Bite Mega

bite mega

Internets

Bonusi

AR EKRĀNA APDROŠINĀŠANU IR MIERĪGĀK

Mēs piedāvājam Tavas jaunās ierīces ekrāna apdrošināšanu, jo saprotam, ka negadījumi notiek. Tu vari ievīstīt pirkumu spilvenā un noglabāt atvilktnē, bet Tu vari to ņemt līdzi piedzīvojumos. Dari, kā Tev tīk.

Sasists telefona, jeb planšetes ekrāns jeb kā tautā saka – “zirneklītis uz ekrāna” ir visbiežākais iemesls, kura dēļ ierīces nonāk servisa centros. Ar Bites pamata un interneta tarifu plāniem aizmirsti par to pārspīlēto piesardzību, ar kādu apveltīji tikko pirktu ierīci. 

Pirmo reizi pērkot jaunu telefonu Bitē ar tarifu plānu Bite Neierobežots saņemsi ekrāna apdrošināšanu 12 mēnešus bez maksas! Savukārt, iegādājoties telefonu Bitē ar tarifu plānu Bite 5 GB vai Bite 10 GB, ekrāna apdrošināšana bez maksas darbosies 6 mēnešus, ar Bite 2 GB – 3 mēnešus, bet ar Bite 500 MB apdrošināšana bez maksas darbosies līdz nākamā mēneša beigām. Apdrošināšanu ir iespējams saņemt vienu reizi jaunas ierīces iegādes brīdī, un tā attieksies uz mehāniskiem ekrāna bojājumiem. Tu vari parūpēties par sava telefona ekrāna drošību arī pēc bezmaksas apdrošināšanas termiņa beigām par 2 EUR/mēnesī.

Pirmo reizi, iegādājoties planšeti Bitē, tās ekrāns bez papildu maksas būs apdrošināts uz gadu ar interneta plāniem Bite 80 GB un Bite Neierobežots, uz 6 mēnešiem ar interneta plānu Bite 25 GB, bet ar Bite 10 GB uz 1 mēnesi. Pēc bezmaksas apdrošināšanas termiņa beigām pakalpojumu iespējams turpināt par 2 EUR/mēnesī.

 

Izvēloties interneta tarifu plānu Bite Mega - rūteris jau ir iekļauts cenā, slēdzot līgumu uz 24 mēn! Nodrošini teicamu internetu visām ierīcēm!

Izmanto iespēju un piesakies 14 dienu interneta testam, lai izmēģinātu interneta ātrumu uz savas ādas. Piesakies testam, neizejot no mājas – mēs ar Tevi sazināsimies un piegādāsim visu nepieciešamo. Testa periods ir 14 dienas. Ja būsi apmierināts ar interneta ātrumu un kvalitāti, beidzoties izmēģinājuma periodam, testa ierīci un/vai SIM karti, varēsi paturēt un lietot internetu bez raizēm. Ja, beidzoties testa periodam, nebūsim Tevi pārliecinājuši, testa ierīci varēsi atdot jebkurā Bites salonā.

Pievienojiet rūteri vai modemu

Līguma periods: 24mēneši

Stacionārais rūteris

Iekļauts cenā

Modems

Iekļauts cenā

Mobilais rūteris

Iekļauts cenā

Nav nepieciešams

ekrāns internets

AR EKRĀNA APDROŠINĀŠANU IR MIERĪGĀK

Mēs piedāvājam Tavas jaunās planšetes ekrāna apdrošināšanu, jo saprotam, ka negadījumi notiek. Tu vari ievīstīt jauno planšeti spilvenā un noglabāt atvilktnē, bet Tu vari to ņemt līdzi savos iemīļotajos piedzīvojumos. Dari, kā Tev tīk. Sasists planšetes ekrāns, jeb kā tautā saka - zirneklītis uz ekrāna ir vispopulārākais iemesls, kura dēļ tā nonāk servisa centros. Ar Bites mobilā interneta plāniem, aizmirsti par to pārspīlēto piesardzību, ar kādu apveltīji tikko pirktu ierīci - pērkot jaunu planšeti Bitē ar interneta tarifu plāniem Bite 80 GB un Bite Mega, saņem ekrāna apdrošināšanu uz 12 mēnešiem bez maksas!

