TV programma

LTV1

Pieejams: Go3 un Home3

LTV7

Pieejams: Go3 un Home3

TV3

Pieejams: Go3 un Home3

TV6

Pieejams: Go3 un Home3

TV3 Life

Pieejams: Go3 un Home3

TV24

Pieejams: Go3 un Home3

RE:TV

Pieejams: Go3 un Home3

3+

Pieejams: Go3 un Home3

VIASAT Nature

Pieejams: Go3 un Home3

Viasat History

Pieejams: Go3 un Home3

Viasat Explore

Pieejams: Go3 un Home3

National Geographic HD

Pieejams: Go3 un Home3

TV3 Film

Pieejams: Home3

TV1000

Pieejams: Go3 un Home3

TV1000 Action

Pieejams: Go3 un Home3

Epic Drama

Pieejams: Go3 un Home3

Fox

Pieejams: Go3 un Home3

Duo3

Pieejams: Go3 un Home3

Duo6

Pieejams: Go3 un Home3

TV1000 World Kino

Pieejams: Go3 un Home3

Discovery

Pieejams: Go3 un Home3

Investigation Discovery

Pieejams: Go3

Animal Planet

Pieejams: Go3

HGTV

Pieejams: Go3

Best4sport TV

Pieejams: Go3

TLC

Pieejams: Go3 un Home3

Nastojashee vremja

Pieejams: Go3 un Home3

Ukraina 24

Pieejams: Go3 un Home3

Star Family

Pieejams: Home3

Film UA Drama

Pieejams: Home3

Travel Channel

Pieejams: Go3

Eurosport 1

Pieejams: Go3 un Home3

Eurosport 2

Pieejams: Go3 un Home3

Fox Life

Pieejams: Home3

TV3 Sport

Pieejams: Go3 un Home3

TV3 Sport 2

Pieejams: Go3 un Home3

TV3 Sport 3

Pieejams: Go3 un Home3

Setanta Sports

Pieejams: Go3 un Home3

Prime Fight HD

Pieejams: Go3

NBA

Pieejams: Go3 un Home3

TV3 Sport Open

Pieejams: Go3 un Home3

BBC World News

Pieejams: Go3 un Home3

Euronews

Pieejams: Go3 un Home3

TV3 Mini

Pieejams: Go3 un Home3

Disney Channel

Pieejams: Home3

Disney Junior

Pieejams: Home3

Nicktoon

Pieejams: Home3

Kidzone Mini

Pieejams: Go3 un Home3

MTV Hits

Pieejams: Go3 un Home3

Brazzers TV

Pieejams: Go3 un Home3

Playboy TV Europe

Pieejams: Go3 un Home3

00:00
00:30
01:00
01:30
02:00
02:30
03:00
03:30
04:00
04:30
05:00
05:30
06:00
06:30
07:00
07:30
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
23:00
23:30
00:00
00:30
01:00
01:30
02:00
02:30
03:00
03:30
04:00
04:30
05:00
05:30
06:00
06:30
07:00
07:30
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
23:00
23:30

Neprāta cena

00:55 - 01:20

Neprāta cena

00:55 - 01:20

Neprāta cena

01:20 - 01:50

Neprāta cena

01:20 - 01:50

Neprāta cena

01:50 - 02:15

Neprāta cena

01:50 - 02:15

Neprāta cena

02:15 - 02:45

Neprāta cena

02:15 - 02:45

Zinātnes noslēpumi

02:45 - 02:50

Zinātnes noslēpumi

02:45 - 02:50

Province

02:50 - 03:20

Province

02:50 - 03:20

Latvijas Sirdsdziesma

03:20 - 04:20

Latvijas Sirdsdziesma

03:20 - 04:20

Personība. 100 g kultūras

04:20 - 05:10

Personība. 100 g kultūras

04:20 - 05:10

Aizliegtais paņēmiens

05:10 - 06:00

Aizliegtais paņēmiens

05:10 - 06:00

Latvijas Republikas valsts himna

06:00 - 06:02

Latvijas Republikas valsts himna

06:00 - 06:02

Kultūrdeva

06:02 - 07:00

Kultūrdeva

06:02 - 07:00

Kas te - es te!

07:00 - 07:30

Kas te - es te!

07:00 - 07:30

Džungļu grāmata

07:30 - 07:41

Džungļu grāmata

07:30 - 07:41

Džungļu grāmata

07:41 - 07:55

Džungļu grāmata

07:41 - 07:55

Kirī un Lū

07:55 - 08:00

Kirī un Lū

07:55 - 08:00

Kirī un Lū

08:00 - 08:05

Kirī un Lū

08:00 - 08:05

Kirī un Lū

08:05 - 08:10

Kirī un Lū

08:05 - 08:10

Kirī un Lū

08:10 - 08:17

Kirī un Lū

08:10 - 08:17

Zigijs un zootramvajs

08:17 - 08:30

Zigijs un zootramvajs

08:17 - 08:30

Skaitlīši

08:30 - 08:35

Skaitlīši

08:30 - 08:35

Skaitlīši

08:35 - 08:40

Skaitlīši

08:35 - 08:40

Lāči – kārumnieki

08:40 - 08:47

Lāči – kārumnieki

08:40 - 08:47

Lāči – kārumnieki

08:47 - 08:55

Lāči – kārumnieki

08:47 - 08:55

Kits kosmosā

08:55 - 09:00

Kits kosmosā

08:55 - 09:00

Emī un Rū

09:00 - 09:15

Emī un Rū

09:00 - 09:15

Bardaks bēniņos

09:15 - 09:30

Bardaks bēniņos

09:15 - 09:30

Kapteinis Bimse

09:30 - 10:55

Kapteinis Bimse

09:30 - 10:55

Mūziķene

10:55 - 11:15

Mūziķene

10:55 - 11:15

Ķepa uz sirds

11:15 - 11:45

Ķepa uz sirds

11:15 - 11:45

LV jaunatklāšanas raidījums "TE!"

11:45 - 12:45

LV jaunatklāšanas raidījums "TE!"

11:45 - 12:45

Divi vienā

12:45 - 13:10

Divi vienā

12:45 - 13:10

Divi vienā

13:10 - 13:35

Divi vienā

13:10 - 13:35

Divi vienā

13:35 - 14:05

Divi vienā

13:35 - 14:05

Dosimies ceļojumā!

14:05 - 14:20

Dosimies ceļojumā!

14:05 - 14:20

Sanditona

14:20 - 15:10

Sanditona

14:20 - 15:10

Muzikāls vingrošanas raidījums "VIENĀ RITMĀ"

15:10 - 15:25

Muzikāls vingrošanas raidījums "VIENĀ RITMĀ"

15:10 - 15:25

Gudrs, vēl gudrāks

15:25 - 16:35

Gudrs, vēl gudrāks

15:25 - 16:35

Cūciņu dzīve

16:35 - 17:30

Cūciņu dzīve

16:35 - 17:30

Ielas garumā

17:30 - 18:00

Ielas garumā

17:30 - 18:00

Dienas ziņas

18:00 - 18:09

Dienas ziņas

18:00 - 18:09

Sporta ziņas

18:09 - 18:11

Sporta ziņas

18:09 - 18:11

Laika ziņas

18:11 - 18:15

Laika ziņas

18:11 - 18:15

Aculiecinieks

18:15 - 18:30

Aculiecinieks

18:15 - 18:30

Vides fakti

18:30 - 19:00

Vides fakti

18:30 - 19:00

Latvijas Sirdsdziesma

19:00 - 20:00

Latvijas Sirdsdziesma

19:00 - 20:00

Panorāma

20:00 - 20:37

Panorāma

20:00 - 20:37

Sporta ziņas

20:37 - 20:49

Sporta ziņas

20:37 - 20:49

Laika ziņas

20:49 - 20:55

Laika ziņas

20:49 - 20:55

Latvijas Loto izlozes

20:55 - 21:05

Latvijas Loto izlozes

20:55 - 21:05

Teātris. ZIP

21:05 - 21:35

Teātris. ZIP

21:05 - 21:35

Taņas dzimšanas diena. Ģertrūdes ielas teātra izrāde

21:35 - 23:30

Taņas dzimšanas diena. Ģertrūdes ielas teātra izrāde

21:35 - 23:30

Upurējot bandinieku

23:30 - 01:30

Upurējot bandinieku

23:30 - 01:30

Alekss Igo

00:00 - 01:35

Alekss Igo

00:00 - 01:35

Biatlons. Pasaules kauss

01:35 - 03:30

Biatlons. Pasaules kauss

01:35 - 03:30

Tuesi.lv

03:30 - 03:35

Tuesi.lv

03:30 - 03:35

Tuesi.lv

03:35 - 03:40

Tuesi.lv

03:35 - 03:40

Tuesi.lv

03:40 - 03:45

Tuesi.lv

03:40 - 03:45

Pie stūres

03:45 - 04:15

Pie stūres

03:45 - 04:15

LV jaunatklāšanas raidījums "TE!"

04:15 - 05:15

LV jaunatklāšanas raidījums "TE!"

