Bite Priekšapmaksa Eiropa

Prieksapmaksa eiropa

ZVANI un SMS

Izmanto tarifu plānā iekļautās 100 zvanu minūtes Bite, LMT, Tele2 un Lattelecom tīklos Latvijā un atrodoties Eiropā.

Izmanto tarifu plānā iekļautās 100 SMS Bite, LMT, Tele2 un Lattelecom tīklos Latvijā un atrodoties Eiropā.

Izmanto tarifu plānā iekļautās 100 zvanu minūtes Bite, LMT, Tele2 un Lattelecom tīklos Latvijā un atrodoties Eiropā.

Izmanto tarifu plānā iekļautās 100 SMS Bite, LMT, Tele2 un Lattelecom tīklos Latvijā un atrodoties Eiropā.

Internets

Izmanto tarifu plānā iekļautos 100 MB interneta Latvijā un 35 Eiropas valstīs bez papildu maksas.

Izmanto tarifu plānā iekļautos 100 MB interneta Latvijā un 35 Eiropas valstīs bez papildu maksas.

trapits simtniekā

TRĀPĪTS SIMTNIEKĀ

Ar tarifu plānu Bite Priekšapmaksa Eiropa, Tu trāpi simtniekā! Iegūsti pa simtam no visa - 100 minūtes zvaniem, 100 SMS un 100 MB interneta lietošanai gan Latvijā, gan Eiropas Ekonomiskās zonas valstīs. Pēc iekļautā bezmaksas zvanu, SMS un interneta apjoma iztērēšanas, katra nākamā vienība izmaksās 0,14 € / minūte, SMS, MB. Aktivizē savas mobilās pasaules spēju nepazīt robežas, nosūtot SMS ar teksti "BITE EIROPA" uz 1600. 

SAZIŅA EIROPĀ

Nemaini ikdienas ieradumus, lieto telefonu kā ierasts arī ceļojot. Zvani, sūti SMS un lieto internetu 35 Eiropas (EEZ) valstīs kā mājās, bez papildu maksas. Dari kā Tev tīk! Sazvani savējos no Eifeļa torņa, sūti īsziņu ar labajām ziņām no sapulces Dublinā, padalies ar selfijiem no atpūtas Grieķijā, vai seko līdzi ziņām autobusā uz Eiropas parlamentu. Bet Tu, protams, vari arī nedarīt neko, laiski šķirstot instagramu viesnīcas dīvānā. Bite nodrošina saziņu bez robežām – esi sasniedzams un sasniedz citus Eiropā līdzīgi kā mājās.

kraj megabaitus
atrs4g

ĀTRS 4G INTERNETS

Esam lepni, ka piedāvājam vienu no ātrākajiem internetiem Baltijā. Bites 4G ir tik ātrs, ka mums nav bijusi ne vēlme, ne vajadzība to apturēt. Vēl vairāk – nupat esam uzstādījuši 80 jaunas 4G+ stacijas un pirmie Latvijā piedāvājam iepazīties ar 4,5G internetu. Redzot, cik strauji pieaug datu patēriņš, Bite tīkla infrastruktūru veido tā, lai arī turpmāk ātrums saglabātos nemainīgi augstā kvalitātē. 4,5G antenas nodrošinātais ātrums pa īstam tiks novērtēts tuvākajā nākotnē. Sadarbībā ar Huawei esam uzsākuši darbu arī pie 5G interneta tehnoloģiju ieviešanas.

BEZ NEGAIDĪTĀM IZMAKSĀM

Lai Tu varētu kontrolēt interneta patēriņu, mēs esam sagatavojuši palīgu - Datumēru, kas Tava telefona vai planšetes ekrānā parādīs ne vien patērētos gigabaitus, bet ļaus apskatīt rēķina summu vai kredīta atlikumu. Gribi stingri kontrolēt savas izmaksas? Pieslēdz bezmaksas Izmaksu kontroles pakalpojumu. Nosaki tēriņu limitu - kādu vien vēlies -, un mēs ar īsziņu brīdināsim Tevi, kad būsi to sasniedzis. Izvēlies tikt pabrīdināts! Sūti īsziņu ar tekstu "VAU IN" uz numuru 1600, piezvani uz 1601 vai atnāc uz Bites salonu, lai pasūtītu sunīša rējienu klausulē pirms paaugstinātas maksas zvaniem. 

datumers

BITE PRIEKŠAPMAKSA EIROPA

Tarifu plāns Bite Priekšapmaksa EIROPA ir pieejams pieejami lietošanai Latvijā un ES/ EEZ valstīs

Kā pieslēgt/atslēgt tarifu plānu?