14 DIENU BEZMAKSAS TESTS

Izmanto iespēju un piesakies 14 dienu interneta testam, lai izmēģinātu interneta ātrumu uz savas ādas. Piesakies testam, neizejot no mājas – mēs ar Tevi sazināsimies un piegādāsim visu nepieciešamo. Testa periods ir 14 dienas. Ja būsi apmierināts ar interneta ātrumu un kvalitāti, beidzoties izmēģinājuma periodam, testa ierīci un/vai SIM karti, varēsi paturēt un lietot internetu bez raizēm. Ja, beidzoties testa periodam, nebūsim Tevi pārliecinājuši, testa ierīci/SIM karti varēsi atdot jebkurā Bites salonā.

14
ātrs internets

ĀTRS 4G INTERNETS

Esam lepni, ka piedāvājam vienu no ātrākajiem internetiem Baltijā. 4G internets piešķir ātrumu nopietniem darbiem un kārtīgām izklaidēm. Lieto to, kā Tev tīk! Ar 4G Tu vari padarīt visus darbus ātrāk un atpūsties kvalitatīvāk. Bites 4G vienkārši ir tik ātrs, ka mums nav bijusi ne vēlme, ne vajadzība to apturēt. Tu vari to izbaudīt telefonā, planšetdatorā vai datorā, vai ar rūteri pārvērst par Wi-Fi internetu visai mājai. 

Kā tas strādā?

Kā zināt to, kāds datu apjoms man būtu vispiemērotākais? 

  • 10 GB -  ja internetu izmanto regulāri. Ziņu un e-pasta vēstuļu lasīšanai, rēķinu apmaksai, komunikācijai sociālajos tīklos. 
  • 25 GB  -  ja internetu izmanto regulāri, t.sk. saziņai sociālajos tīklos, failu lejupielādēšanai. Pietiks arī tad, ja reizi pa reizei vēlēsies noskatīties filmu tiešsaistē. 
  • 80 GB  -  ja internetu izmanto pēc pilnas programmas, t.sk. arī video un mūziku. Ar šādu daudzumu jau vari droši dalīt ātro internetu ar citiem. 
  • Bite Mega – vienkārši lieto internetu un izbaudi ātruma sniegtās priekšrocības. Dalies ar Bites ātro internetu gan mājās, gan birojā. 

Kā pieslēgt internetu

Internetā

Jebkuru no mūsu piedāvātajiem interneta plāniem vari pieslēgt piesakoties tam internetā. Šinī gadījumā mēs ar kurjeru Tev piegādāsim visu nepieciešamo interneta lietošanai – SIM karti, rūteri un/vai planšeti, ja būsi izvēlējies tādu iegādāties.
Salonā

Ja gribi aptaustīt savu jauno planšeti dzīvē, vai vienkārši jūties ērtāk kārtojot formalitātes dzīvajā, mobilo internetu vari pieslēgt arī Bites salonā, kur mūsu konsultanti palīdzēs tev izvēlēties visaktuālāko piedāvājumu un sagatavos tavu jauno ierīci pilnvērtīgai interneta lietošanai. Atrodi sev tuvāko Bites salonu šeit.

Tests

Neesi vēl drošs, vai Bites internets ir Tev piemērotākais – nav problēmu – piesakies bezmaksas 14 dienu testam internetā un izbaudi Bite Mega interneta sniegtās iespējas.

Ja gadījumā izlemsi, ka Bites internets īsti nav tas, kas Tev nepieciešams, tad, ja testam būsi paņēmis tikai SIM karti, viss, kas Tev būs jādara ir jāpiezvana uz 1601, un mēs slēgsim aktivizēto SIM karti. Ja testam būsi paņēmis gan ierīci, gan SIM karti, tad 14 dienu laikā Tev būs jādodas uz Bites salonu, lai atgrieztu rūteri. Atceries, ka, lai atgrieztu rūteri, tam ir jābūt pilnā komplektācijā (ar iepakojumu un citiem piederumiem) un nevainojamā tehniskā un vizuālajā stāvoklī, jeb citiem vārdiem tieši tādam kādu Tu no mums viņu saņēmi. Testa ietvaros atsakoties no pieslēguma 14 dienu laikā, līgums tiks pilnībā lauzts.

