Bite 2GB

2gb

ZVANI un SMS

Zvani Bite, LMT, Tele2 un Lattelecom tīklos Latvijā un atrodoties Eiropā - iekļauti tarifu plānā.

Īsziņas uz Bite, LMT, Tele2 un Lattelecom tīkliem Latvijā un atrodoties Eiropā - iekļautas tarifu plānā.

Zvani Bite, LMT, Tele2 un Lattelecom tīklos Latvijā - iekļauti tarifu plānā.

Free INT voice tooltip

Tarifu plānā iekļautas 100 zvanu minūtes no Latvijas uz Eiropas Ekonomiskās zonas valstīm. Pēc bezmaksas limita pārsniegšanas – 0,26 €/min.

Internets

Izmanto tarifu plānā iekļautos 2 GB interneta 35 Eiropas valstīs un Latvijā bez papildu maksas.

Izmanto tarifu plānā iekļautos 2 GB interneta 35 Eiropas valstīs bez papildu maksas.

Bonusi

AR EKRĀNA APDROŠINĀŠANU IR MIERĪGĀK

Mēs piedāvājam Tavas jaunās ierīces ekrāna apdrošināšanu, jo saprotam, ka negadījumi notiek. Tu vari ievīstīt pirkumu spilvenā un noglabāt atvilktnē, bet Tu vari to ņemt līdzi piedzīvojumos. Dari, kā Tev tīk.

Sasists telefona, jeb planšetes ekrāns jeb kā tautā saka – “zirneklītis uz ekrāna” ir visbiežākais iemesls, kura dēļ ierīces nonāk servisa centros. Ar Bites pamata un interneta tarifu plāniem aizmirsti par to pārspīlēto piesardzību, ar kādu apveltīji tikko pirktu ierīci. 

Pirmo reizi pērkot jaunu telefonu Bitē ar tarifu plānu Bite Neierobežots saņemsi ekrāna apdrošināšanu 12 mēnešus bez maksas! Savukārt, iegādājoties telefonu Bitē ar tarifu plānu Bite 5 GB vai Bite 10 GB, ekrāna apdrošināšana bez maksas darbosies 6 mēnešus, ar Bite 2 GB – 3 mēnešus, bet ar Bite 500 MB apdrošināšana bez maksas darbosies līdz nākamā mēneša beigām. Apdrošināšanu ir iespējams saņemt vienu reizi jaunas ierīces iegādes brīdī, un tā attieksies uz mehāniskiem ekrāna bojājumiem. Tu vari parūpēties par sava telefona ekrāna drošību arī pēc bezmaksas apdrošināšanas termiņa beigām par 2 EUR/mēnesī.

Pirmo reizi, iegādājoties planšeti Bitē, tās ekrāns bez papildu maksas būs apdrošināts uz gadu ar interneta plāniem Bite 80 GB un Bite Neierobežots, uz 6 mēnešiem ar interneta plānu Bite 25 GB, bet ar Bite 10 GB uz 1 mēnesi. Pēc bezmaksas apdrošināšanas termiņa beigām pakalpojumu iespējams turpināt par 2 EUR/mēnesī.

 

Iepazīsti neierobežotu saziņas brīvību! Ar jaunajiem Tarifu plāniem mīļākās TOP aplikācijas lieto bez limita, cik vien vēlies!

Nevari iedomāties savu dienu bez sociālajiem tīkliem? Navigācijas aplikācijām uzticies vairāk nekā onkulim ar 40 gadu braukšanas stāžu? Mēs ar Tevi! Un tieši tāpēc pie mums populārākās aplikācijas netērēs tarifu plānā iekļautos megabaitus.

Pakalpojums Antivīruss palīdzēs novērst inficētu datu piekļuvi telefonam un pabrīdinās par iespējamajiem draudiem, ja saskarsies ar nedrošiem failiem internetā.

Ar tarifu plāniem Bite Skolēniem, Bite Jauniešiem pakalpojums darbosies līdz abonements sasniegs tarifu plāna līgumā noteikto vecuma ierobežojumu. Ar Bite 5GB, Bite 10GB un Bite Neierobežots esi drošībā ar Antivīrusu 12 mēnešus, bet ar Bite 500MB un Bite 2GB tarifu plāniem bezmaksas izmēģinājuma laiks ir 6 mēneši. Pēc bezmaksas termiņa beigām 0,80 €/mēnesī. Antivīrusa bezmaksas izmēģinājuma laiks ir pieejams vienu reizi pieslēguma numura lietošanas laikā. Pakalpojums Antivīruss ir izstrādāts sadarbībā ar vienu no pasaules vadošajiem informācijas tehnoloģiju drošības uzņēmumiem Fortinet.