04:15 - 05:15

Sporta studija

05:15 - 06:00

Sporta studija

05:15 - 06:00

Latvijas valsts himna

06:00 - 06:02

Latvijas valsts himna

06:00 - 06:02

Ceturtā studija

06:02 - 06:32

Ceturtā studija

06:02 - 06:32

Ceturtā studija

06:32 - 07:00

Ceturtā studija

06:32 - 07:00

Revidents

07:00 - 07:20

Revidents

07:00 - 07:20

Revidents

07:20 - 07:40

Revidents

07:20 - 07:40

V.I.P. – Veiksme. Intuīcija. Prāts

07:40 - 08:23

V.I.P. – Veiksme. Intuīcija. Prāts

07:40 - 08:23

Daudz laimes, jubilār!

08:23 - 09:00

Daudz laimes, jubilār!

08:23 - 09:00

Dienaszagļu rīta rosme

09:00 - 09:30

Dienaszagļu rīta rosme

09:00 - 09:30

Virtuve bez kāposta

09:30 - 09:50

Virtuve bez kāposta

09:30 - 09:50

16+

09:50 - 10:00

16+

09:50 - 10:00

16+

10:00 - 10:10

16+

10:00 - 10:10

Vides fakti

10:10 - 10:40

Vides fakti

10:10 - 10:40

Sporta studija. Aizkulises

10:40 - 11:40

Sporta studija. Aizkulises

10:40 - 11:40

12 elementi ainavā

11:40 - 12:05

12 elementi ainavā

11:40 - 12:05

Komisārs Reksis

12:05 - 12:55

Komisārs Reksis

12:05 - 12:55

Komisārs Reksis

12:55 - 13:45

Komisārs Reksis

12:55 - 13:45

Biatlons. Pasaules kauss

13:45 - 14:35

Biatlons. Pasaules kauss

13:45 - 14:35

Komisārs Reksis

14:35 - 15:25

Komisārs Reksis

14:35 - 15:25

12 elementi ainavā

15:25 - 15:55

12 elementi ainavā

15:25 - 15:55

Biatlons. Pasaules kauss

15:55 - 17:30

Biatlons. Pasaules kauss

15:55 - 17:30

Handbols: EČ atlases spēle. Latvija-Bulgārija

17:30 - 19:25

Handbols: EČ atlases spēle. Latvija-Bulgārija

17:30 - 19:25

Komisārs Reksis

19:25 - 20:14

Komisārs Reksis

19:25 - 20:14

Komisārs Reksis

20:14 - 21:04

Komisārs Reksis

20:14 - 21:04

Visuredzošās acis

21:04 - 21:50

Visuredzošās acis

21:04 - 21:50

Midsomeras slepkavības

21:50 - 23:30

Midsomeras slepkavības

21:50 - 23:30

Tēvs Brauns

23:30 - 00:15

Tēvs Brauns

23:30 - 00:15

Fanātiķe

02:05 - 04:05

Fanātiķe

02:05 - 04:05

UgunsGrēks 17

04:05 - 05:00

UgunsGrēks 17

04:05 - 05:00

Spoku brigāde

05:00 - 05:30

Spoku brigāde

05:00 - 05:30

Spoku brigāde

05:30 - 06:00

Spoku brigāde

05:30 - 06:00

Apdāvinātie

06:00 - 06:55

Apdāvinātie

06:00 - 06:55

Leksija un Lotija. Atjautīgās detektīves

06:55 - 07:25

Leksija un Lotija. Atjautīgās detektīves

06:55 - 07:25

Ķepu patruļa 5

07:25 - 08:00

Ķepu patruļa 5

07:25 - 08:00

Pūķi: Berkas salas aizstāvji

08:00 - 08:30

Pūķi: Berkas salas aizstāvji

08:00 - 08:30

Bruņurupuču nindzju atdzimšana

08:30 - 08:55

Bruņurupuču nindzju atdzimšana

08:30 - 08:55

Bērnudārznieku slepenā dzīve

08:55 - 10:00

Bērnudārznieku slepenā dzīve

08:55 - 10:00

Zebra

10:00 - 10:15

Zebra

10:00 - 10:15

Skrējiens pāri pasaulei

10:15 - 11:45

Skrējiens pāri pasaulei

10:15 - 11:45

Sniegbaltītes jaunie piedzīvojumi

11:45 - 13:20

Sniegbaltītes jaunie piedzīvojumi

11:45 - 13:20

Auniņa Šona piedzīvojumi 6

13:20 - 13:35

Auniņa Šona piedzīvojumi 6

13:20 - 13:35

Manas lielās grieķu kāzas 2

13:35 - 15:40

Manas lielās grieķu kāzas 2

13:35 - 15:40

Tumšākie prāti

15:40 - 17:50

Tumšākie prāti

15:40 - 17:50

Lielie 2

17:50 - 20:00

Lielie 2

17:50 - 20:00

TV3 ziņas Sestdienā

20:00 - 20:34

TV3 ziņas Sestdienā

20:00 - 20:34

Laika ziņas

20:34 - 20:35

Laika ziņas

20:34 - 20:35

Ko neteikt

20:35 - 20:45

Ko neteikt

20:35 - 20:45

Brīnumu parks

20:45 - 22:25

Brīnumu parks

20:45 - 22:25

Pilnīga skaistule

22:25 - 00:45

Pilnīga skaistule

22:25 - 00:45

Cilvēks vilcienā

00:00 - 02:05

Cilvēks vilcienā

00:00 - 02:05

Lauku sēta 2

02:05 - 03:05

Lauku sēta 2

02:05 - 03:05

Lauku sēta 2

03:05 - 04:05

Lauku sēta 2

03:05 - 04:05

Mana trakā ģimene

04:05 - 04:40

Mana trakā ģimene

04:05 - 04:40

TV6 nakts mūzika

04:40 - 05:00

TV6 nakts mūzika

04:40 - 05:00

TV6 nakts mūzika

05:00 - 05:30

TV6 nakts mūzika

05:00 - 05:30

Kadrā daba

05:30 - 06:10

Kadrā daba

05:30 - 06:10

Kadrā daba

06:10 - 06:50

Kadrā daba

06:10 - 06:50

Dīvainie radījumi 2

06:50 - 07:20

Dīvainie radījumi 2

06:50 - 07:20

Īpašo uzdevumu vienība Hawaii 5-0 9

07:20 - 08:20

Īpašo uzdevumu vienība Hawaii 5-0 9

07:20 - 08:20

Īpašo uzdevumu vienība Hawaii 5-0 9

08:20 - 09:20

Īpašo uzdevumu vienība Hawaii 5-0 9

08:20 - 09:20

Simpsoni 22

09:20 - 09:50

Simpsoni 22

09:20 - 09:50

Simpsoni 22

09:50 - 10:20

Simpsoni 22

09:50 - 10:20

Simpsoni 22

10:20 - 10:50

Simpsoni 22

10:20 - 10:50

Simpsoni 22

10:50 - 11:20

Simpsoni 22

10:50 - 11:20

Simpsoni 22

11:20 - 11:50

Simpsoni 22

11:20 - 11:50

Gāzi grīdā spilgtākie mirkļi

11:50 - 13:00

Gāzi grīdā spilgtākie mirkļi

11:50 - 13:00

Uzmeklē, uzķīlē, uzvāries

13:00 - 14:00

Uzmeklē, uzķīlē, uzvāries

13:00 - 14:00

Uzmeklē, uzķīlē, uzvāries

14:00 - 15:00

Uzmeklē, uzķīlē, uzvāries

14:00 - 15:00

Uzmeklē, uzķīlē, uzvāries

15:00 - 16:10

Uzmeklē, uzķīlē, uzvāries

15:00 - 16:10

Uzmeklē, uzķīlē, uzvāries

16:10 - 17:20

Uzmeklē, uzķīlē, uzvāries

16:10 - 17:20

Stīva Ostina lauzto kaulu izaicinājums 3

17:20 - 18:30

Stīva Ostina lauzto kaulu izaicinājums 3

17:20 - 18:30

Stīva Ostina lauzto kaulu izaicinājums 3

18:30 - 19:20

Stīva Ostina lauzto kaulu izaicinājums 3

18:30 - 19:20

Stīva Ostina lauzto kaulu izaicinājums 3

19:20 - 20:15

Stīva Ostina lauzto kaulu izaicinājums 3

19:20 - 20:15

Zebra

20:15 - 20:30

Zebra

20:15 - 20:30

PĒDAS. Kas paliek pēc tevis?

20:30 - 21:00

PĒDAS. Kas paliek pēc tevis?

20:30 - 21:00

Automaģistrāles patruļa 17

21:00 - 21:30

Automaģistrāles patruļa 17

21:00 - 21:30

Autoziņas

21:30 - 22:00

Autoziņas

21:30 - 22:00

Īpašo uzdevumu vienība Hawaii 5-0 9

22:00 - 23:00

Īpašo uzdevumu vienība Hawaii 5-0 9

22:00 - 23:00

Īpašo uzdevumu vienība Hawaii 5-0 9

23:00 - 00:00

Īpašo uzdevumu vienība Hawaii 5-0 9

23:00 - 00:00

Antropoīds

00:00 - 02:25

Antropoīds

00:00 - 02:25

Zvani manam aģentam!

00:15 - 01:15

Zvani manam aģentam!