 • Ja Tu šobrīd izmanto kādu citu tarifu plānu, lai pieslēgtu Bite Priekšapmaksa Eiropa, sūti SMS ar tekstu BITE EIROPA uz 1600. Lai aktivizētu  Bite Priekšapmaksa EIROPA tarifu plānu, ir nepieciešams numuru personalizēt (numura reģistrācija). To viegli un ērti izdarīt kādā no Bites saloniem.
 • Mainot savu tarifu plānu, jaunais tarifu plāns stāsies spēkā uzreiz. Iepriekšējā tarifu plāna neiztērētās vienības tiks dzēstas.
 • Ņem vērā, ka svarīgi saglabāt Tavu SIM kartes ietvaru, kamēr lieto šo tālruņa numuru un SIM karti, lai nepieciešamības gadījumā mēs varētu Tevi identificēt un palīdzēt. 

Derīguma termiņš 

 • Tarifu plāna iekļautās vienības Tu vari izmantot 30 dienas no aktivizācijas brīža. Tarifu plāns tiek automātiski pagarināts vēl uz 30 dienām, ja Tavā Bites Kartes kontā būs nepieciešamā naudas summa. Bite Priekšapmaksa Eiropa tarifu plāna cena ir 6,75 € / 30 dienām. 
 • Kad kredīta derīguma termiņš būs beidzies, atlikusī summa tiks pievienota nākamajai papildinājuma summai, lai nekas neietu zudumā! 
 • Ja Tavs kredīts ir nepietiekams, lai pagarinātu izvēlēto tarifu plānu, Tev būs spēkā Bite Priekšapmaksa Starts tarifi: 0,11 €/min uz Bite, LMT, Tele2, Lattelecom tīkliem, 0,06 € par 1 SMS uz visiem tīkliem Latvijā. Par 1 MB maksāsi 0,06 €. Šajā gadījumā mobilo sakaru pakalpojumi viesabonēšanā Tev nestrādās. Atceries, ka Tu vienmēr vari atkārtoti pieslēgt Bite Priekšapmaksa EIROPA tarifu plānu,  lai to izdarītu, sūti SMS ar tekstu BITE EIROPA uz numuru 1600.

Kredīta papildināšana 

Papildināt Bites Kartes kredītu vari:

 • veicot maksājumu internetbankā; 
 • izmantojot papildināšanu ar karti vai čeku, to iegādājoties visās populārākajās tirdzniecības vietās, kur redzi Bite Karte logo;
 • Bites salonos visā Latvijā;
 • veicot mobilo pārskaitījumu.

Atrodoties ārzemēs Bites kredītu vari papildināt: 

 • izmantojot internetbanku;
 • caur mobilo pārskaitījumu no Bites pēcapmaksas numura, kurš atrodas Latvijā. 

Atceries! 

 • Lai pagarinātu kredīta derīguma termiņu 30 dienām, papildini vismaz par 2,00 €. 
 • Lai pagarinātu kredīta derīguma termiņu 60 dienām, papildini vismaz par 3,00 €. 

Kredīta derīguma termiņi 

Papildinot salonā vai internetbankā 


Summa €             

Derīguma termiņš      

Papildlaiks zvaniem/ SMS

2,00 - 2,99

30 dienas

60 dienas

3,00 - 7,99

60 dienas

60 dienas

8,00 - 50,00

180 dienas

60 dienas

 

Iegādājoties papildināšanas karti vai čeku 


Summa €     

Derīguma termiņš      

Papildlaiks zvaniem/ SMS

2 €

30 dienas

60 dienas

3 €, 5 €

60 dienas

60 dienas

8 €

180 dienas

60 dienas
 

Kad kredīta derīguma termiņš būs beidzies, atlikusī summa tiks pievienota nākamajai papildinājuma summai, lai nekas neiet zudumā!
 