Ja testa periodā ar visu būsi apmierināts un vēlēsies internetu izmantot arī turpmāk, Tev nekas papildus nebūs jādara vai jāpiesaka – sākoties 15. dienai, uz Tevi pilnā apjomā tiks attiecināti noslēgtā līguma noteikumi.  
Līdz ar to, ja  14 dienu laikā testa ierīci nebūsi atgādājis līdz tuvākajam Bites salonam, sākoties 15. dienai, mēs uzskatīsim, ka Tu esi pieņēmis lēmumu paturēt ierīci un apņemies ievērot nomaksas noteikumus.

Sīkāk par pakalpojumu

Papildu dati

Gadījumā, ja būs iztērējis visus tarifu plānā iekļautos datus, ierīces ekrānā par to saņemsi paziņojumu un Tev tiks dota iespēja iegādāties papildu 5 GB par 3 EUR ar tarifu plāniem Internets 10 GB un Internets 25 GB, vai 10 GB par 3 EUR ar tarifu plānu Internets 80 GB. Brīdinājuma SMS par iekļauto datu iztērēšanu saņemsi arī uz kontakttelefonu, kuru bijis norādījis slēdzot līgumu.

Papildu datus vari pieslēgt vairākkārt, bet tomēr, ja jūti, ka papildu datus nākas pasūtīt bieži, apsver iespēju pāriet uz lielāku plānu. 

Maksa par papildu datiem tiks pieskaitīta tavam mobila interneta pieslēguma rēķinam. Dati, kurus būsi pasūtījis būs derīgi līdz mēneša beigām un neiztērētie dati nepārcelsies uz nākamo mēnesi.

Citi tarifi

Ar mobilā interneta tarifiem Internets 10 GB, Internets 25 GB, Internets 80 GB un Bite Mega Tev ir pieejama arī iespēja zvanīt, saņemt zvanus, sūtīt SMS un saņemt SMS. 

Maksa par izejošā zvana minūti Latvijā uz Bite, Tele2, LMT un Lattelecom tīkliem – 0,09 €/min, SMS 0,04 €/SMS. 

Tarifu plānu maiņa

Ja gadījumā jūti, ka Tevis šobrīd izvēlētais tarifu plāns Tev nav pats piemērotākais, to vienmēr vari nomainīt vai nu manabite.lv mājaslapā vai zvanot 1601. Izvēloties augstāku tarifu plānu, tas stāsies spēkā uzreiz – Tev tiks proporcionāli papildu piešķirti dati no jaunā tarifu plāna un abonēšanas maksa šajā mēnesī tiks aprēķināta tikai par jauno tarifu plānu.

Izvēloties zemāku tarifu plānu, tas stāsies spēkā no nākamā mēneša pirmā datuma un līdz šī mēneša beigām Tev lietošanai paliks pašreizējais plāns.

Par tarifu plānu Bite Mega

Bites internets nav paredzēts specializēto pakalpojumu saņemšanai, piemēram, interneta plānus aizliegts izmantot, lai skatītos Interneta Protokola televīziju (IPTV), augstās izšķirtspējas videokonferences.

Interneta dati, ko būsi izlietojis laikā no plkst. 00:00 līdz plkst. 07:00, netiks uzskaitīti nemaz, bet pārējā diennakts laikā bez raizēm un jebkādiem ierobežojumiem varēsi izmantot veselus 150GB mēnesī! Ja gadījumā kādreiz nesanāks iekļauties šajā interneta apjomā, internets Tev būs pieejams ar ātrumu 256kb/s.

Atjaunošanās datums ir datums, kad interneta lietojums Tev sāk skaitīties no nulles. Šīs datums katram lietotājam ir savs un tiek piešķirts automātiski pakalpojuma līguma noslēgšanas brīdī, kad Tu pirmo reizi iegādājies interneta tarifu plānu. Piemēram, ja līgumā minēts 19.datums, tad katra mēneša 19.datums Tev tiks uzskatīts par atjaunošanās datumu.

