Izvēlne

Mājas internets ar Go3 televīziju

19,50 € / mēn.
Mobilais vai stacionārais rūteris Huawei iekļauts cenā
/ mēn.
Pasūtījuma pārskats
Mājas internets ar Go3 televīziju
19,50 € / mēn.
Mobilais vai stacionārais rūteris Huawei iekļauts cenā
Mobilais vai stacionārais rūteris Huawei iekļauts cenā
Stationary router
1 €
19,50 € / mēn.
24 mēnešu nomaksas periods

Mājas internets kopā ar Go3 (TV + Filmas paku), ir ideālais komplekts visai ģimenei. Izbaudi internetu un lielisku saturu visās savās viedierīcēs. Turklāt visu vasaru skaties Go3, netērējot datus. Cenā iekļauts stacionārais vai mobilais rūteris, kuru vasarā ir ērti visur paņemt līdzi.

Pakalpojums Antivīruss ir izstrādāts sadarbībā ar vienu no pasaules vadošajiem informācijas tehnoloģiju drošības uzņēmumiem Fortinet.

Bonusi

Pakalpojums Antivīruss palīdzēs novērst inficētu datu piekļuvi telefonā, planšetē vai datorā un pabrīdinās par iespējamajiem draudiem, ja saskarsies ar nedrošiem failiem internetā.

Izvēloties Mājas internetu, izvēlies sev piemērotāko – stacionāro vai mobilo rūteri. Ņem vērā, ka atsevišķiem Mājas interneta piedāvājumiem rūteris jau ir iekļauts cenā.

Piesakies Bite Mājas internetam un mēs to kopā ar rūteri piegādāsim bez maksas jebkurā Latvijas vietā.

Ja pasūtījumu veiksi bite.lv darbadienā līdz plkst. 15:00, saņemsi to jau nākamajā dienā.

Piedāvājums pieejams, slēdzot komplektā līgumu par jaunu mobilā interneta tarifu plāna Mājas internets pieslēgumu, Go3 (TV+filmas) pakalpojuma līgumu, kā arī līgumu par rūtera Huawei B535 iegādi nomaksā. Katra komplektā esošā līguma termiņš 24 mēn. Komplekta piedāvājumā ikmēneša maksa par Mājas internetu 9,02 €, Go3 (TV+filmas) 5,98 €, Huawei B535 rūteri 4,50 €. Komplekta kopējā cena 19,50 €/mēn. spēkā 24 mēn., pēc šī perioda komplekta cena 30,47 €/mēn. Izbeidzot Mājas interneta un/ vai Go3 (TV+filmas) līgumu pirms termiņa vai mainot mobilā interneta tarifu plānu un/ vai Go3 tematisko paku uz zemāku, abonentam ir pienākums atmaksāt Bitei piešķirtās atlaides summu par termiņu, kas atlicis līdz līguma termiņa beigām. Izbeidzot Mājas internetu līgumu pirms termiņa, abonentam jāizmaksā rūtera atliku vērtību.

123

ANTIVĪRUSS

Pakalpojums Antivīruss palīdzēs novērst inficētu datu piekļuvi mobilajām ierīcēm un pabrīdinās par iespējamajiem draudiem, ja saskarsies ar nedrošiem failiem internetā.
Ar interneta tarifu plānu Bite Mājas Internets esi drošībā ar Antivīrusu 2 mēnešus bez maksas. Antivīrusa bezmaksas izmēģinājuma laiks ir pieejams vienu reizi interneta tarifu plāna lietošanas laikā.

Vairāk par pakalpojumu šeit.

PLAŠS 4G INTERNETS

4G internets piešķir ātrumu darbiem, lai kurā Latvijas vietā Tu atrastos. Bites 4G interneta tīkls spēj nodrošināt kvalitatīvu internetu arī straujajā interneta patēriņa pieauguma laikā. Izbaudi interneta jaudu planšetē gan mājās, gan ceļā.

PIEGĀDE VISĀ LATVIJĀ

Tikt pie ātrā 4G interneta ir vienkāršāk par vienkāršu! Nav pat jāpieceļas no dīvāna - piesakies Bite Mājas internetam mūsu mājas lapā un mēs to kopā ar rūteri piegādāsim bez maksas jebkurā Latvijas vietā. Jā, gan pilsētas centrā, gan mājā klusā mežu ielokā.

RŪTERIS IEKĻAUTS CENĀ

Izvēloties interneta tarifu plānu Bite Mājas internets un slēdzot līgumu uz 24 mēnešiem, rūteris jau ir iekļauts cenā! Nodrošini teicamu internetu visām ierīcēm!

upUz augšu

Jurists lūdza pateikt

  • Ja nāksi uz Biti un pieslēgsi interneta tarifu plānu nevis no pirmā datuma, bet, piemēram, mēneša vidū, Tu maksāsi tikai pusi no  cenas un iekļautā datu apjoma. Bet no nākamā mēneša par tarifu plānu būs jāmaksā pilnā apmērā.
  • Ja mainīsi tarifu plānu uz tādu, kam paredzēts lielāks datu patēriņš - plānu maiņa notiks uzreiz, un tieši tajā pašā brīdī tiks pieslēgta arī jaunā tarifu plāna cena.
  • Atceries, ka katras darbības pamatā ir Godīgas lietošanas politika
  • Tarifu plāna apraksts
  • Uzzini vairāk