Bite Vietējais 100MB

Bite Vietējais 100 MB

ZVANI un SMS

Neierobežoti zvani un SMS uz Bite, LMT, Tele2 un Lattelecom tīkliem Latvijā iekļauti tarifu plānā.

Neierobežoti zvani un SMS uz Bite, LMT, Tele2 un Lattelecom tīkliem Latvijā iekļauti tarifu plānā.

Ņem vērā, ka izmaksas zvaniem uz paaugstinātas maksas numuriem noteiktas saskaņā ar cenrādi.

Internets

Tarifu plānā iekļauti 100 MB lietošanai Latvijā. Pēc iekļautā apjoma izmantošanas, pieslēdzas datu solis 100 MB par 2,50 €.

Bonusi

AR EKRĀNA APDROŠINĀŠANU IR MIERĪGĀK

Mēs piedāvājam Tavas jaunās ierīces ekrāna apdrošināšanu, jo saprotam, ka negadījumi notiek. Tu vari ievīstīt pirkumu spilvenā un noglabāt atvilktnē, bet Tu vari to ņemt līdzi piedzīvojumos. Dari, kā Tev tīk.

Īpašs plāns cilvēkiem, kas neplāno doties ārpus Latvijas un lietot internetu telefonā. Zvani un SMS Latvijā šajā tarifu plānā ir iekļauti neierobežotā apjomā. Ar iekļautajiem 100 MB interneta pietiks neregulārai e-pasta pieskatīšanai un tie noderēs, ja nejauši pieslēgsies internetam.

EKRĀNA APDROŠINĀŠANA

Negadījumi notiek. Saplēsts telefona ekrāns ir visbiežākais iemesls, kura dēļ ierīces nonāk servisa centros. Pirmo reizi iegādājoties jaunu telefonu ar Bite Vietējais 100 MB tarifu plānu, tā ekrāns būs apdrošināts uz 1 mēnesi bez papildu maksas. Lieki uztraukumi lai paliek citiem!

Vairāk par pakalpojumu šeit.

STARPTAUTISKIE ZVANI UZ EIROPU

Sazvani draugus un radus, kas uz ilgāku vai īsāku laiku devušies Eiropas plašumos. Droši sazinies arī ar tiem, kuri lieto Eiropas valstu operatoru pieslēgumu. Bite Vietējais 100 MB tarifu plānā iekļautas 50 minūtes zvaniem uz EEZ valstīm bez papildu maksas.

Vairāk par pakalpojumu šeit.

up Uz augšu

Jurists lūdza pateikt