00:15 - 01:15

Būvējot sapni! 2

01:15 - 02:20

Būvējot sapni! 2

01:15 - 02:20

Viņas melo labāk

02:20 - 02:55

Viņas melo labāk

02:20 - 02:55

Viņas melo labāk

02:55 - 03:25

Viņas melo labāk

02:55 - 03:25

Viņas melo labāk

03:25 - 03:55

Viņas melo labāk

03:25 - 03:55

Viņas melo labāk

03:55 - 04:30

Viņas melo labāk

03:55 - 04:30

Viņas melo labāk

04:30 - 05:00

Viņas melo labāk

04:30 - 05:00

Bernards

05:00 - 05:05

Bernards

05:00 - 05:05

Mani virtuves noslēpumi 10

05:05 - 06:45

Mani virtuves noslēpumi 10

05:05 - 06:45

Mani virtuves noslēpumi 10

06:45 - 08:20

Mani virtuves noslēpumi 10

06:45 - 08:20

Šefpavāru duelis. Liels pret mazu 2

08:20 - 09:30

Šefpavāru duelis. Liels pret mazu 2

08:20 - 09:30

30 minūtes virtuvē ar Džeimiju Oliveru

09:30 - 10:00

30 minūtes virtuvē ar Džeimiju Oliveru

09:30 - 10:00

30 minūtes virtuvē ar Džeimiju Oliveru

10:00 - 10:30

30 minūtes virtuvē ar Džeimiju Oliveru

10:00 - 10:30

30 minūtes virtuvē ar Džeimiju Oliveru

10:30 - 11:10

30 minūtes virtuvē ar Džeimiju Oliveru

10:30 - 11:10

Mīlestības gadalaiks

11:10 - 13:10

Mīlestības gadalaiks

11:10 - 13:10

Slepkavība Mozelē

13:10 - 15:15

Slepkavība Mozelē

13:10 - 15:15

Satikšanās namiņā

15:15 - 17:10

Satikšanās namiņā

15:15 - 17:10

Heilijas Dīnas mistērija. Nāvējošā satikšanās

17:10 - 19:05

Heilijas Dīnas mistērija. Nāvējošā satikšanās

17:10 - 19:05

Inga Lindstrēma. Iemīlējusies priekšniekā

19:05 - 21:10

Inga Lindstrēma. Iemīlējusies priekšniekā

19:05 - 21:10

Randiņš piecatā

21:10 - 22:15

Randiņš piecatā

21:10 - 22:15

Kailā patiesība

22:15 - 00:05

Kailā patiesība

22:15 - 00:05

Ziņu TOP

00:30 - 01:00

Ziņu TOP

00:30 - 01:00

Dienas personība

01:00 - 01:30

Dienas personība

01:00 - 01:30

Vēlais ar Streipu

01:30 - 02:00

Vēlais ar Streipu

01:30 - 02:00

NEDĒĻA. POST SCRIPTUM

02:00 - 03:00

NEDĒĻA. POST SCRIPTUM

02:00 - 03:00

Speciālizlaidums

03:00 - 04:00

Speciālizlaidums

03:00 - 04:00

Uz līnijas

04:00 - 04:30

Uz līnijas

04:00 - 04:30

Preses klubs

04:30 - 06:00

Preses klubs

04:30 - 06:00

Dienas personība

06:00 - 06:30

Dienas personība

06:00 - 06:30

Preses klubs

06:30 - 08:00

Preses klubs

06:30 - 08:00

Globuss

08:00 - 09:00

Globuss

08:00 - 09:00

Nu ko, gatavosim?

09:00 - 10:00

Nu ko, gatavosim?

09:00 - 10:00

Uz līnijas

10:00 - 10:30

Uz līnijas

10:00 - 10:30

Atspēriens izaugsmei

10:30 - 11:00

Atspēriens izaugsmei

10:30 - 11:00

Rītdienas ES

11:00 - 11:30

Rītdienas ES

11:00 - 11:30

Dienas personība

11:30 - 12:00

Dienas personība

11:30 - 12:00

Speciālizlaidums

12:00 - 13:00

Speciālizlaidums

12:00 - 13:00

NEDĒĻA. POST SCRIPTUM

13:00 - 14:00

NEDĒĻA. POST SCRIPTUM

13:00 - 14:00

Speciālizlaidums

14:00 - 15:00

Speciālizlaidums

14:00 - 15:00

Dr. Apinis

15:00 - 16:00

Dr. Apinis

15:00 - 16:00

Speciālizlaidums

16:00 - 17:00

Speciālizlaidums

16:00 - 17:00

Starp mums, dakteriem

17:00 - 17:30

Starp mums, dakteriem

17:00 - 17:30

Latvijas ciemi – autoveikalam pa pēdām

17:30 - 18:00

Latvijas ciemi – autoveikalam pa pēdām

17:30 - 18:00

Finanšu un nodokļu labirinti

18:00 - 18:30

Finanšu un nodokļu labirinti

18:00 - 18:30

Aktualitātes

18:30 - 19:00

Aktualitātes

18:30 - 19:00

Globuss

19:00 - 20:00

Globuss

19:00 - 20:00

Dzīvīte brīvdienās

20:00 - 20:30

Dzīvīte brīvdienās

20:00 - 20:30

Starp mums, dakteriem

20:30 - 21:00

Starp mums, dakteriem

20:30 - 21:00

Latvijas labums

21:00 - 22:00

Latvijas labums

21:00 - 22:00

Preses klubs

22:00 - 23:30

Preses klubs

22:00 - 23:30

Uz līnijas

23:30 - 00:00

Uz līnijas

23:30 - 00:00

NEDĒĻA. POST SCRIPTUM

00:00 - 01:00

NEDĒĻA. POST SCRIPTUM

00:00 - 01:00

Dzīve pēc bērnu nama

00:00 - 00:30

Dzīve pēc bērnu nama

00:00 - 00:30

Zinātne tuvplānā

00:30 - 01:30

Zinātne tuvplānā

00:30 - 01:30

Spried ar Delfi

01:30 - 02:15

Spried ar Delfi

01:30 - 02:15

Spried ar Delfi

02:15 - 03:00

Spried ar Delfi

02:15 - 03:00

Latvijas vēsturiskie novadi

03:00 - 04:00

Latvijas vēsturiskie novadi

03:00 - 04:00

Izšķirtspēja

04:00 - 05:00

Izšķirtspēja

04:00 - 05:00

Ar pasaules pieredzi Latvijā

05:00 - 05:30

Ar pasaules pieredzi Latvijā

05:00 - 05:30

Makšķerē ar Olti

05:30 - 06:00

Makšķerē ar Olti

05:30 - 06:00

ReTV Ziņas

06:00 - 06:30

ReTV Ziņas

06:00 - 06:30

Makšķerēšanas noslēpumi

06:30 - 07:00

Makšķerēšanas noslēpumi

06:30 - 07:00

Pipars uz mēles

07:00 - 07:30

Pipars uz mēles

07:00 - 07:30

Meža veča emuāri

07:30 - 08:00

Meža veča emuāri

07:30 - 08:00

Liepājas ostas hronika

08:00 - 08:30

Liepājas ostas hronika

08:00 - 08:30

Veiksmes formula

08:30 - 09:00

Veiksmes formula

08:30 - 09:00

Ceļot bez robežām

09:00 - 09:30

Ceļot bez robežām

09:00 - 09:30

Latvijas stāsti

09:30 - 10:00

Latvijas stāsti

09:30 - 10:00

Makšķerēšanas noslēpumi

10:00 - 10:30

Makšķerēšanas noslēpumi

10:00 - 10:30

Aklā zona

10:30 - 11:30

Aklā zona

10:30 - 11:30

Skats no Ventspils. Krievu val.

11:30 - 12:00

Skats no Ventspils. Krievu val.

11:30 - 12:00

Cilvēki, darbi, tradīcijas Lejaskurzemē

12:00 - 12:30

Cilvēki, darbi, tradīcijas Lejaskurzemē

12:00 - 12:30

Dzīvā skatuve Ogrē

12:30 - 14:00

Dzīvā skatuve Ogrē

12:30 - 14:00

Zaļā gaisma

14:00 - 14:30

Zaļā gaisma

14:00 - 14:30

Jersika records hronikas

14:30 - 15:15

Jersika records hronikas

14:30 - 15:15

Stīvais nemelo

15:15 - 15:30

Stīvais nemelo

15:15 - 15:30

Laudamus stāsti

15:30 - 16:30

Laudamus stāsti

15:30 - 16:30

Atspēriens izaugsmei

16:30 - 17:00

Atspēriens izaugsmei

16:30 - 17:00

Makšķerēšanas noslēpumi

17:00 - 17:30

Makšķerēšanas noslēpumi

17:00 - 17:30

Liepājas ostas hronika

17:30 - 18:00

Liepājas ostas hronika

17:30 - 18:00

Mēs ar brāli, kolosāli!

18:00 - 18:30

Mēs ar brāli, kolosāli!

