Izvēlne

Bite MEGA+

10,75 € / mēn.
Pasūtījuma pārskats
Bite MEGA+
10,75 € / mēn.
Stationary router
1 €
10,75 € / mēn.
24 mēnešu nomaksas periods

Ar Bite MEGA+ interneta tarifu plānu tajā iekļautos 200 GB iespējams izbaudīt gan planšetē, gan izveidojot savu Wi-Fi tīklu ar mobilā rūtera starpniecību. Izmanto internetu gan ikdienas vajadzībām, gan izbaudot iemīļoto seriālu.

Interneta dati no plkst. 00:00 līdz plkst. 07:00 netiks uzskaitīti, bet pārējā laikā ir pieejami 200 GB mēnesī, pārsniedzot kurus ātrums būs līdz 256 kb/s.

Pakalpojums Antivīruss ir izstrādāts sadarbībā ar vienu no pasaules vadošajiem informācijas tehnoloģiju drošības uzņēmumiem Fortinet.

Bonusi

Pakalpojums Antivīruss palīdzēs novērst inficētu datu piekļuvi telefonā, planšetē vai datorā un pabrīdinās par iespējamajiem draudiem, ja saskarsies ar nedrošiem failiem internetā.

Mēs piedāvājam Tavas jaunās ierīces ekrāna apdrošināšanu, jo saprotam, ka negadījumi notiek. Tu vari ievīstīt pirkumu spilvenā un noglabāt atvilktnē, bet Tu vari to ņemt līdzi piedzīvojumos. Dari, kā Tev tīk.

Ja pasūtījumu veiksi bite.lv darbadienā līdz plkst. 15:00, saņemsi to jau nākamajā dienā.

Piedāvājums Bite MEGA+ (2018) par 10,75 eur/mēn pieejams slēdzot līgumu uz termiņu 24 mēneši. Izbeidzot līgumu par mobilā interneta Bite MEGA+ (2018) pieslēgumu pirms līguma termiņa beigām vai mainot tarifu plānu uz zemāku, abonentam ir pienākums samaksāt tarifu plānam piešķirtās atlaides summu par termiņu, kas atlicis līdz līguma termiņa beigām. Pēc minimālā līguma termiņa beigām līgums paliek spēkā uz nenoteiktu laiku un tarifu plāna Bite MEGA+ (2018) standarta cena ir 21,50 €/mēn.

Vienmēr droši

ANTIVĪRUSS

Pakalpojums Antivīruss palīdzēs novērst inficētu datu piekļuvi mobilajām ierīcēm un pabrīdinās par iespējamajiem draudiem, ja saskarsies ar nedrošiem failiem internetā. Ar interneta tarifu plānu Bite MEGA+ esi drošībā ar Antivīrusu 2 mēnešus bez maksas. Antivīrusa bezmaksas izmēģinājuma laiks ir pieejams vienu reizi interneta tarifu plāna lietošanas laikā.

Zirneklis jaunās planšetes ekrānā?

EKRĀNA APDROŠINĀŠANA

Lai Tava uzmanība tiek svarīgākajam! Iegādājoties jaunu planšeti Bitē, ar interneta tarifu plānu Bite MEGA+ izbaudi ekrāna apdrošināšanu 1 mēnesi bez maksas.  Sasists planšetes ekrāns, jeb “zirneklītis uz ekrāna” ir visbiežākais iemesls, kura dēļ ierīces nonāk servisa centros. Ar Bites interneta tarifu plānu Tu vari aizmirst par to pārspīlēto piesardzību, ar kādu apveltīji tikko pirktu planšeti. 

Tuvākais internets vienmēr blakus

PLAŠS 4G INTERNETS

4G internets piešķir ātrumu darbiem, lai kurā Latvijas vietā Tu atrastos. Bites 4G interneta tīkls spēj nodrošināt kvalitatīvu internetu arī straujajā interneta patēriņa pieauguma laikā. Izbaudi interneta jaudu planšetē gan mājās, gan ceļā.

Saņem, neizejot no mājām

PIEGĀDE VISĀ LATVIJĀ

Tikt pie ātrā 4G interneta ir vienkāršāk par vienkāršu! Nav pat jāpieceļas no dīvāna - piesakies Bite Mājas internetam mūsu mājas lapā un mēs to kopā ar rūteri piegādāsim bez maksas jebkurā Latvijas vietā. Jā, gan pilsētas centrā, gan mājā klusā mežu ielokā.

upUz augšu

Jurists lūdza pateikt

  • Ja nāksi uz Biti un pieslēgsi interneta tarifu plānu nevis no pirmā datuma, bet, piemēram, mēneša vidū, Tu maksāsi tikai pusi no  cenas un iekļautā datu apjoma. Bet no nākamā mēneša par tarifu plānu būs jāmaksā pilnā apmērā.
  • Ja mainīsi tarifu plānu uz tādu, kam paredzēts lielāks datu patēriņš - plānu maiņa notiks uzreiz, un tieši tajā pašā brīdī tiks pieslēgta arī jaunā tarifu plāna cena.
  • Atceries, ka katras darbības pamatā ir Godīgas lietošanas politika
  • Tarifu plāna apraksts
  • Uzzini vairāk