Bite MEGA+

mega+

Internets

Bite Mega+ – interneta plāns, kas ļauj doties interneta plašumos ar drošu sirdi. Darbojies internetā jebkurā vietā Latvijā no visas sirds. Izmanto internetu planšetē vai dalies ar to ar mobilā rūtera starpniecību. 

Bonusi

Pakalpojums Antivīruss palīdzēs novērst inficētu datu piekļuvi telefonam un pabrīdinās par iespējamajiem draudiem, ja saskarsies ar nedrošiem failiem internetā.

Ar tarifu plāniem Bite Skolēniem, Bite Jauniešiem pakalpojums darbosies līdz abonements sasniegs tarifu plāna līgumā noteikto vecuma ierobežojumu. Ar Bite 5GB, Bite 10GB un Bite Neierobežots esi drošībā ar Antivīrusu 12 mēnešus, bet ar Bite 500MB un Bite 2GB tarifu plāniem bezmaksas izmēģinājuma laiks ir 6 mēneši. Pēc bezmaksas termiņa beigām 0,80 €/mēnesī. Antivīrusa bezmaksas izmēģinājuma laiks ir pieejams vienu reizi pieslēguma numura lietošanas laikā. Pakalpojums Antivīruss ir izstrādāts sadarbībā ar vienu no pasaules vadošajiem informācijas tehnoloģiju drošības uzņēmumiem Fortinet.

AR EKRĀNA APDROŠINĀŠANU IR MIERĪGĀK

Mēs piedāvājam Tavas jaunās ierīces ekrāna apdrošināšanu, jo saprotam, ka negadījumi notiek. Tu vari ievīstīt pirkumu spilvenā un noglabāt atvilktnē, bet Tu vari to ņemt līdzi piedzīvojumos. Dari, kā Tev tīk.

Sasists telefona, jeb planšetes ekrāns jeb kā tautā saka – “zirneklītis uz ekrāna” ir visbiežākais iemesls, kura dēļ ierīces nonāk servisa centros. Ar Bites pamata un interneta tarifu plāniem aizmirsti par to pārspīlēto piesardzību, ar kādu apveltīji tikko pirktu ierīci. 

Pirmo reizi pērkot jaunu telefonu Bitē ar tarifu plānu Bite Neierobežots saņemsi ekrāna apdrošināšanu 12 mēnešus bez maksas! Savukārt, iegādājoties telefonu Bitē ar tarifu plānu Bite 5 GB vai Bite 10 GB, ekrāna apdrošināšana bez maksas darbosies 6 mēnešus, ar Bite 2 GB – 3 mēnešus, bet ar Bite 500 MB apdrošināšana bez maksas darbosies līdz nākamā mēneša beigām. Apdrošināšanu ir iespējams saņemt vienu reizi jaunas ierīces iegādes brīdī, un tā attieksies uz mehāniskiem ekrāna bojājumiem. Tu vari parūpēties par sava telefona ekrāna drošību arī pēc bezmaksas apdrošināšanas termiņa beigām par 2 EUR/mēnesī.

Pirmo reizi, iegādājoties planšeti Bitē, tās ekrāns bez papildu maksas būs apdrošināts uz gadu ar interneta plāniem Bite 80 GB un Bite Neierobežots, uz 6 mēnešiem ar interneta plānu Bite 25 GB, bet ar Bite 10 GB uz 1 mēnesi. Pēc bezmaksas apdrošināšanas termiņa beigām pakalpojumu iespējams turpināt par 2 EUR/mēnesī.

 

Pievienojiet ierīci

Līguma periods: 24 mēn.

Huawei MediaPad T3 8,0

7.00 €/mēn.

Mobilais rūteris

4.00 €/mēn.

Bez iekārtas

antivirus

ANTIVĪRUSS

Pakalpojums Antivīruss palīdzēs novērst inficētu datu piekļuvi Bites internetu izmantojošiem datoriem, planšetēm un citām ierīcēm. Tas arī pabrīdinās par iespējamajiem draudiem, ja saskarsies ar nedrošiem failiem internetā. Bites balss tarifu plānu lietotāji jau ir atzinīgi novērtējuši Antivīrusa darbību – tas Bites tīklā ir aizsargājis mūsu klientus no vīrusiem un citiem apdraudējumiem miljoniem reižu! Ar interneta plānu Bite Mega+ GB Antivīruss bez maksas būs pieejams 2 mēnešus.

PLAŠS 4G INTERNETS

Esam lepni, ka piedāvājam vienu no ātrākajiem internetiem Baltijā. 4G internets piešķir ātrumu nopietniem darbiem un kārtīgām izklaidēm. Ar 4G Tu vari paveikt visus darbus ātrāk un atpūsties kvalitatīvāk. Mūsu 4G tīkls paplašinās nepārtraukti un spēj nodrošināt kvalitatīvu internetu arī straujajā interneta patēriņa pieauguma laikā. Tu vari to izbaudīt telefonā, planšetdatorā vai datorā, kā arī ar rūteri pārvērst par Wi-Fi internetu visai mājai.

4g
piegade

BEZMAKSAS PIEGĀDE VISĀ LATVIJĀ

Tikt pie ātrā 4G interneta ir vienkāršāk par vienkāršu! Nav pat jāpieceļas no dīvāna - piesakies Bite Mājas internetam mūsu mājas lapā un mēs to kopā ar rūteri piegādāsim bez maksas jebkurā Latvijas vietā. Jā, gan pilsētas centrā, gan mājā klusā mežu ielokā. 

Jurists lūdza pateikt  

  • Ja nāksi uz Biti un pieslēgsi interneta tarifu plānu nevis no pirmā datuma, bet, piemēram, mēneša vidū,  Tu maksāsi tikai pusi no  cenas un iekļautā datu apjoma. Bet no nākamā mēneša par tarifu plānu būs jāmaksā pilnā apmērā.
  • Ja mainīsi tarifu plānu uz tādu, kam paredzēts lielāks datu patēriņš – plānu maiņa notiks uzreiz, un tieši tajā pašā brīdī tiks pieslēgta arī jaunā tarifu plāna cena.
  • Atceries, ka katras darbības pamatā  ir Godīgas lietošanas politika.

Uzzini vairāk