Izvēlne

Jūties kā mājās ar Bites Mājas internetu!

Uzticams un stabils Bites Mājas internets, kas patiks jebkurā vietā Latvijā!

Bonusi

Rūteris pēc izvēles

Bezmaksas piegāde

Antivīruss 2 mēn.

Mājas internets
Bites klientiem

Saviem esošajiem klientiem ar vismaz diviem aktīviem Bites balss numuriem Bite piedāvā neierobežotu un stabilu Mājas internetu visā Latvijā.

Rūteris iekļauts cenā

Noteikumi

Pērc tagad!

Mājas internets
ikvienam

Uzticamais un jaudīgais Bites Mājas internets nodrošinās visus mājiniekus gan ar jaudu un ātrumu, kas nepieciešams izklaidei, gan ar stabilu savienojumu darbam un mācībām.

Rūteris iekļauts cenā

Noteikumi

Pērc tagad!

Apskati citus mājas interneta piedāvājumus

Skatīt visus

Otrs ātrākais mobilais mājas internets Latvijā!

Pēdējo trīs gadu laikā esam palielinājuši vidējo lejuplādes ātrumu par veseliem 7 Mbiti/s, kas ļaus straumēt filmas, strādāt un izklaidēties plūstoši un bez ierobežojumiem.

Avots: Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas Elektronisko sakaru pakalpojumu kvalitātes pārskats par 2020. gadu

Patīk augošs tīkls

Mēs neguļam uz veciem lauriem, bet jautājam — kas tālāk? Lai gan Bites tīkls sevi ir pierādījis gan miera brīžos, gan pandēmijas digitālajās brāzmās, mēs turpinām kļūt arvien labāki, nodrošinot mūsu klientus ar nebeidzami augošu tīkla pārklājumu. Aizvadītajā gadā Bite paspēja uzstādīt vēl 44 jaunas bāzes stacijas, palielinot kopējo staciju skaitu līdz pat 875.

Patīk, ka var lietot daudz

Viena Bites klienta interneta patēriņš mēnesī ir pieaudzis no nieka 10 MB 2005. gadā līdz pat milzu 20 GB 2020. gadā. Tam par iemeslu ir ne tikai iespēja patērēt daudz vairāk satura, bet to baudīt arī daudz labākā kvalitātē. Lai iemīļotos video varētu gan skatīties, gan nosūtīt pat 8K video kvalitātē, pērn Bite palielināja jaudu veselām 500 stacijām. Līdz ar to jaudīgais 4G+ pārklājums pieejams jau 80% Bites staciju.

Patīk liela jauda

Bite ir izvirzījusi lielus mērķus arī turpmāk! 2021. gads iezīmēs jauno 5G tīkla palaišanu ar 11 stacijām Latvijas lielākajās pilsētās, bet ar laiku – jau visā Latvijā. Tāpat tiks pakāpeniski uzlabota tīkla kvalitāte, lai iemīļotie Go3 seriāli un darbs ar mobilo internetu vienmēr būtu plūstošs. Bites tīkla jauda palīdz arī nodrošināt stabilākas sarunas, jo balss zvanu uzlabošanai tiek izmantota interneta palīdzība. Tādējādi mēs esam droši, ka sazināties varēs gan ar tiem, kas bauda atpūtu dabā, gan visi kopā, daloties priekos Jaungada sveikšanā.

Piesakies īpašajam Mājas interneta piedāvājumam