Izvēlne

Bite savējiem dāvina spēles aizraujošai vasarai!

Vasarā, kad atkal varam baudīt satikšanās prieku, ir forši, ja pa rokai ir arī spēles jaukiem kopā būšanas mirkļiem. Tāpēc Bite Tev dāvina 23 aizraujošas audiospēles, lai kopā ar savējiem piknikā, ballītē vai pārgājienā vari dot fantāzijai, atjautībai un izaicinājumiem vaļu.

23 audiospēles par brīvu visu vasaru

  • Pavisam vienkārša pieslēgšana
  • Lejupielādē aplikāciju savā telefonā vai planšetē, ievadi savu Bites telefona numuru un apstiprinājuma kodu, ko saņemsi SMS un gatavs.

  • Spēlē visu vasaru
  • Jā, 23 fantāziju attīstošas, izglītojošas, jautras audiospēles būs pieejamas Tev līdz pat 15.septembrim.

  • Piemērotas lieliem un maziem
  • Spēlē kopā ar bērniem, ģimeni vai draugiem – jo Prime Audio Games aplikācijā atradīsi piemērotas spēles visiem vecumiem un interesēm.

Lejupielādē Prime Audio Games aplikāciju

Kā sākt lietot audiospēles par brīvu?

Lejupielādē Prime Audio Games aplikāciju telefonā vai planšetē, kura atbalsta SMS saņemšanu. Ņem vērā – ja lieto Bites Mājas internetu, tad lejupielādes brīdī SIM karte jāievieto planšetē.

Izvēlies visas spēles, kas domātas tikai Bites klientiem un ievadi savu Bites telefona numuru. Pēc brīža saņemsi SMS ar apstiprinājuma kodu, kas jāievada aplikācijā.

Gatavs! Tagad līdz pat septembra vidum droši vari spēlēt 23 aizraujošas audiospēles ģimenes un draugu lokā par brīvu.

Biežāk uzdotie jautājumi

Aplikācijā ir pieejamas 23 spēles, ko var spēlēt gan lieli, gan mazi, jo to apraksti pieejami gan teksta, gan audio formātā, lai tās viegli varētu saprast arī mazie spēlētāji, kas vēl raiti neprot lasīt. Turklāt audio formāts ļauj tās ērti spēlēt arī mašīnā, piknikā vai pārgājienā. Tev tikai jāizvēlas spēle, kopā ar ģimeni vai draugiem jānoklausās audio instrukcija un ļaut fantāzijai vaļu.
Ja esi Bites klients un lieto kādu no mūsu balss tarifu plāniem vai interneta tarifu plāniem, tad aplikācijā pieejamās spēles varēsi droši spēlēt līdz pat 2020.gada 15.septembrim. Ņem vērā – ja esi interneta tarifu plāna lietotājs, tad aplikācijas lejupielādes un reģistrācijas brīdī SIM karte būs jāievieto telefonā vai planšetē, kas atbalsta SMS saņemšanu – lai iegūtu bezmaksas piekļuvi, uz Tavu Bites numuru tiks nosūtīts apstiprinājuma kods, kas būs jāievada aplikācijā.
Aplikācija ir pieejama telefonos un planšetēs ar Android vai iOS operētājsistēmām. Ņem vērā – ja aplikāciju vēlēsies lietot planšetē, tad tai ir jāatbalsta SMS saņemšana, kā arī aplikācijas lejupielādes un reģistrācijas brīdī Tev planšetē jāievieto Bites SIM karte.
Visas 23 izglītojošās, fantāziju attīstošās un atjautības spēles droši varēsi spēlēt līdz pat 2020. gada 15.septembrim. Pēc tam aplikācijā pieejamās spēles Tev būs pieejamas par Bites klientiem draudzīgāku cenu.