Atceries! Lai pagarinātu kartes derīguma termiņu, tā jāpapildina vismaz par 2,00 €! Pēc tam, kad būs beidzies papildlaiks zvanu un SMS saņemšanai, numura darbība tiks apturēta. To iespējams atjaunot 30 dienu laikā, papildinot kredīta atlikumu. Ja papildināšana 30 dienu laikā netiks veikta, tad numurs un kredīta atlikums (ja tāds ir) tiks anulēts. Šādā gadījumā numura darbību vairs nebūs iespējams atjaunot. 

 • veicot maksājumu internetbankā; 
 • izmantojot papildināšanu ar karti vai čeku, to iegādājoties visās populārākajās tirdzniecības vietās, kur redzi Bite Karte logo;
 • Bites salonos visā Latvijā;
 • veicot mobilo pārskaitījumu.
 • izmantojot internetbanku;
 • caur mobilo pārskaitījumu no Bites pēcapmaksas numura, kurš atrodas Latvijā. 

Jurists lūdza pateikt

 • Pieslēdzot tarifu plānu BITE PRIEKŠAPMAKSA EIROPA par EUR 6,75 mēnesī, Tu varēsi izmantot 100 minūtes, 100 SMS un 100 MB saziņai Latvijā un Eiropā. Maksa par papildus vienībām ir 0,14€/ min., 0,14€/ SMS, 0,14€/ MB. Cenas ir norādītas, iekļaujot pievienotās vērtības nodokli. 
 • Ar “Eiropa” tiek uzskatītas Eiropas Ekonomiskās zonas un Eiropas Savienības dalībvalstis.
 • Visas cenas norādītas ar pievienotās vērtības nodokli, saskaņā ar spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem. Tarifus zvaniem un SMS uz īsajiem, speciālajiem, paaugstinātas maksas numuriem un minēto pakalpojumu lietošanas noteikumus, kā arī visus citus tarifus var apskatīt bite.lv. Tarifu plānā iekļauto balss telefoniju un datu pārraides pakalpojumu ir iespējams izmantot tikai kopā un nav iespējams dalīt atsevišķos pakalpojumos. Pirms pakalpojuma uzsākšanas klients apņemas rūpīgi iepazīties ar pilnu tarifu plāna aprakstu, Godīgas lietošanas politiku un Bites līguma noteikumiem.
 • Tarifu plānā ir  iekļauts noteikts zvanu, SMS un megabaitu skaits bez papildu maksas Latvijas teritorijā un, atrodoties viesabonēšanā Eiropā, uz Bites, LMT, Tele2 un Lattelecom tīkliem, izņemot zvanus uz speciālajiem numuriem, īsiem kodiem, un citiem paaugstinātas maksas pakalpojumiem.
 • Zvaniem un īsziņām uz pārējiem tīkliem, īsiem kodiem, paaugstinātas maksas numuriem un paaugstinātas maksas pakalpojumiem tiek piemērota noteiktā tarifa maksa. Kaut gan jāsaka, ka tikai 0,6% no mūsu klientiem zvana uz šiem numuriem. Un, ja kas, mēs Tevi noteikti pabrīdināsim par augstāku maksu.
 • Veicot zvanus un sūtot SMS ārpus Eiropas, zvanot uz paaugstinātas maksas numuriem vai īsajiem kodiem, veicot zvanus vai sūtot SMS uz paaugstinātas maksas pakalpojumiem, tiek piemēroti tarifi, ar ko klients apņemas iepazīties un tos ievērot. Ar šādiem tarifiem iespējams iepazīties bite.lv, klientu apkalpošanas salonos vai zvanot uz 1601.
 • Katras sarunas uzskaites vienība Latvijā un Eiropā ir 1 sekunde, bet starptautiskajiem zvaniem - 1 minūte.
 • Drošības apsvērumu dēļ telefonsaruna, kas turpinās ilgāk par 59 minūtēm un 59 sekundēm, tiek pārtraukta. Tādējādi, piemēram, ja zvans turpinās tik ilgu laiku neapzināti, ļausim izvairīties no nepatīkami liela rēķina, kā arī no telefona baterijas izlādēšanās. Protams, ja ilgā saruna bija īsta, un vēl ir kas runājams, varēsi pārzvanīt un turpināt sarunāties.
 • Vairāk par atteikuma tiesībām, slēdzot distances līgumu, uzzini šeit.