Sazina Eiropa

SAZIŅA EIROPĀ

Nemaini ikdienas ieradumus, lieto telefonu kā ierasts arī ceļojot. Zvani, sūti SMS un lieto internetu 35 Eiropas (EEZ) valstīs kā mājās, bez papildu maksas. Dari kā Tev tīk! Sazvani savējos no Eifeļa torņa, sūti īsziņu ar labajām ziņām no sapulces Dublinā, padalies ar selfijiem no atpūtas Grieķijā, vai seko līdzi ziņām autobusā uz Eiropas parlamentu. Bet Tu, protams, vari arī nedarīt neko, laiski šķirstot instagramu viesnīcas dīvānā. Bite nodrošina saziņu bez robežām – esi sasniedzams un sasniedz citus Eiropā līdzīgi kā mājās.

STARPTAUTISKIE ZVANI UZ EIROPU

Sazvani draugus un radus, kas uz ilgāku vai īsāku laiku devušies Eiropas plašumos. Droši sazinies arī ar tiem, kuri lieto Eiropas valstu operatoru pieslēgumu. Zvani uz EEZ valstīm 500 minūtes, nedomājot par izmaksām, ja izmanto Bite Neierobežots tarifu plānu. Ja izmanto Bite 10 GB tarifu plānu, tad saziņai ar savējiem EEZ valstīs bez papildu maksas tarifu plānos iekļautas 200 zvanu minūtes. Tarifu plānos Bite 2 GB un Bite 5 GB iekļautas 100 minūtes, savukārt ar Bite 500 MB uz Eiropu bez papildu maksas vari zvanīt 50 minūtes.

starptautiski
Antiviruss

ANTIVĪRUSS

Jaunais pakalpojums Antivīruss palīdzēs novērst inficētu datu piekļuvi telefonam un pabrīdinās par iespējamajiem draudiem, ja saskarsies ar nedrošiem failiem internetā. Ar tarifu plāniem Bite 5GB, Bite 10GB un Bite Neierobežots vienu reizi numura lietošanas laikā vari būt drošībā ar Antivīrusu 12 mēnešus, bet ar Bite 500MB un Bite 2GB tarifu plāniem bezmaksas izmēģinājuma laiks ir 6 mēneši. Pēc bezmaksas termiņa beigām 0,80 €/mēnesī. Pakalpojums Antivīruss ir izstrādāts sadarbībā ar vienu no pasaules vadošajiem informācijas tehnoloģiju drošības uzņēmumiem Fortinet.

AR EKRĀNA APDROŠINĀŠANU IR MIERĪGĀK

Droši ņem līdzi tikko iegādāto telefonu piedzīvojumos! Mēs piedāvājam Tava jaunā telefona ekrāna apdrošināšanu, jo zinām, ka negadījumi notiek. Pirmajā reizē, iegādājoties telefonu Bitē ar tarifu plānu Bite Neierobežots, saņemsi ekrāna apdrošināšanu bez maksas veselus 12 mēnešus. Ar tarifu plāniem Bite 5 GB un Bite 10 GB bezmaksas apdrošināšana pirmajam telefonam būs spēkā 6 mēnešus, bet ar Bite 2 GB – 3 mēnešus. Savukārt ar tarifu plānu Bite 500 MB ekrāna apdrošināšanu bez maksas varēsi izmantot 1 mēnesi.

ekrans
Aplikacijas

APLIKĀCIJAS, KAS NEPATĒRĒ TAVU INTERNETU

Nevari iedomāties savu dienu bez sociālajiem tīkliem? Navigācijas aplikācijām uzticies vairāk nekā onkulim ar 40 gadu braukšanas stāžu? Mēs ar Tevi! Un tieši tāpēc pie mums populārākās aplikācijas netērēs tarifu plānā iekļautos megabaitus. Pirmo reizi pieslēdzot Bite 2 GB tarifu plānu, Tu varēsi veselus 6 mēnešus lietot Facebook, WhatsApp, Twitter, Delfi.lv, Draugiem.lv un Waze bez interneta uzskaites. Ja iepatiksies, pēc pus gada varēsi pakalpojumu turpināt par 2 EUR/mēnesī. Ievēro, ka bezmaksas dati aplikācijām darbojas tikai Latvijas teritorijā.

ĀTRS 4G INTERNETS

4G internets piešķir ātrumu nopietniem darbiem un kārtīgām izklaidēm. Esam lepni, ka piedāvājam vienu no ātrākajiem internetiem Baltijā. Lieto to, kā Tev tīk! Bites 4G ir tik ātrs, ka mums nav bijusi ne vēlme, ne vajadzība to apturēt. Vēl vairāk – nupat esam uzstādījuši 80 jaunas 4G+ stacijas un pirmie Latvijā piedāvājam iepazīties ar 4,5G internetu. 4G+ tehnoloģija nodrošina lielāku interneta ātrumu vietās, kur ir daudz lietotāju vienlaikus. Redzot, cik strauji pieaug datu patēriņš, Bite tīkla infrastruktūru veido tā, lai arī turpmāk ātrums saglabātos nemainīgi augstā kvalitātē. Savukārt 4,5G antenas nodrošinātais ātrums pa īstam tiks novērtēts tuvākajā nākotnē. Paredzot strauju interneta patēriņa pieaugumu, sadarbībā ar Huawei esam uzsākuši darbu pie 5G interneta tehnoloģiju ieviešanas.

