Izvēlne

Mājas internets

22,50 € / mēn.
11,25 € / mēn.
Mobilais vai stacionārais rūteris
/ mēn.
Pasūtījuma pārskats
Mājas internets
11,25 € / mēn.
Mobilais vai stacionārais rūteris
Mobilais vai stacionārais rūteris
Stationary router
1 €
11,25 € / mēn.
24 mēnešu nomaksas periods

Ar Bite Mājas interneta tarifu plānu izbaudi 4G interneta ātrumu pēc sirds patikas! Droši ņem internetu līdzi uz lauku māju vai atpūtas vietu jebkurā Latvijas vietā. Un 2 mēnešus izbaudi Antivīrusa rūpes par drošu internetu - bez maksas!

Pakalpojums Antivīruss ir izstrādāts sadarbībā ar vienu no pasaules vadošajiem informācijas tehnoloģiju drošības uzņēmumiem Fortinet.

Bonusi

Pakalpojums Antivīruss palīdzēs novērst inficētu datu piekļuvi telefonā, planšetē vai datorā un pabrīdinās par iespējamajiem draudiem, ja saskarsies ar nedrošiem failiem internetā.

Izvēloties interneta tarifu plānu Bite Mājas internets - rūteris jau ir iekļauts cenā, slēdzot līgumu uz 24 mēn.! Nodrošini teicamu internetu visām ierīcēm!

Piesakies Bite Mājas internetam un mēs to kopā ar rūteri piegādāsim bez maksas jebkurā Latvijas vietā.

Ja pasūtījumu veiksi bite.lv darbadienā līdz plkst. 15:00, saņemsi to jau nākamajā dienā.

22,50 € / mēn.

11,25 € / mēn.

Piedāvājums pieejams, pieslēdzot jaunu Mājas interneta pieslēgumu uz 24 mēnešiem komplektā ar stacionāro rūteri Huawei B535 vai mobilo rūteri Alcatel LinkZone MW40V. Akcijas cena 11,25 eur/mēn ir spēkā 24 mēnešus. Rūteris iekļauts cenā. Tarifu plāna standarta cena 22,50 eur/mēn. Piedāvājums spēkā līdz 19.04.2020. vai kamēr preces ir noliktavā.

ANTIVĪRUSS

Pakalpojums Antivīruss palīdzēs novērst inficētu datu piekļuvi mobilajām ierīcēm un pabrīdinās par iespējamajiem draudiem, ja saskarsies ar nedrošiem failiem internetā.
Ar interneta tarifu plānu Bite Mājas Internets esi drošībā ar Antivīrusu 2 mēnešus bez maksas. Antivīrusa bezmaksas izmēģinājuma laiks ir pieejams vienu reizi interneta tarifu plāna lietošanas laikā.

Vairāk par pakalpojumu šeit.

7 DIENU BEZMAKSAS TESTS

Izmanto iespēju un piesakies 7 dienu interneta testam, lai izmēģinātu interneta ātrumu uz savas ādas. Piesakies testam jebkurā no Bites saloniem. Testa periods ir 7 dienas.

PLAŠS 4G INTERNETS

4G internets piešķir ātrumu darbiem, lai kurā Latvijas vietā Tu atrastos. Bites 4G interneta tīkls spēj nodrošināt kvalitatīvu internetu arī straujajā interneta patēriņa pieauguma laikā. Izbaudi interneta jaudu planšetē gan mājās, gan ceļā.

PIEGĀDE VISĀ LATVIJĀ

Tikt pie ātrā 4G interneta ir vienkāršāk par vienkāršu! Nav pat jāpieceļas no dīvāna - piesakies Bite Mājas internetam mūsu mājas lapā un mēs to kopā ar rūteri piegādāsim bez maksas jebkurā Latvijas vietā. Jā, gan pilsētas centrā, gan mājā klusā mežu ielokā.

RŪTERIS IEKĻAUTS CENĀ

Izvēloties interneta tarifu plānu Bite Mājas internets un slēdzot līgumu uz 24 mēnešiem, rūteris jau ir iekļauts cenā! Nodrošini teicamu internetu visām ierīcēm!

upUz augšu

Jurists lūdza pateikt

  • Ja nāksi uz Biti un pieslēgsi interneta tarifu plānu nevis no pirmā datuma, bet, piemēram, mēneša vidū, Tu maksāsi tikai pusi no  cenas un iekļautā datu apjoma. Bet no nākamā mēneša par tarifu plānu būs jāmaksā pilnā apmērā.
  • Ja mainīsi tarifu plānu uz tādu, kam paredzēts lielāks datu patēriņš - plānu maiņa notiks uzreiz, un tieši tajā pašā brīdī tiks pieslēgta arī jaunā tarifu plāna cena.
  • Atceries, ka katras darbības pamatā ir Godīgas lietošanas politika
  • Tarifu plāna apraksts
  • Uzzini vairāk