18:00 - 18:30

Vērtīgi zināt

18:30 - 19:00

Vērtīgi zināt

18:30 - 19:00

Provokācijas anatomija

19:00 - 20:00

Provokācijas anatomija

19:00 - 20:00

Uz meža takas

20:00 - 20:30

Uz meža takas

20:00 - 20:30

Bumba grozā

20:30 - 21:00

Bumba grozā

20:30 - 21:00

Nedēļa Latvijā

21:00 - 21:30

Nedēļa Latvijā

21:00 - 21:30

Latvijas stāsti

21:30 - 22:00

Latvijas stāsti

21:30 - 22:00

Vīrietis. Sieviete. Rēzeknes teātra "Joriks" izrāde

22:00 - 23:30

Vīrietis. Sieviete. Rēzeknes teātra "Joriks" izrāde

22:00 - 23:30

Jersika records hronikas

23:30 - 00:30

Jersika records hronikas

23:30 - 00:30

Парни со стволами

00:25 - 02:40

Парни со стволами

00:25 - 02:40

Тайны следствия

02:40 - 03:45

Тайны следствия

02:40 - 03:45

Тайны следствия

03:45 - 04:30

Тайны следствия

03:45 - 04:30

Музыка

04:30 - 05:00

Музыка

04:30 - 05:00

Где логика?

05:00 - 06:00

Где логика?

05:00 - 06:00

Где логика?

06:00 - 07:05

Где логика?

06:00 - 07:05

Света с того света

07:05 - 07:40

Света с того света

07:05 - 07:40

Света с того света

07:40 - 08:10

Света с того света

07:40 - 08:10

Орел и Решка: На краю света 8

08:10 - 09:25

Орел и Решка: На краю света 8

08:10 - 09:25

Орел и Решка: На краю света 8

09:25 - 10:30

Орел и Решка: На краю света 8

09:25 - 10:30

Дачный ответ

10:30 - 11:40

Дачный ответ

10:30 - 11:40

ИП Пирогова

11:40 - 12:15

ИП Пирогова

11:40 - 12:15

ИП Пирогова

12:15 - 12:50

ИП Пирогова

12:15 - 12:50

ИП Пирогова

12:50 - 13:25

ИП Пирогова

12:50 - 13:25

ИП Пирогова

13:25 - 13:50

ИП Пирогова

13:25 - 13:50

Приключения Шерлока Холмса и доктора Ватсона

13:50 - 15:30

Приключения Шерлока Холмса и доктора Ватсона

13:50 - 15:30

Приключения Шерлока Холмса и доктора Ватсона

15:30 - 17:00

Приключения Шерлока Холмса и доктора Ватсона

15:30 - 17:00

Холодное сердце 2

17:00 - 19:00

Холодное сердце 2

17:00 - 19:00

Папа попал

19:00 - 21:00

Папа попал

19:00 - 21:00

Люди Икс: Апокалипсис

21:00 - 23:50

Люди Икс: Апокалипсис

21:00 - 23:50

Из машины

23:50 - 02:05

Из машины

23:50 - 02:05

Iespaidīgas tikšanās ar dzīvniekiem

00:35 - 01:25

Iespaidīgas tikšanās ar dzīvniekiem

00:35 - 01:25

Darbs savvaļas pusē

01:25 - 02:15

Darbs savvaļas pusē

01:25 - 02:15

Tarongas zoodārzā

02:15 - 03:00

Tarongas zoodārzā

02:15 - 03:00

Jorkšīras veterināri

03:00 - 03:50

Jorkšīras veterināri

03:00 - 03:50

Aussie Mega zooloģiskais dārzs

03:50 - 04:40

Aussie Mega zooloģiskais dārzs

03:50 - 04:40

Ielu veterinārārsts

04:40 - 05:00

Ielu veterinārārsts

04:40 - 05:00

Tarongas zoodārzā

05:00 - 05:45

Tarongas zoodārzā

05:00 - 05:45

Tarongas zoodārzā

05:45 - 06:35

Tarongas zoodārzā

05:45 - 06:35

Tarongas zoodārzā

06:35 - 07:20

Tarongas zoodārzā

06:35 - 07:20

Tarongas zoodārzā

07:20 - 08:10

Tarongas zoodārzā

07:20 - 08:10

Tarongas zoodārzā

08:10 - 09:00

Tarongas zoodārzā

08:10 - 09:00

Tarongas zoodārzā

09:00 - 09:45

Tarongas zoodārzā

09:00 - 09:45

Austrālijas lauku vetārsts

09:45 - 10:35

Austrālijas lauku vetārsts

09:45 - 10:35

Austrālijas lauku vetārsts

10:35 - 11:20

Austrālijas lauku vetārsts

10:35 - 11:20

Austrālijas lauku vetārsts

11:20 - 12:05

Austrālijas lauku vetārsts

11:20 - 12:05

Aussie Mega zooloģiskais dārzs

12:05 - 12:50

Aussie Mega zooloģiskais dārzs

12:05 - 12:50

Aussie Mega zooloģiskais dārzs

12:50 - 13:40

Aussie Mega zooloģiskais dārzs

12:50 - 13:40

Aussie Mega zooloģiskais dārzs

13:40 - 14:25

Aussie Mega zooloģiskais dārzs

13:40 - 14:25

Liels zils

14:25 - 15:20

Liels zils

14:25 - 15:20

Liels zils

15:20 - 16:15

Liels zils

15:20 - 16:15

Aplenkumā — Debesbraukšanas salas haizivis

16:15 - 17:05

Aplenkumā — Debesbraukšanas salas haizivis

16:15 - 17:05

Gigantiskie dzīvnieki

17:05 - 18:00

Gigantiskie dzīvnieki

17:05 - 18:00

Pasaules toksiskākie dzīvnieki

18:00 - 18:55

Pasaules toksiskākie dzīvnieki

18:00 - 18:55

Austrālijas čūsku ķērāji

18:55 - 19:25

Austrālijas čūsku ķērāji

18:55 - 19:25

Austrālijas čūsku ķērāji

19:25 - 19:50

Austrālijas čūsku ķērāji

19:25 - 19:50

Austrālijas čūsku ķērāji

19:50 - 20:15

Austrālijas čūsku ķērāji

19:50 - 20:15

Austrālijas čūsku ķērāji

20:15 - 20:40

Austrālijas čūsku ķērāji

20:15 - 20:40

Austrālijas čūsku ķērāji

20:40 - 21:05

Austrālijas čūsku ķērāji

20:40 - 21:05

Austrālijas čūsku ķērāji

21:05 - 21:30

Austrālijas čūsku ķērāji

21:05 - 21:30

Mežonīgā Austrālija

21:30 - 22:20

Mežonīgā Austrālija

21:30 - 22:20

Mežonīgā Austrālija

22:20 - 23:10

Mežonīgā Austrālija

22:20 - 23:10

Mežonīgā Austrālija

23:10 - 00:00

Mežonīgā Austrālija

23:10 - 00:00

Iespaidīgas tikšanās ar dzīvniekiem

00:00 - 00:50

Iespaidīgas tikšanās ar dzīvniekiem

00:00 - 00:50

Otrais pasaules karš: impērijas cena

00:55 - 01:55

Otrais pasaules karš: impērijas cena

00:55 - 01:55

Otrais pasaules karš: impērijas cena

01:55 - 02:55

Otrais pasaules karš: impērijas cena

01:55 - 02:55

Otrais pasaules karš: impērijas cena

02:55 - 03:45

Otrais pasaules karš: impērijas cena

02:55 - 03:45

Piramīdu noslēpumi

03:45 - 04:35

Piramīdu noslēpumi

03:45 - 04:35

Piramīdu noslēpumi

04:35 - 05:25

Piramīdu noslēpumi

04:35 - 05:25

Vīne: impērija, dinastija un sapnis

05:25 - 06:20

Vīne: impērija, dinastija un sapnis

05:25 - 06:20

Muzeju noslēpumi

06:20 - 07:15

Muzeju noslēpumi

06:20 - 07:15

Aizliegtā vēsture

07:15 - 08:15

Aizliegtā vēsture

07:15 - 08:15

Atšifrētie noslēpumi

08:15 - 09:05

Atšifrētie noslēpumi

08:15 - 09:05

Atšifrētie noslēpumi

09:05 - 09:55

Atšifrētie noslēpumi

09:05 - 09:55

Atšifrētie noslēpumi

09:55 - 10:50

Atšifrētie noslēpumi

09:55 - 10:50

Atšifrējot Sakāru

10:50 - 11:50

Atšifrējot Sakāru

10:50 - 11:50

Kuģu katastrofas psihopāti

11:50 - 12:55

Kuģu katastrofas psihopāti

11:50 - 12:55

Lidojumi uz mēnesi: lielākā blēdība pasaulē?

12:55 - 14:05

Lidojumi uz mēnesi: lielākā blēdība pasaulē?

