Izvēlne

Lai mazais skolēns vienmēr sasniedzams!

Ar drošības pulksteni zināsi, kur ir Tavs bērns un varēsi ar viņu sazināties! Zils, zaļš- izvēlies foršāko krāsu

 

Bērnu drošības pulkstenis

Super G Blast

 • GPS, GSM un Wi-Fi tehnoloģijas bērna atrašanās vietas noteikšanai
 • 1,3” krāsainais ekrāns – aizraujošai, vienkāršai un drošai lietošanai
 • Ūdens un putekļu drošība ļauj izmantot pulksteni visos laika apstākļos
 • Lai izmantotu pulksteņa piedāvātās iespējas, pērc to komplektā ar tarifu plānu Viedais+
7,50 € / mēn.

Pieteikties

SUPER G SPĒJAS

 • Super G aplikācija ļauj droši un nepārtraukti sekot bērna gaitām, izmantojot GPS, GSM un Wi-Fi tehnoloģijas

 • Iespēja sazvanīties ar iepriekš ievadītiem – drošiem numuriem, kā arī nosūtīt uz pulksteni balss vai teksta ziņu

 • Īpašā SOS poga ļauj viegli dot ziņu vecākiem par uztraucošu mirkli

 • Ar Super G bērns vienmēr zinās precīzu laiku

Myki | Bite

SUPER G BLAST MOBILĀ APLIKĀCIJA

 1. Atrašanās vieta

  Super G Blast pulkstenis, izmantojot GPS, GSM un Wi-Fi tehnoloģijas ļauj vecākiem mobilajā aplikācijā redzēt bērna atrašanas vietu un atrašanās vietu vēsturi. Pulkstenis atjauno šo informāciju atkarībā no iestatījumiem reizi 10 minūtēs, 30 minūtēs vai reizi stundā (enerģijas taupīšanas režīmā). Atrašanās vietas informāciju iespējams atjaunot arī ikreiz, kad tiek atvērta aplikācija.

KO PAR SUPER G BLAST JAUTĀ CITI

Gaidīšanas (vietas noteikšanas) režīmā Super G Blast pulksteņi darbosies līdz pat 48 stundām. Nepārtrauktas sarunas režīmā baterijas izlādēsies 1 stundas laikā. Ja Super G Blast izmanto regulāri, pulksteni vērts lādēt katru vakaru.

Svarīgi atcerēties, ka Super G Blast mobilās lietotnes sadaļā "Iestatījumi" ir iespējams ieslēgt bateriju saudzēšanas režīmu, kura laikā pulkstenis reizi stundā automātiski atjaunos savas atrašanās vietas informāciju, taču vecākiem saglabāsies iespēja, katru reizi ieejot aplikācijā, pieprasīt pulksteņa aktuālo atrašanās vietu. Pulksteņa uzlādes laiks – 2-3 stundas ar 1A/5V lādētāju.

Bite Super G Blast pulksteņus piedāvā kopā ar Bites tarifu plānu. Tajā iekļautās 200 min / 50 SMS / 200 MB bez papildu maksas būs pieejami arī visās Eiropas Savienības valstīs. Ja neizdosies iekļauties noteiktajos limitos, tad, atrodoties ES valstīs, maksa par katru pārtērēto vienību būs 0,06€. Ārpus Eiropas Savienības maksa tiks aprēķināta saskaņā ar Bites standarta viesabonēšanas tarifiem. Lai no pulksteņa varētu piezvanīt atrodoties ārvalstīs, atcerieties, ka Super G Blast mobilās lietotnes "Telefonu grāmata" numuri vienmēr jāieraksta, priekšā pievienojot valsts kodu (+371 Latvijai).

Tas ir iespējams, ja izvēlēsies dalīties ar aplikācijas personīgā konta lietotājvārdu un paroli ar kādu, kam pilnībā uzticies. Nav ieteicams atļaut citiem pieeju pulksteņa Super G Blast vadībai.

Jā, Super G Blast aplikācijai iespējams pievienot vairākus pulksteņus, kuriem vari sekot līdzi.

Ja Super G Blast pulkstenis atrodas klajā laukā, uz ceļa vai telpās tiešā logu tuvumā un ir tieši sasniedzams GPS satelītu raidītajiem signāliem, tad tā atrašanās vietu var noteikt pat ar 50 metru precizitāti. 

Ja GPS signāls nav uztverams, pulksteņa atrašanās vieta tiek noteikta pēc tuvākajām mobilā tīkla bāzes stacijām. Šādā gadījumā atrašanās vieta tiks noteikta ar precizitāti līdz 5000 m.

Papildus pulkstenis atrašanās vietu nosaka pēc Wi-Fi piekļuves punktu signāliem. Ja pulkstenis, atrodoties telpā, uztvers Wi-Fi piekļuves punkta signālu un šī piekļuves punkta atrašanās vieta būs zināma Google Maps, tad aplikācija precīzi parādīs, kurā ēkā pulkstenis pašreiz atrodas.

Bērnu drošības pulkstenis telpās uztver arī citu ēku vai plakņu atstarotu GPS signālu. Satelītiem pārvietojoties, uztvertais signāls un līdz ar to arī vietas attēlojums var nedaudz atšķirties arī tad, kad pulkstenis nav kustībā.

Šo pulksteņu priekšrocības visvairāk novērtēs vecāki un bērni vecumā no 5 līdz 10 gadiem. Pulksteņi ne vien pilda klasiskā pulksteņa funkcijas un ļauj attālināti noteikt bērna atrašanās vietu, bet arī nodrošina bērniem un viņu vecākiem tik svarīgo saziņas funkciju - iespēju zvanīt, sūtīt balss paziņojumus no pulksteņa uz vecāku telefonu un otrādi, kā arī saņemt pulkstenī teksta paziņojumus. 

Šos pulksteņus iespējams izmantot arī mazāku bērnu pieskatīšanai (masu pasākumos, koncertos un arī ikdienā). 

Iegādājoties bērnu drošības pulksteni pie Bites, klienti iegādājas risinājumu, kas ietver kā pulksteni, tā izdevīgu tarifu plānu par vienu mēneša maksu. Pulkstenis darbosies kā Latvijā, tā viesabonēšanā ES valstīs un citur.

Pulkstenim tiks nodrošināta 2 gadu garantija, turklāt Bite gādās par visu nepieciešamo atbalstu, ieskaitot konsultācijas par ierīču lietošanu.

Super G Blast aplikācija un pulksteņa lietotne ir pieejama kā latviešu, tā arī angļu un krievu valodās.

Pulkstenis un aplikācija ir izstrādāti ES saskaņā ar personas datu aizsardzības un citiem noteikumiem. Serveri, kuri nodrošina Super G Blast aplikācijas darbību, atrodas ES.