Izvēlne

Internets vasarai

10,13 € / mēn.
Pasūtījuma pārskats
Internets vasarai
10,13 € / mēn.
Stationary router
1 €
10,13 € / mēn.
24 mēnešu nomaksas periods

VIENS INTERNETS VISAI ĢIMENEI

Ja Tev ir vairāki balss numuri Bitē, pievieno Mājas internetu mobilajā rūterī par ļoti izdevīgu cenu! Izbaudiet ātru internetu visai ģimenei pat pārgājienos vai atpūtā pie ezera.

Bonusi

Mobilais rūteris par vienreizēju maksu 20 €
Beztermiņa līgums

10,13 € / mēn.

ANTIVĪRUSS

Pakalpojums Antivīruss palīdzēs novērst inficētu datu piekļuvi mobilajām ierīcēm un pabrīdinās par iespējamajiem draudiem, ja saskarsies ar nedrošiem failiem internetā.
Ar interneta tarifu plānu Bite Mājas Internets esi drošībā ar Antivīrusu 2 mēnešus bez maksas. Antivīrusa bezmaksas izmēģinājuma laiks ir pieejams vienu reizi interneta tarifu plāna lietošanas laikā.

Vairāk par pakalpojumu šeit.

7 DIENU BEZMAKSAS TESTS

Izmanto iespēju un piesakies 7 dienu interneta testam, lai izmēģinātu interneta ātrumu uz savas ādas. Piesakies testam, neizejot no mājas - mēs ar Tevi sazināsimies un piegādāsim visu nepieciešamo. Testa periods ir 7 dienas.

PLAŠS 4G INTERNETS

4G internets piešķir ātrumu darbiem, lai kurā Latvijas vietā Tu atrastos. Bites 4G interneta tīkls spēj nodrošināt kvalitatīvu internetu arī straujajā interneta patēriņa pieauguma laikā. Izbaudi interneta jaudu planšetē gan mājās, gan ceļā.

PIEGĀDE VISĀ LATVIJĀ

Tikt pie ātrā 4G interneta ir vienkāršāk par vienkāršu! Nav pat jāpieceļas no dīvāna - piesakies Bite Mājas internetam mūsu mājas lapā un mēs to kopā ar rūteri piegādāsim bez maksas jebkurā Latvijas vietā. Jā, gan pilsētas centrā, gan mājā klusā mežu ielokā.

RŪTERIS IEKĻAUTS CENĀ

Izvēloties interneta tarifu plānu Bite Mājas internets un slēdzot līgumu uz 24 mēnešiem, rūteris jau ir iekļauts cenā! Nodrošini teicamu internetu visām ierīcēm!

up Uz augšu

Jurists lūdza pateikt

  • Ja nāksi uz Biti un pieslēgsi interneta tarifu plānu nevis no pirmā datuma, bet, piemēram, mēneša vidū, Tu maksāsi tikai pusi no  cenas un iekļautā datu apjoma. Bet no nākamā mēneša par tarifu plānu būs jāmaksā pilnā apmērā.
  • Ja mainīsi tarifu plānu uz tādu, kam paredzēts lielāks datu patēriņš - plānu maiņa notiks uzreiz, un tieši tajā pašā brīdī tiks pieslēgta arī jaunā tarifu plāna cena.
  • Atceries, ka katras darbības pamatā ir Godīgas lietošanas politika.
Tarifu plāna apraksts
Uzzini vairāk