12:55 - 14:05

Dārgumu planēta

14:05 - 15:05

Dārgumu planēta

14:05 - 15:05

Dārgumu planēta

15:05 - 16:10

Dārgumu planēta

15:05 - 16:10

Dārgumu planēta

16:10 - 17:10

Dārgumu planēta

16:10 - 17:10

Dārgumu planēta

17:10 - 18:15

Dārgumu planēta

17:10 - 18:15

Dārgumu planēta

18:15 - 19:20

Dārgumu planēta

18:15 - 19:20

Dārgumu planēta

19:20 - 20:25

Dārgumu planēta

19:20 - 20:25

Titāniks: stāsti no dzelmes

20:25 - 21:15

Titāniks: stāsti no dzelmes

20:25 - 21:15

Titāniks: stāsti no dzelmes

21:15 - 22:10

Titāniks: stāsti no dzelmes

21:15 - 22:10

Haizivju uzbrukums: USS Indianapolis

22:10 - 23:05

Haizivju uzbrukums: USS Indianapolis

22:10 - 23:05

Haizivju uzbrukums: USS Indianapolis

23:05 - 00:05

Haizivju uzbrukums: USS Indianapolis

23:05 - 00:05

Austrālijas zelta meklētāji

00:50 - 01:45

Austrālijas zelta meklētāji

00:50 - 01:45

Smago auto glābšana: 401

01:45 - 02:45

Smago auto glābšana: 401

01:45 - 02:45

Austrālijas zelta meklētāji

02:45 - 03:30

Austrālijas zelta meklētāji

02:45 - 03:30

Austrālijas zelta meklētāji

03:30 - 04:15

Austrālijas zelta meklētāji

03:30 - 04:15

Austrālijas zelta meklētāji

04:15 - 05:00

Austrālijas zelta meklētāji

04:15 - 05:00

Austrālijas zelta meklētāji

05:00 - 05:45

Austrālijas zelta meklētāji

05:00 - 05:45

Austrālijas zelta meklētāji

05:45 - 06:30

Austrālijas zelta meklētāji

05:45 - 06:30

Pēdējās iespējas darbnīca

06:30 - 07:00

Pēdējās iespējas darbnīca

06:30 - 07:00

Smago auto glābšana: 401

07:00 - 07:55

Smago auto glābšana: 401

07:00 - 07:55

Smago auto glābšana: 401

07:55 - 08:55

Smago auto glābšana: 401

07:55 - 08:55

Austrālijas zelta meklētāji

08:55 - 09:50

Austrālijas zelta meklētāji

08:55 - 09:50

Austrālijas zelta meklētāji

09:50 - 10:45

Austrālijas zelta meklētāji

09:50 - 10:45

Senie elektrodzinējspēki

10:45 - 11:45

Senie elektrodzinējspēki

10:45 - 11:45

Senie elektrodzinējspēki

11:45 - 12:40

Senie elektrodzinējspēki

11:45 - 12:40

Sagrabējušie autoseniori

12:40 - 13:35

Sagrabējušie autoseniori

12:40 - 13:35

Sagrabējušie autoseniori

13:35 - 14:35

Sagrabējušie autoseniori

13:35 - 14:35

Nomaļo ceļu šoferi

14:35 - 15:30

Nomaļo ceļu šoferi

14:35 - 15:30

Nomaļo ceļu šoferi

15:30 - 16:25

Nomaļo ceļu šoferi

15:30 - 16:25

Ekstrēmie ledus dzelzceļi

16:25 - 17:20

Ekstrēmie ledus dzelzceļi

16:25 - 17:20

Ekstrēmie ledus dzelzceļi

17:20 - 18:15

Ekstrēmie ledus dzelzceļi

17:20 - 18:15

Smago auto glābšana: 401

18:15 - 19:15

Smago auto glābšana: 401

18:15 - 19:15

Austrālijas glābēju komanda

19:15 - 20:10

Austrālijas glābēju komanda

19:15 - 20:10

Akmens vīri

20:10 - 21:10

Akmens vīri

20:10 - 21:10

Austrālijas auto mednieki

21:10 - 22:05

Austrālijas auto mednieki

21:10 - 22:05

Upes briesmoņi

22:05 - 23:05

Upes briesmoņi

22:05 - 23:05

Upes briesmoņi

23:05 - 00:05

Upes briesmoņi

23:05 - 00:05

The Border

00:40 - 01:30

The Border

00:40 - 01:30

Unknown Waters with Jeremy Wade

01:30 - 02:15

Unknown Waters with Jeremy Wade

01:30 - 02:15

Ultimate Airport Dubai

02:15 - 03:00

Ultimate Airport Dubai

02:15 - 03:00

Brain Games Compilation

03:00 - 03:50

Brain Games Compilation

03:00 - 03:50

Food Factory

03:50 - 04:10

Food Factory

03:50 - 04:10

Food Factory

04:10 - 04:35

Food Factory

04:10 - 04:35

Science of Stupid

04:35 - 05:00

Science of Stupid

04:35 - 05:00

Science of Stupid

05:00 - 05:30

Science of Stupid

05:00 - 05:30

Science of Stupid

05:30 - 05:55

Science of Stupid

05:30 - 05:55

Science of Stupid

05:55 - 06:20

Science of Stupid

05:55 - 06:20

Made in a Day

06:20 - 06:50

Made in a Day

06:20 - 06:50

Made in a Day

06:50 - 07:10

Made in a Day

06:50 - 07:10

Car S.O.S.

07:10 - 08:05

Car S.O.S.

07:10 - 08:05

Mega Breakdown

08:05 - 09:00

Mega Breakdown

08:05 - 09:00

Mega Breakdown

09:00 - 09:55

Mega Breakdown

09:00 - 09:55

Mega Breakdown

09:55 - 10:50

Mega Breakdown

09:55 - 10:50

Rescued

10:50 - 11:40

Rescued

10:50 - 11:40

Rescued

11:40 - 12:30

Rescued

11:40 - 12:30

North Korea: Inside the Mind of a Dictator

12:30 - 13:15

North Korea: Inside the Mind of a Dictator

12:30 - 13:15

North Korea: Inside the Mind of a Dictator

13:15 - 14:10

North Korea: Inside the Mind of a Dictator

13:15 - 14:10

Inside North Korea: The Cyber State

14:10 - 14:55

Inside North Korea: The Cyber State

14:10 - 14:55

Inside North Korea

14:55 - 15:45

Inside North Korea

14:55 - 15:45

Inside North Korea: The Next Leader

15:45 - 16:35

Inside North Korea: The Next Leader

15:45 - 16:35

Undercover History Updates

16:35 - 17:30

Undercover History Updates

16:35 - 17:30

Undercover History Updates

17:30 - 18:20

Undercover History Updates

17:30 - 18:20

Undercover History Updates

18:20 - 19:10

Undercover History Updates

18:20 - 19:10

1989: The Year That Made Us

19:10 - 19:30

1989: The Year That Made Us

19:10 - 19:30

1989: The Year That Made Us

19:30 - 20:00

1989: The Year That Made Us

19:30 - 20:00

80s Greatest

20:00 - 20:50

80s Greatest

20:00 - 20:50

1989: The Year That Made Us

20:50 - 21:20

1989: The Year That Made Us

20:50 - 21:20

1989: The Year That Made Us

21:20 - 21:45

1989: The Year That Made Us

21:20 - 21:45

The '90s: The Decade That Connected Us

21:45 - 22:35

The '90s: The Decade That Connected Us

21:45 - 22:35

The '90s: The Decade That Connected Us

22:35 - 23:30

The '90s: The Decade That Connected Us

22:35 - 23:30

Ultimate Survival WWII

23:30 - 00:15

Ultimate Survival WWII

23:30 - 00:15

Mistika

00:00 - 02:00

Mistika

00:00 - 02:00

Nožēlojamie

02:00 - 04:00

Nožēlojamie

02:00 - 04:00

Drosmīgais Breivens

04:00 - 06:00

Drosmīgais Breivens

04:00 - 06:00

Pī dzīve

06:00 - 08:10

Pī dzīve

06:00 - 08:10

Bruņinieks Rastijs 2. Sazvērestība karaļvalstī

08:10 - 09:40

Bruņinieks Rastijs 2. Sazvērestība karaļvalstī

08:10 - 09:40

Kurjers

09:40 - 11:40

Kurjers

09:40 - 11:40

Zirnekļcilvēks: Atgriešanās mājās

11:40 - 14:00

Zirnekļcilvēks: Atgriešanās mājās

11:40 - 14:00

Vainīgas ir zvaigznes

14:00 - 16:10

Vainīgas ir zvaigznes

14:00 - 16:10

Profesora Šonku dienasgrāmatas: Vienradža piedzīvojums

16:10 - 18:00

Profesora Šonku dienasgrāmatas: Vienradža piedzīvojums

16:10 - 18:00

Bēdz!

18:00 - 20:00

Bēdz!

18:00 - 20:00

Zemestrīce

20:00 - 22:00

Zemestrīce

20:00 - 22:00

Medības

22:00 - 23:40

Medības

22:00 - 23:40

Killera miesassargs

23:40 - 01:50

Killera miesassargs

23:40 - 01:50

Pietiek!

00:55 - 02:45

Pietiek!