atrs

Jurists lūdza pateikt

•    Visas cenas norādītas ar pievienotās vērtības nodokli, saskaņā ar spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem. Tarifus zvaniem un SMS uz īsajiem, speciālajiem, paaugstinātas maksas numuriem un minēto pakalpojumu lietošanas noteikumus, kā arī visus citus tarifus var apskatīt bite.lv. Tarifu plānā iekļauto balss telefoniju un datu pārraides pakalpojumu ir iespējams izmantot tikai kopā un nav iespējams dalīt atsevišķos pakalpojumos. Pirms pakalpojuma uzsākšanas klients apņemas rūpīgi iepazīties ar pilnu tarifu plāna aprakstu, Godīgas lietošanas politiku un Bites līguma noteikumiem.
•    Lietojot tarifu plānu “Vietējais 100MB” ir iespēja pieslēgt alternatīvos viesabonēšanas pakalpojumus,  atbilstoši Eiropas Komisijas (EK) regulai Nr.531/2012, kas grozīta ar EK regulu Nr.2015/2120 un EK ieviešanas regulu Nr.2016/2286.
•    Izvēloties alternatīvo viesabonēšanas tarifu plānu, Tu apliecini, ka esi informēts par Bites piedāvājumā esošajiem regulētiem tarifu plāniem, kā ietvaros tiek piedāvāts viesabonēšanas pakalpojums Eiropas valstīs par tādām cenām kā mājās. Regulēto plānu priekšrocības nevar tikt izmantotas, izvēloties alternatīvo viesabonēšanas tarifu plānu.
•    Tarifu plāna maiņa no alternatīvā uz regulēto vai atpakaļ var notikt vienu reizi divos mēnešos.
•    Ar “Eiropa” tiek uzskatītas Eiropas Ekonomiskās zonas un Eiropas Savienības dalībvalstis.
•    Visi tarifu plāni ir aktīvi no mēneša pirmā datuma līdz pēdējam datumam, un tie automātiski tiek pagarināti uz nākamo mēnesi.
•    Ja aktivizēsi papildpakalpojumu pie esošā tarifu plāna nevis pirmajā mēneša datumā, bet, piemēram, mēneša vidū, Tev būs jāmaksā tikai puse no cenas, un Tu arī varēsi izmantot tikai pusi no pilnā pakalpojuma . Sākot no nākamā mēneša, varēsi izmantot pakalpojuma pilnā apjomā, kā arī maksāsi pilnu cenu.
•    Alternatīvie viesabonēšanas plāni paredz tarifikāciju pēc vienībām Eiropā, kā arī atlaides, izmantojot viesabonēšanas pakalpojumus ārpus Eiropas. Tavā tarifu plāna aprakstā ir ietverta informācija par cenām un atlaidēm. 
•    Tarifu plānos ir  iekļauti zvani un SMS bez papildu maksas Latvijas teritorijā uz Bites, LMT, Tele2 un Lattelecom tīkliem, izņemot zvanus uz speciālajiem numuriem, īsajiem kodiem, un citiem paaugstinātas maksas pakalpojumiem.
•    Zvani no Latvijas uz Eiropu ir bez papildu maksas izvēlētā tarifu plānā noteiktajā apjomā. Pēc tam katra sarunas minūte maksās 0,26 EUR.
•    Katras sarunas uzskaites vienība Latvijā un Eiropā ir 1 sekunde, bet starptautiskajiem zvaniem - 1 minūte.
•    Zvaniem un īsziņām uz pārējiem tīkliem un paaugstinātas maksas numuriem tiek piemērota noteiktā tarifa maksa. Kaut gan jāsaka, ka tikai 0,6% no mūsu klientiem zvana uz šiem numuriem. Un, ja kas, mēs Tevi noteikti pabrīdināsim par augstāku maksu.
•    Veicot zvanus un sūtot SMS ārpus Eiropas, zvanot uz paaugstinātas maksas numuriem vai īsajiem kodiem, veicot zvanus vai sūtot SMS uz paaugstinātas maksas pakalpojumiem, tiek piemēroti tarifi, ar ko klients apņemas iepazīties un tos ievērot. Ar šādiem tarifiem iespējams iepazīties bite.lv, klientu apkalpošanas salonos vai zvanot uz 1601.
•    Drošības apsvērumu dēļ telefonsaruna, kas turpinās ilgāk par 1 stundu, 59 minūtēm un 59 sekundēm, tiek pārtraukta. Tādējādi, piemēram, ja zvans turpinās tik ilgu laiku neapzināti, ļausim izvairīties no nepatīkami liela rēķina, kā arī no telefona baterijas izlādēšanās. Protams, ja ilgā saruna bija īsta, un vēl ir kas runājams, varēsi pārzvanīt un turpināt sarunāties.
•    Vairāk par atteikuma tiesībām, slēdzot distances līgumu, uzzini šeit.

 

Tarifu plāna Bite 2 GB noteikumi