Vairāki simti netrāpīgu dāvanu cenšas atrast īstās rokas

2015 12.30

Vairāki simti netrāpīgu dāvanu cenšas atrast īstās rokas

 

Lai gan svētku laiks vēl turpinās pilnā sparā, lielākā daļa no mums jau ir paspējuši tikt apdāvināti vai sarūpēt dāvanas kādam citam. Veiktā aptauja rāda, ka visgaidītāko dāvanu TOPā ir dāvanas, kas gatavotas pašu rokām, dāvanu kartes, gardumi un rotaslietas, taču, arī zinot statistiku un labi pazīstot cilvēku, kam dāvana jāsarūpē, gadās nošaut garām. Un, kā rāda Bites izveidotā vietne netrapiga.lv, arī šie svētki nav izņēmums – vairāki simti netrāpīgu dāvanu tajā cenšas atrast īstās rokas.

 

Svečturi, kurpes, rotaslietas, grāmatas un pat saliekamas smadzenes – tās ir tikai dažas no dāvanām, kam, patiesībā, nav ne vainas, taču tās nokļuvušas neīstajās rokās. Un tieši tādēļ nonākušas netrapiga.lv, kur ne tikai savam īpašniekam ļauj pretendēt uz pārsteigumbalvu no Bites, bet atrod arī kādu, kuru patiesi iepriecināt.

 

Piemēram, īstās rokas (vai… kājas?) meklē pavisam unikālas biksiņas Jaunajam gadam:

 

 

Ik dienu vietnē tiek pievienoti vairāki desmiti jaunu dāvanu un tikpat aktīvi uz tām arī piesakās. “Skatoties kā pēc svētkiem pieaug aktivitāte netrapiga.lv, mēs redzam, ka šāda lapa tiešām ir nepieciešama – tā ne tikai ļauj dot netrāpīgām dāvanām otru iespēju, bet ir arī interesanta vērotājam no malas – cik dažādi ir mūsu dāvināšanas paradumi! Un arī apraksti, ko dāvanu saņēmēji ievieto, parāda, cik patiesībā jābūt uzmanīgam un vērīgam, izvēloties dāvanu,” saka Bites klientu apkalpošanas nodaļas vadītāja Oksana Stankeviča. 

 

Vietne www.netrapiga.lv darbosies līdz pat 8.janvārim, kad kāda dāvana, kas būs saņēmusi visvairāk balsu no vietnes apmeklētājiem, saņems dāvanu no Bites – planšetdatoru.

 

Taču, līdz tam ikvienam ir iespēja ielūkoties tajā, lai, iespējams, ieraudzīto ko tādu, kas jau sen ticis kārots. Vai arī doties uz kādu no Bites saloniem, kuros ir uzstādītas dāvankastes – tajās var atstāt savu netrāpīgo dāvanu, kas tiks nodota Otrā Elpa rokās. Dāvankastes ir gan Bites birojos Rīgā un Saldū, gan arī Bauskā, Cēsīs, Daugavpilī, Dobelē, Jelgavā, Kuldīgā, Liepājā, Ogrē, Rēzeknē un Ventspilī.

 

Vienmēr vairāk:
Anete Jansone
t: +371 25544143
e: anete.jansone@bite.lv

2017 04.25

Turpmāk Bites klienti varēs vairāk ar bagātīgajiem tarifu plāniem

No otrdienas, 25.aprīļa, mobilo sakaru operators Bite sāks piedāvāt jaunus un krietni bagātīgākus tarifu plānus, kas salāgoti ar aktuālajām klientu vajadzībām un ieradumiem, informēja Bite vadītājs Kaspars Buls.

Lasīt tālāk
2017 04.24

BITE uzlabo mobilā interneta pārklājumu uz Latgales lielākajiem autoceļiem

Pieaugot satiksmes intensitātei uz Latvijas lielākajiem autoceļiem, kā arī mainoties mobilo ierīču lietošanas paradumiem, mobilo sakaru operators BITE šogad ieplānojis vērienīgas investīcijas interneta pārklājumu paplašināšanā un ātruma uzlabošanā uz šiem ceļiem. 

Lasīt tālāk