, mobilo sakaru operators Bite nāk klajā ar specializētu pamata tarifu un papildu priekšrocību piedāvājumu uzņēmējiem. 

Lasīt tālāk
2017 04.25

Turpmāk Bites klienti varēs vairāk ar bagātīgajiem tarifu plāniem

No otrdienas, 25.aprīļa, mobilo sakaru operators Bite sāks piedāvāt jaunus un krietni bagātīgākus tarifu plānus, kas salāgoti ar aktuālajām klientu vajadzībām un ieradumiem, informēja Bite vadītājs Kaspars Buls.

Lasīt tālāk