00:55 - 02:45

Stounhērstas trakonams

02:45 - 04:35

Stounhērstas trakonams

02:45 - 04:35

Klejotāja

04:35 - 06:50

Klejotāja

04:35 - 06:50

Džeks milžu bende

06:50 - 08:40

Džeks milžu bende

06:50 - 08:40

Nimas piedzīvojumu sala

08:40 - 10:15

Nimas piedzīvojumu sala

08:40 - 10:15

Piezīmju grāmatiņa

10:15 - 12:15

Piezīmju grāmatiņa

10:15 - 12:15

Romeo & Džuljeta

12:15 - 14:10

Romeo & Džuljeta

12:15 - 14:10

Praktiskā maģija

14:10 - 15:50

Praktiskā maģija

14:10 - 15:50

Izliecies par manu sievu

15:50 - 17:45

Izliecies par manu sievu

15:50 - 17:45

Bez bremzēm

17:45 - 19:15

Bez bremzēm

17:45 - 19:15

Viena diena

19:15 - 21:00

Viena diena

19:15 - 21:00

Dusmu terapija

21:00 - 22:40

Dusmu terapija

21:00 - 22:40

Trīs soļi virs debesīm 2010

22:40 - 00:40

Trīs soļi virs debesīm 2010

22:40 - 00:40

Trakais Makss

01:25 - 02:55

Trakais Makss

01:25 - 02:55

Saulgriežu kults

02:55 - 05:20

Saulgriežu kults

02:55 - 05:20

Supermens atgriežas

05:20 - 07:50

Supermens atgriežas

05:20 - 07:50

K-19

07:50 - 10:05

K-19

07:50 - 10:05

Īpaši smagi noziegumi

10:05 - 12:00

Īpaši smagi noziegumi

10:05 - 12:00

2012

12:00 - 14:30

2012

12:00 - 14:30

XXX: Nākamais līmenis

14:30 - 16:10

XXX: Nākamais līmenis

14:30 - 16:10

Deepwater Horizon: liesmas okeānā

16:10 - 17:55

Deepwater Horizon: liesmas okeānā

16:10 - 17:55

Septītais dēls

17:55 - 19:35

Septītais dēls

17:55 - 19:35

Nacionālā drošība

19:35 - 21:00

Nacionālā drošība

19:35 - 21:00

Trakie

21:00 - 22:30

Trakie

21:00 - 22:30

Mehāniķis

22:30 - 00:00

Mehāniķis

22:30 - 00:00

Antibanda

00:00 - 01:30

Antibanda

00:00 - 01:30

Mērdoka noslēpumi

00:30 - 01:15

Mērdoka noslēpumi

00:30 - 01:15

Mērdoka noslēpumi

01:15 - 01:20

Mērdoka noslēpumi

01:15 - 01:20

Mērdoka noslēpumi

01:20 - 02:00

Mērdoka noslēpumi

01:20 - 02:00

Frenkijas mistērijas

02:00 - 02:40

Frenkijas mistērijas

02:00 - 02:40

Frenkijas mistērijas

02:40 - 03:25

Frenkijas mistērijas

02:40 - 03:25

Mis Fišere izmeklē

03:25 - 04:20

Mis Fišere izmeklē

03:25 - 04:20

Mis Fišere izmeklē

04:20 - 05:20

Mis Fišere izmeklē

04:20 - 05:20

Mērdoka noslēpumi

05:20 - 06:05

Mērdoka noslēpumi

05:20 - 06:05

Merdoko paslaptys

06:05 - 06:55

Merdoko paslaptys

06:05 - 06:55

Lielas un mazas radības

06:55 - 07:40

Lielas un mazas radības

06:55 - 07:40

Džeimstauna

07:40 - 08:35

Džeimstauna

07:40 - 08:35

Džeimstauna

08:35 - 09:25

Džeimstauna

08:35 - 09:25

Poldarks

09:25 - 10:20

Poldarks

09:25 - 10:20

Poldarks

10:20 - 11:20

Poldarks

10:20 - 11:20

Lielas un mazas radības

11:20 - 12:10

Lielas un mazas radības

11:20 - 12:10

Lielas un mazas radības

12:10 - 12:55

Lielas un mazas radības

12:10 - 12:55

Džeimstauna

12:55 - 13:50

Džeimstauna

12:55 - 13:50

Džeimstauna

13:50 - 14:40

Džeimstauna

13:50 - 14:40

Poldarks

14:40 - 15:35

Poldarks

14:40 - 15:35

Poldarks

15:35 - 16:35

Poldarks

15:35 - 16:35

Mērdoka noslēpumi

16:35 - 17:20

Mērdoka noslēpumi

16:35 - 17:20

Mērdoka noslēpumi

17:20 - 18:05

Mērdoka noslēpumi

17:20 - 18:05

Mērdoka noslēpumi

18:05 - 18:50

Mērdoka noslēpumi

18:05 - 18:50

Agatas Kristi Mārpla

18:50 - 20:25

Agatas Kristi Mārpla

18:50 - 20:25

Agatas Kristi Mārpla

20:25 - 22:00

Agatas Kristi Mārpla

20:25 - 22:00

Endavers

22:00 - 23:30

Endavers

22:00 - 23:30

Sisi

23:30 - 00:25

Sisi

23:30 - 00:25

The Walking Dead

00:00 - 00:55

The Walking Dead

00:00 - 00:55

Prison Break

00:55 - 01:45

Prison Break

00:55 - 01:45

Homeland

01:45 - 02:40

Homeland

01:45 - 02:40

The Walking Dead

02:40 - 03:25

The Walking Dead

02:40 - 03:25

The Walking Dead

03:25 - 04:15

The Walking Dead

03:25 - 04:15

Magnum P.I.

04:15 - 05:05

Magnum P.I.

