Izvēlne

Mājas internets

10,50 € / mēn.
Pasūtījuma pārskats
Mājas internets
10,50 € / mēn.
Stationary router
1 €
10,50 € / mēn.

INTERNETS PAR IZDEVĪGU CENU, ESOT KUSTĪBĀ

Izmanto iespēju saņemt internetu bez apjoma ierobežojuma ar -50% atlaidi, ja Tev jau ir 2 balss numuru pieslēgumi.

Bonusi

Pakalpojums Antivīruss palīdzēs novērst inficētu datu piekļuvi telefonā, planšetē vai datorā un pabrīdinās par iespējamajiem draudiem, ja saskarsies ar nedrošiem failiem internetā.

Izvēloties interneta tarifu plānu Bite Mājas internets - iespēja iegādāties rūteri par vienreizēju samaksu, slēdzot līgumu uz 24 mēn.! Nodrošini teicamu internetu visām ierīcēm!

Piesakies Bite Mājas internetam un mēs to kopā ar rūteri piegādāsim bez maksas jebkurā Latvijas vietā.

Īpašais piedāvājums ''Mājas internets par 10,50 €/mēn.'' ir pieejams klientiem ar vismaz 2 esošiem balss pieslēgumiem, pieslēdzot jaunu Mājas interneta pieslēgumu un iegādājoties mobilo rūteri Huawei E5783B-230 par vienreizēju maksu 25,00 €. Akcijas cena 10,50 €/mēn. ir spēkā 24 mēnešus. Tarifu plāna standarta cena 22,50 €. Izbeidzot līgumu pirms līguma termiņa beigām vai mainot tarifu plānu uz zemāku, abonentam ir pienākums atmaksāt Bitei piešķirtās atlaides summu par termiņu, kas atlicis līdz līguma termiņa beigām. Maksimālais atmaksājamās summas apmērs ir 25% no kopējās pakalpojuma cenas visa līguma darbības laikā. Piedāvājums ir spēkā, kamēr prece ir noliktavā.

ANTIVĪRUSS

Pakalpojums Antivīruss palīdzēs novērst inficētu datu piekļuvi mobilajām ierīcēm un pabrīdinās par iespējamajiem draudiem, ja saskarsies ar nedrošiem failiem internetā. Ar interneta tarifu plānu Bite Mājas Internets esi drošībā ar Antivīrusu 2 mēnešus bez maksas. Antivīrusa bezmaksas izmēģinājuma laiks ir pieejams vienu reizi interneta tarifu plāna lietošanas laikā.

7 DIENU BEZMAKSAS TESTS

Izmanto iespēju un piesakies 7 dienu interneta testam, lai izmēģinātu interneta ātrumu uz savas ādas. Piesakies testam, neizejot no mājas - mēs ar Tevi sazināsimies un piegādāsim visu nepieciešamo. Testa periods ir 7 dienas.

PLAŠS 4G INTERNETS

4G internets piešķir ātrumu darbiem, lai kurā Latvijas vietā Tu atrastos. Bites 4G interneta tīkls spēj nodrošināt kvalitatīvu internetu arī straujajā interneta patēriņa pieauguma laikā. Izbaudi interneta jaudu planšetē gan mājās, gan ceļā.

PIEGĀDE VISĀ LATVIJĀ

Tikt pie ātrā 4G interneta ir vienkāršāk par vienkāršu! Nav pat jāpieceļas no dīvāna - piesakies Bite Mājas internetam mūsu mājas lapā un mēs to kopā ar rūteri piegādāsim bez maksas jebkurā Latvijas vietā. Jā, gan pilsētas centrā, gan mājā klusā mežu ielokā.

upUz augšu

Jurists lūdza pateikt

  • Ja nāksi uz Biti un pieslēgsi interneta tarifu plānu nevis no pirmā datuma, bet, piemēram, mēneša vidū, Tu maksāsi tikai pusi no  cenas un iekļautā datu apjoma. Bet no nākamā mēneša par tarifu plānu būs jāmaksā pilnā apmērā.
  • Ja mainīsi tarifu plānu uz tādu, kam paredzēts lielāks datu patēriņš - plānu maiņa notiks uzreiz, un tieši tajā pašā brīdī tiks pieslēgta arī jaunā tarifu plāna cena.
  • Atceries, ka katras darbības pamatā ir Godīgas lietošanas politika
  • Tarifu plāna apraksts
  • Uzzini vairāk