Biznesa tarifu plānos Bizness 7,5 GB un Bizness Neierobežots ir iekļauts noteikts skaits zvanu minūtēm un sms uz / no un atrodoties NVS valstīs - bez papildu maksas. Tarifu plānā Bizness Neierobežots (bez papildu maksas) iekļauts arī 200 MB interneta apjoms.

Iekļautais zvanu, SMS un interneta apjoms (bez papildu maksas) darbosies tikai šādu Bites sadarbības operatoru tīklos:

Krievijā: MTS (RUS01) un Vimpelcom (RUSBD)

Baltkrievijā: MTS (BLR02) un Life (BLRBT)

Ukrainā: Lifecell (UKRAS)

Kazahstānā: Kcell (KAZKZ)

Uzbekistānā: UMS (UZB07)

Moldovā: Moldcell (MDAMC)

Azerbaidžānā: Azercell (AZEAC) un Azerfon (AZEAF)

Armēnijā: ArmenTel (ARM01) and Armor Ucom (ARMOR)

Turkmenistānā: Altyn Asyr (TKMK8)

Kirgizstānā: Nur Telecom (KGZNT)

Tadžikistānā: Babilon-Mobile (TJKK7)

Gruzijā: MagtiCom Ltd (GEOK9)

Izmantojot saziņu citu NVS valstu un Gruzijas mobilo sakaru operatoru pakalpojumus, tie tiks aprēķināti pēc standarta maksas.

BITE 4G+ tīkla paplašināšanā reģionos investēs 1,272 miljonus eiro

Brīvības iela 372 (t/c Alfa L)

25546820

Open now

I-VII 10:00 - 22:00

  • Visi tarifu plāni ir aktīvi no mēneša pirmā datuma līdz pēdējam datumam, un tie automātiski tiek pagarināti uz nākamo mēnesi.
  • Ja aktivēsi papildpakalpojumu nevis pirmajā mēneša datumā, bet, piemēram, mēneša vidū, Tev būs jāmaksā tikai puse no cenas un Tu arī varēsi izmantot tikai pusi no pilnā pakalpojuma apjoma. Sākot no nākamā mēneša, varēsi izmantot visu pakalpojuma apjomu un arī maksāsi pilnu cenu.
  • Tarifu plānos un papildpakalpojumos ir iekļautas sarunu minūtes un SMS uz Bite, LMT, Tele2, Lattelecom tīkliem un interneta lietošana, atrodoties Latvijā.
  • Mūsu uzskaites vienība ir 1 sekunde.
  • Zvaniem un īsziņām uz pārējiem tīkliem un paaugstinātas maksas numuriem tiek piemērota noteiktā tarifa maksa. 
  • Mēs esam godīgi pret saviem klientiem un gribam, lai arī mūsu klienti būtu godīgi pret mums un citiem klientiem. Tāpēc mums ir Bites pakalpojumu godīgas lietošanas politika. Lai viss patiešām būtu godīgi.
  • Drošības apsvērumu dēļ telefonsaruna, kas turpinās ilgāk par 59 minūtēm un 59 sekundēm, tiek pārtraukta. Tādējādi, piemēram, ja zvans turpinās tik ilgu laiku neapzināti, ļausim izvairīties no nepatīkami liela rēķina, kā arī no telefona baterijas izlādēšanās. Protams, ja ilgā saruna bija īsta un vēl ir kas runājams, varēsi pārzvanīt un turpināt sarunāties.
  • Cenas norādītas ar PVN 21%.

Austrija, Beļģija, Bulgārija, Čehija, Dānija, Francija, Grieķija, Gvadalupa, Horvātija, Igaunija, Īrija, Islande, Itālija, Kipra, Lielbritānija, Lihtenšteina, Luksemburga, Lietuva, Malta, Nīderlande, Norvēģija, Polija, Portugāle, Reinjona, Rumānija, Slovākija, Slovēnija, Somija, Spānija, Ungārija, Vācija, Zviedrija, Gibraltārs.

A.Deglava iela 67 (Maxima)

25546566

Open now

I-VII 10:00-21:00

Sūti sms bezmaksas

SIM kartes nozaudēšanas gadījumā, lai nobloķētu karti: 

1. Zvani:

  • 1601 
  • 22550000 (ja esi biznesa klients)

Zvanu reģistrēsim un iespēju robežās operatīvi reaģēsim arī tad, ja būsi mūs sazvanījis ārpus darba laika.  

2. Raksti:

3. Dodies uz tuvāko Bites salonu.

Ja telefons ir paņemts uz nomaksu Bitē, tad pietiks ar iesniegumu; ja pirkts par pilnu cenu vai citā uzņēmumā, būs nepieciešams garantijas talons un čeks vai telefona kastīte.

Subscribe to