04:15 - 05:05

Prison Break

05:05 - 06:00

Prison Break

05:05 - 06:00

Prison Break

06:00 - 06:55

Prison Break

06:00 - 06:55

What We Do in the Shadows

06:55 - 07:20

What We Do in the Shadows

06:55 - 07:20

Prison Break

07:20 - 08:15

Prison Break

07:20 - 08:15

9-1-1

08:15 - 09:05

9-1-1

08:15 - 09:05

9-1-1

09:05 - 09:55

9-1-1

09:05 - 09:55

Big Sky

09:55 - 10:50

Big Sky

09:55 - 10:50

Suits

10:50 - 11:40

Suits

10:50 - 11:40

Suits

11:40 - 12:35

Suits

11:40 - 12:35

Suits

12:35 - 13:30

Suits

12:35 - 13:30

Bones

13:30 - 14:30

Bones

13:30 - 14:30

Bones

14:30 - 15:20

Bones

14:30 - 15:20

Bones

15:20 - 16:20

Bones

15:20 - 16:20

Bones

16:20 - 17:15

Bones

16:20 - 17:15

9-1-1

17:15 - 18:15

9-1-1

17:15 - 18:15

9-1-1

18:15 - 19:10

9-1-1

18:15 - 19:10

9-1-1

19:10 - 20:05

9-1-1

19:10 - 20:05

9-1-1

20:05 - 21:00

9-1-1

20:05 - 21:00

9-1-1

21:00 - 22:00

9-1-1

21:00 - 22:00

9-1-1

22:00 - 22:55

9-1-1

22:00 - 22:55

Bones

22:55 - 23:55

Bones

22:55 - 23:55

Bones

23:55 - 00:50

Bones

23:55 - 00:50

Мыслить как преступник

00:40 - 01:25

Мыслить как преступник

00:40 - 01:25

Ночной перерыв

01:25 - 07:00

Ночной перерыв

01:25 - 07:00

Напарницы

07:00 - 07:40

Напарницы

07:00 - 07:40

Напарницы

07:40 - 08:20

Напарницы

07:40 - 08:20

Черная метка

08:20 - 09:05

Черная метка

08:20 - 09:05

Черная метка

09:05 - 09:50

Черная метка

09:05 - 09:50

Черная метка

09:50 - 10:35

Черная метка

09:50 - 10:35

Менталист

10:35 - 11:15

Менталист

10:35 - 11:15

Менталист

11:15 - 11:55

Менталист

11:15 - 11:55

Менталист

11:55 - 12:35

Менталист

11:55 - 12:35

Гранчестер

12:35 - 13:20

Гранчестер

12:35 - 13:20

Гранчестер

13:20 - 14:05

Гранчестер

13:20 - 14:05

Гранчестер

14:05 - 14:55

Гранчестер

14:05 - 14:55

Гранчестер

14:55 - 15:40

Гранчестер

14:55 - 15:40

Американцы

15:40 - 16:25

Американцы

15:40 - 16:25

Американцы

16:25 - 17:20

Американцы

16:25 - 17:20

Родословная

17:20 - 18:20

Родословная

17:20 - 18:20

Родословная

18:20 - 19:10

Родословная

18:20 - 19:10

Родословная

19:10 - 20:00

Родословная

19:10 - 20:00

Мыслить как преступник

20:00 - 20:45

Мыслить как преступник

20:00 - 20:45

Мыслить как преступник

20:45 - 21:30

Мыслить как преступник

20:45 - 21:30

Разум и чувства

21:30 - 23:40

Разум и чувства

21:30 - 23:40

Слепая зона

23:40 - 00:20

Слепая зона

23:40 - 00:20

Красотки в Кливленде

00:05 - 00:30

Красотки в Кливленде

00:05 - 00:30

Трудности ассимиляции

00:30 - 00:50

Трудности ассимиляции

00:30 - 00:50

Трудности ассимиляции

00:50 - 01:15

Трудности ассимиляции

00:50 - 01:15

Правила моей кухни Новая Зеландия

01:15 - 02:00

Правила моей кухни Новая Зеландия

01:15 - 02:00

Как я встретил вашу маму

02:00 - 02:20

Как я встретил вашу маму

02:00 - 02:20

Как я встретил вашу маму

02:20 - 02:45

Как я встретил вашу маму

02:20 - 02:45

Ночной перерыв

02:45 - 07:20

Ночной перерыв

02:45 - 07:20

Сайнфелд

07:20 - 07:40

Сайнфелд

07:20 - 07:40

Сайнфелд

07:40 - 08:05

Сайнфелд

07:40 - 08:05

Сайнфелд

08:05 - 08:25

Сайнфелд

08:05 - 08:25

Сайнфелд

08:25 - 08:50

Сайнфелд

08:25 - 08:50

Сайнфелд

08:50 - 09:15

Сайнфелд

08:50 - 09:15

Трудности ассимиляции

09:15 - 09:35

Трудности ассимиляции

09:15 - 09:35

Трудности ассимиляции

09:35 - 10:00

Трудности ассимиляции

09:35 - 10:00

Трудности ассимиляции

10:00 - 10:20

Трудности ассимиляции

10:00 - 10:20

Шоу 70-х

10:20 - 10:40

Шоу 70-х

10:20 - 10:40

Шоу 70-х

10:40 - 11:05

Шоу 70-х

10:40 - 11:05

Шоу 70-х

11:05 - 11:25

Шоу 70-х

11:05 - 11:25

Шоу 70-х

11:25 - 11:45

Шоу 70-х

11:25 - 11:45

Шоу 70-х

11:45 - 12:05

Шоу 70-х

11:45 - 12:05

Правила моей кухни Новая Зеландия

12:05 - 12:55

Правила моей кухни Новая Зеландия

12:05 - 12:55

Правила моей кухни Новая Зеландия

12:55 - 13:45

Правила моей кухни Новая Зеландия

12:55 - 13:45

Правила моей кухни Новая Зеландия

13:45 - 14:55

Правила моей кухни Новая Зеландия

13:45 - 14:55

Юная

14:55 - 15:20

Юная

14:55 - 15:20

Юная

15:20 - 15:45

Юная

15:20 - 15:45

Юная

15:45 - 16:15

Юная

15:45 - 16:15

Юная

16:15 - 16:40

Юная

16:15 - 16:40

Красотки в Кливленде

16:40 - 17:00

Красотки в Кливленде

16:40 - 17:00

Красотки в Кливленде

17:00 - 17:25

Красотки в Кливленде

17:00 - 17:25

Красотки в Кливленде

17:25 - 17:45

Красотки в Кливленде

17:25 - 17:45

Красотки в Кливленде

17:45 - 18:05

Красотки в Кливленде

17:45 - 18:05

Красотки в Кливленде

18:05 - 18:25

Красотки в Кливленде

18:05 - 18:25

Мамаша

18:25 - 18:45

Мамаша

18:25 - 18:45

Мамаша

18:45 - 19:05

Мамаша

18:45 - 19:05

Мамаша

19:05 - 19:30

Мамаша

19:05 - 19:30

Мамаша

19:30 - 19:50

Мамаша

19:30 - 19:50

Мамаша

19:50 - 20:10

Мамаша

19:50 - 20:10

Третья планета от Солнца

20:10 - 20:30

Третья планета от Солнца

20:10 - 20:30

Третья планета от Солнца

20:30 - 20:55

Третья планета от Солнца

20:30 - 20:55

Третья планета от Солнца

20:55 - 21:15

Третья планета от Солнца

20:55 - 21:15

Третья планета от Солнца

21:15 - 21:40

Третья планета от Солнца

21:15 - 21:40

Третья планета от Солнца

21:40 - 22:00

Третья планета от Солнца

21:40 - 22:00

Продюсеры

22:00 - 00:10

Продюсеры

22:00 - 00:10

Salvage Hunters: The Restorers

00:00 - 01:00

Salvage Hunters: The Restorers

00:00 - 01:00

Expedition Unknown

01:00 - 02:00

Expedition Unknown

01:00 - 02:00

Alaskan Bush People

02:00 - 03:00

Alaskan Bush People

02:00 - 03:00

Homestead Rescue

03:00 - 05:00

Homestead Rescue

03:00 - 05:00

Wheeler Dealers

05:00 - 06:00

Wheeler Dealers

05:00 - 06:00

Wheeler Dealers

06:00 - 07:00

Wheeler Dealers

06:00 - 07:00

How It's Made

07:00 - 07:30

How It's Made

07:00 - 07:30

How It's Made

07:30 - 08:00

How It's Made

07:30 - 08:00

How It's Made

08:00 - 08:30

How It's Made

08:00 - 08:30

How It's Made

08:30 - 09:00

How It's Made

08:30 - 09:00

Blowing Up History

09:00 - 10:00

Blowing Up History

09:00 - 10:00

Blowing Up History

10:00 - 11:00

Blowing Up History

10:00 - 11:00

Wheeler Dealers

11:00 - 12:00

Wheeler Dealers

11:00 - 12:00

Wheeler Dealers

12:00 - 13:00

Wheeler Dealers

12:00 - 13:00

Salvage Hunters

13:00 - 14:00

Salvage Hunters

13:00 - 14:00

Salvage Hunters

14:00 - 15:00

Salvage Hunters

14:00 - 15:00

How It's Made

15:00 - 15:30

How It's Made

15:00 - 15:30

How It's Made

15:30 - 16:00

How It's Made

15:30 - 16:00

How It's Made

16:00 - 16:30

How It's Made

16:00 - 16:30

How It's Made

16:30 - 17:00

How It's Made

16:30 - 17:00

Salvage Hunters: The Restorers

17:00 - 18:00

Salvage Hunters: The Restorers

17:00 - 18:00

Salvage Hunters: The Restorers

18:00 - 19:00

Salvage Hunters: The Restorers

18:00 - 19:00

Salvage Hunters: Classic Cars

19:00 - 20:00

Salvage Hunters: Classic Cars

19:00 - 20:00

Salvage Hunters: Classic Cars

20:00 - 21:00

Salvage Hunters: Classic Cars

20:00 - 21:00

Billy Buys Brooklyn

21:00 - 21:30

Billy Buys Brooklyn

21:00 - 21:30

Billy Buys Brooklyn

21:30 - 22:00

Billy Buys Brooklyn

21:30 - 22:00

Pushing the Line. Just Tape the Bolts

22:00 - 23:00

Pushing the Line. Just Tape the Bolts

22:00 - 23:00

Homestead Rescue

23:00 - 01:00

Homestead Rescue

23:00 - 01:00

Deadly Devotion

00:00 - 01:00

Deadly Devotion

00:00 - 01:00

Deadly Devotion

01:00 - 02:00

Deadly Devotion

01:00 - 02:00

Kiss Of Death

02:00 - 03:00

Kiss Of Death

02:00 - 03:00

Kiss Of Death

03:00 - 04:00

Kiss Of Death

03:00 - 04:00

Unravelled

04:00 - 05:00

Unravelled

04:00 - 05:00

The Killer Beside Me

05:00 - 06:00

The Killer Beside Me

05:00 - 06:00

The Killer Beside Me

06:00 - 07:00

The Killer Beside Me

06:00 - 07:00

People Magazine Investigates

07:00 - 08:00

People Magazine Investigates

07:00 - 08:00

People Magazine Investigates

08:00 - 09:00

People Magazine Investigates

08:00 - 09:00

True Crime with Aphrodite Jones

09:00 - 10:00

True Crime with Aphrodite Jones