Ja gadījumā limitētajā laikā esi iztērējis vairāk, kā 150 GB, Tu vari arī papildus iegādāties ātru internetu nākamajiem 10 GB par 3€ vai 50 GB par 10€. Papildu datus ir iespējams iegādāties caur manabite.lv pašapkalpošanās mājaslapu.

Papildu pasūtītais ātrums būs spēkā līdz mobilo sakaru pakalpojuma līgumā norādītajam atjaunošanās datumam un netiks pārnests uz nākamo periodu. Līdz ar to, ja arī nākamajā periodā iztērēsi Tev piešķirtos 150GB, papildu ātrums Tev būs jāpasūta no jauna. 

Ekrāna apdrošināšana

Apdrošināšanu ir iespējams saņemt jaunas planšetes iegādes brīdī un tā attieksies uz mehāniskiem ekrāna bojājumiem.

Ar Bites interneta plāniem Tu saņemsi bezmaksas apdrošināšanu – ar tarifu plānu Internets 10 GB, tu saņemsi 1 bezmaksas mēnesi, ar Internets 25 GB – 6 mēnešu un ar tarifu plāniem Internets 80 GB un Bite Mega – 12 mēnešus bezmaksas apdrošināšanas. Tu vari parūpēties par savas planšetes ekrāna drošību arī pēc bezmaksas apdrošināšanas termiņa beigām par 2 EUR/mēnesī.

Ekrāna apdrošināšana ir pieejama tikai ar smart-telefoniem un planšetēm.

Ja gadīsies ekrānu saplēst, zvani uz tālruņa numuru 1601, spied taustiņu “5” un piesaki negadījumu. Lai saplīsušais ekrāns nesagādātu papildu neērtības, kurjers Tavu planšeti paņems un pēc remonta nogādās atpakaļ, lai kurā Latvijas vietā Tu būtu.

Apdrošināšanas kopējais termiņš nepārsniegs 48 mēnešus kopš telefona iegādes brīža. Apdrošināšanas ietvaros apdrošināts tiek tikai planšetes ekrāna (bet ne citas planšetes daļas) nejaušs mehānisks bojājums, ja tā vērtība nepārsniedz 500 EUR. Par bojājumu netiek uzskatīts skrāpējums, švīka un cits nebūtisks estētisks defekts. Ja ekrāna bojājuma gadījumā tiek bojāta cita detaļa, tās maiņa notiek par papildus maksu, par to iepriekš Tevi brīdinot. Divu kalendāro gadu laikā bojājot ekrānu divreiz, apdrošināšana beidz darboties. Protams, ikmēneša maksu par to turpmāk neprasīsim. 

Vienam mobilā interneta numuram ir iespējams piesaistīt vienu jauniegādātu planšetes apdrošināšanu. Atlaide apdrošināšanas maksai (1, 6 vai 12 mēneši) pieejama tikai vienu reizi interneta numura izmantošanas laikā. Gadījumā, ja interneta numurs ir atslēgts ilgāk par vienu mēnesi, apdrošināšana tiek automātiski atslēgta ar tekošā mēneša pēdējo dienu.

Tu vari atteikties no apdrošināšanas jebkurā brīdī, izmantojot manabite.lv pašapkalpošanās mājaslapu, un ar tekošā mēneša pēdējo dienu apdrošināšanas tiks atslēgta. Atslēdzot apdrošināšanu, atjaunot to konkrētai planšetei nav iespējams.

Pilni apdrošināšanas noteikumi

Jurists lūdza pateikt  

  • Ja nāksi uz Biti un pieslēgsi interneta tarifu plānu nevis no pirmā datuma, bet, piemēram, mēneša vidū,  Tu maksāsi tikai pusi no  cenas un iekļautā datu apjoma. Bet no nākamā mēneša par tarifu plānu būs jāmaksā pilnā apmērā.
  • Ja mainīsi tarifu plānu uz tādu, kam paredzēts lielāks datu patēriņš – plānu maiņa notiks uzreiz, un tieši tajā pašā brīdī tiks pieslēgta arī jaunā tarifu plāna cena.
  • Atceries, ka katras darbības pamatā  ir Godīgas lietošanas politika.