09:00 - 10:00

True Crime with Aphrodite Jones

10:00 - 11:00

True Crime with Aphrodite Jones

10:00 - 11:00

Reasonable Doubt

11:00 - 12:00

Reasonable Doubt

11:00 - 12:00

Reasonable Doubt

12:00 - 13:00

Reasonable Doubt

12:00 - 13:00

Evil Lives Here

13:00 - 14:00

Evil Lives Here

13:00 - 14:00

Evil Lives Here

14:00 - 15:00

Evil Lives Here

14:00 - 15:00

Scene Of the Crime With Tony Harris

15:00 - 16:00

Scene Of the Crime With Tony Harris

15:00 - 16:00

Scene Of the Crime With Tony Harris

16:00 - 17:00

Scene Of the Crime With Tony Harris

16:00 - 17:00

Murder Decoded

17:00 - 18:00

Murder Decoded

17:00 - 18:00

Murder Decoded

18:00 - 19:00

Murder Decoded

18:00 - 19:00

Hometown Homicide

19:00 - 20:00

Hometown Homicide

19:00 - 20:00

Hometown Homicide

20:00 - 21:00

Hometown Homicide

20:00 - 21:00

The Coroner: I Speak For The Dead

21:00 - 22:00

The Coroner: I Speak For The Dead

21:00 - 22:00

Relentless

22:00 - 23:00

Relentless

22:00 - 23:00

Deadly Dentists

23:00 - 00:00

Deadly Dentists

23:00 - 00:00

The Missing

00:00 - 00:30

The Missing

00:00 - 00:30

Finding Bigfoot

00:45 - 01:40

Finding Bigfoot

00:45 - 01:40

How the Earth Works

01:40 - 02:30

How the Earth Works

01:40 - 02:30

Animal Cops: Houston

02:30 - 03:15

Animal Cops: Houston

02:30 - 03:15

Lone Star Law

03:15 - 04:00

Lone Star Law

03:15 - 04:00

Dr. Jeff: Rocky Mountain Vet

04:00 - 04:45

Dr. Jeff: Rocky Mountain Vet

04:00 - 04:45

The Vet Life

04:45 - 05:30

The Vet Life

04:45 - 05:30

Animal Cops: Houston

05:30 - 06:15

Animal Cops: Houston

05:30 - 06:15

Lone Star Law

06:15 - 07:00

Lone Star Law

06:15 - 07:00

My Cat from Hell

07:00 - 07:48

My Cat from Hell

07:00 - 07:48

Animal Cops: Houston

07:48 - 08:36

Animal Cops: Houston

07:48 - 08:36

The Vet Life

08:36 - 09:25

The Vet Life

08:36 - 09:25

Lone Star Law

09:25 - 10:15

Lone Star Law

09:25 - 10:15

The Vet Life

10:15 - 11:05

The Vet Life

10:15 - 11:05

Lone Star Law

11:05 - 11:55

Lone Star Law

11:05 - 11:55

Alaskan Bush People

11:55 - 12:50

Alaskan Bush People

11:55 - 12:50

Alaskan Bush People

12:50 - 13:45

Alaskan Bush People

12:50 - 13:45

Alaskan Bush People

13:45 - 14:40

Alaskan Bush People

13:45 - 14:40

Alaska: Surviving the Last Frontier

14:40 - 15:35

Alaska: Surviving the Last Frontier

14:40 - 15:35

Meet the Penguins

15:35 - 16:03

Meet the Penguins

15:35 - 16:03

Meet the Penguins

16:03 - 16:30

Meet the Penguins

16:03 - 16:30

My Cat from Hell

16:30 - 17:25

My Cat from Hell

16:30 - 17:25

Pit Bulls & Parolees

17:25 - 19:15

Pit Bulls & Parolees

17:25 - 19:15

The Zoo

19:15 - 20:10

The Zoo

19:15 - 20:10

Wild Costa Rica

20:10 - 21:05

Wild Costa Rica

20:10 - 21:05

Alaskan Bush People

21:05 - 22:00

Alaskan Bush People

21:05 - 22:00

Alaska: Surviving the Last Frontier

22:00 - 22:55

Alaska: Surviving the Last Frontier

22:00 - 22:55

Finding Bigfoot

22:55 - 23:50

Finding Bigfoot

22:55 - 23:50

Expedition Mungo

23:50 - 00:45

Expedition Mungo

23:50 - 00:45

Celebrity IOU

00:00 - 01:00

Celebrity IOU

00:00 - 01:00

Beachfront Bargain Hunt

01:00 - 01:30

Beachfront Bargain Hunt

01:00 - 01:30

Beachfront Bargain Hunt

01:30 - 02:00

Beachfront Bargain Hunt

01:30 - 02:00

Mexico Life

02:00 - 02:25

Mexico Life

02:00 - 02:25

Mexico Life

02:25 - 02:50

Mexico Life

02:25 - 02:50

My Lottery Dream Home

02:50 - 03:15

My Lottery Dream Home

02:50 - 03:15

My Lottery Dream Home

03:15 - 03:40

My Lottery Dream Home

03:15 - 03:40

Home Town

03:40 - 04:30

Home Town

03:40 - 04:30

House Hunters

04:30 - 04:55

House Hunters

04:30 - 04:55

House Hunters

04:55 - 05:20

House Hunters

04:55 - 05:20

Big Texas Fix

05:20 - 06:10

Big Texas Fix

05:20 - 06:10

Pool Kings

06:10 - 06:35

Pool Kings

06:10 - 06:35

Pool Kings

06:35 - 07:00

Pool Kings

06:35 - 07:00

Hot Mess House

07:00 - 08:00

Hot Mess House

07:00 - 08:00

Flipping 101 with Tarek El Moussa

08:00 - 09:00

Flipping 101 with Tarek El Moussa

08:00 - 09:00

Call the Closer

09:00 - 10:00

Call the Closer

09:00 - 10:00

Home Town

10:00 - 11:00

Home Town

10:00 - 11:00

Bargain Block

11:00 - 12:00

Bargain Block

11:00 - 12:00

Hot Mess House

12:00 - 13:00

Hot Mess House

12:00 - 13:00

Beach Flip

13:00 - 14:00

Beach Flip

13:00 - 14:00

Ty Breaker

14:00 - 15:00

Ty Breaker

14:00 - 15:00

Inside Out

15:00 - 16:00

Inside Out

15:00 - 16:00

Beach Flip

16:00 - 17:00

Beach Flip

16:00 - 17:00

Say Yes to the Nest

17:00 - 17:30

Say Yes to the Nest

17:00 - 17:30

Happily Wherever

17:30 - 18:00

Happily Wherever

17:30 - 18:00

Bargain Block

18:00 - 19:00

Bargain Block

18:00 - 19:00

Fixer to Fabulous

19:00 - 20:00

Fixer to Fabulous

19:00 - 20:00

Hot Mess House

20:00 - 21:00

Hot Mess House

20:00 - 21:00

Flipping 101 with Tarek El Moussa

21:00 - 22:00

Flipping 101 with Tarek El Moussa

21:00 - 22:00

Ty Breaker

22:00 - 23:00

Ty Breaker

22:00 - 23:00

Outgrown

23:00 - 00:00

Outgrown

23:00 - 00:00

Celebrity IOU

00:00 - 01:00

Celebrity IOU

00:00 - 01:00

Best4sportTV programma

02:00 - 06:00

Best4sportTV programma

02:00 - 06:00

#SpēkaPodkāsts ar Jāni Eisaku

06:00 - 07:30

#SpēkaPodkāsts ar Jāni Eisaku

06:00 - 07:30

100 jardi ar Pafbet

07:30 - 08:00

100 jardi ar Pafbet

07:30 - 08:00

MXF Podkāsts

08:00 - 09:30

MXF Podkāsts

08:00 - 09:30

Visma Ski Classics

09:30 - 12:15

Visma Ski Classics

09:30 - 12:15

100 jardi ar Pafbet

12:15 - 13:00

100 jardi ar Pafbet

12:15 - 13:00

Basketball – Italian League. Happy Casa Brindisi pret GeVi Napoli

13:00 - 15:00

Basketball – Italian League. Happy Casa Brindisi pret GeVi Napoli

13:00 - 15:00

Basketball – Italian League. Germani Brescia pret Carpegna Prosciutto Pesaro

15:00 - 16:55

Basketball – Italian League. Germani Brescia pret Carpegna Prosciutto Pesaro

15:00 - 16:55

Volejbols. Credit24 Meistarlīga volejbolā

16:55 - 19:00

Volejbols. Credit24 Meistarlīga volejbolā

16:55 - 19:00

#SpēkaPodkāsts ar Jāni Eisaku

19:00 - 20:30

#SpēkaPodkāsts ar Jāni Eisaku

19:00 - 20:30

100 jardi ar Pafbet

20:30 - 20:55

100 jardi ar Pafbet

20:30 - 20:55

Germani Brescia pret Carpegna Prosciutto Pesaro

20:55 - 23:00

Germani Brescia pret Carpegna Prosciutto Pesaro

20:55 - 23:00

Visma Ski Classics

23:00 - 02:00

Visma Ski Classics

23:00 - 02:00

Body Bizarre

00:00 - 01:00

Body Bizarre

00:00 - 01:00

Monsters Inside Me

01:00 - 02:00

Monsters Inside Me

01:00 - 02:00

The Hair Loss Clinic

02:00 - 03:00

The Hair Loss Clinic

02:00 - 03:00

The Bad Skin Clinic

03:00 - 03:50

The Bad Skin Clinic

03:00 - 03:50

Dr. Pimple Popper: Pop Ups

03:50 - 04:40

Dr. Pimple Popper: Pop Ups

03:50 - 04:40

Extreme Cheapskates

04:40 - 05:30

Extreme Cheapskates

04:40 - 05:30

Welcome To Plathville

05:30 - 06:30

Welcome To Plathville

05:30 - 06:30

Cake Boss

06:30 - 07:00

Cake Boss

06:30 - 07:00

I Love a Mama's Boy

07:00 - 08:00

I Love a Mama's Boy

07:00 - 08:00

Little People, Big World

08:00 - 09:00

Little People, Big World

08:00 - 09:00

Toddlers & Tiaras

09:00 - 10:00

Toddlers & Tiaras

09:00 - 10:00

Toddlers & Tiaras

10:00 - 11:00

Toddlers & Tiaras

10:00 - 11:00

Extreme Cheapskates

11:00 - 11:30

Extreme Cheapskates

11:00 - 11:30

Extreme Cheapskates

11:30 - 12:00

Extreme Cheapskates

11:30 - 12:00

Extreme Cheapskates

12:00 - 12:30

Extreme Cheapskates

12:00 - 12:30

Extreme Cheapskates

12:30 - 13:00

Extreme Cheapskates

12:30 - 13:00

Say Yes to the Dress

13:00 - 14:00

Say Yes to the Dress

13:00 - 14:00

7 Little Johnstons

14:00 - 15:00

7 Little Johnstons

14:00 - 15:00

90 Day Fiance: The Other Way

15:00 - 17:00

90 Day Fiance: The Other Way

15:00 - 17:00

90 Day Fiance: The Other Way

17:00 - 19:00

90 Day Fiance: The Other Way

17:00 - 19:00

90 Day Fiance: The Other Way

19:00 - 21:00

90 Day Fiance: The Other Way

19:00 - 21:00