Izvēlne

Bites Mājas internets piestāv visur!

Ņem bezlimita Bites Mājas internetu un skaties Go3 līdz gada beigām bez maksas!

Mājas internets + Go3
IZDEVĪGI
Internets klientiem ar vismaz diviem Bites balss numuriem
10,99 € / mēn.

Izdevīgs internets Bites klientiem

Ja Tev ir vismaz divi aktīvi Bites balss numuri, tad esi pelnījis īpaši izdevīgu neierobežota Mājas interneta piedāvājumu.


Skaties Go3 satura pakas “TV + Filmas” piedāvājumu līdz pat gada beigām bez papildu maksas. Vairāk par Go3


Mājas internets ikvienam + Go3
IZDEVĪGI
Ātrs un neierobežots internets visai ģimenei
12,99 € / mēn. 22,50 € / mēn.

Patīk augošs tīkls

Mēs neguļam uz veciem lauriem, bet jautājam — kas tālāk? Lai gan Bites tīkls sevi ir pierādījis gan miera brīžos, gan pandēmijas digitālajās brāzmās, mēs turpinām kļūt arvien labāki, nodrošinot mūsu klientus ar nebeidzami augošu tīkla pārklājumu. Aizvadītajā gadā Bite paspēja uzstādīt vēl 44 jaunas bāzes stacijas, palielinot kopējo staciju skaitu līdz pat 875.

Patīk, ka var lietot daudz

Viena Bites klienta interneta patēriņš mēnesī ir pieaudzis no nieka 10 MB 2005. gadā līdz pat milzu 20 GB 2020. gadā. Tam par iemeslu ir ne tikai iespēja patērēt daudz vairāk satura, bet to baudīt arī daudz labākā kvalitātē. Lai iemīļotos video varētu gan skatīties, gan nosūtīt pat 8K video kvalitātē, pērn Bite palielināja jaudu veselām 500 stacijām. Līdz ar to jaudīgais 4G+ pārklājums pieejams jau 80% Bites staciju.

Patīk liela jauda

Bite ir izvirzījusi lielus mērķus arī turpmāk! 2021. gads iezīmēs jauno 5G tīkla palaišanu ar 11 stacijām Latvijas lielākajās pilsētās, bet ar laiku – jau visā Latvijā. Tāpat tiks pakāpeniski uzlabota tīkla kvalitāte, lai iemīļotie Go3 seriāli un darbs ar mobilo internetu vienmēr būtu plūstošs. Bites tīkla jauda palīdz arī nodrošināt stabilākas sarunas, jo balss zvanu uzlabošanai tiek izmantota interneta palīdzība. Tādējādi mēs esam droši, ka sazināties varēs gan ar tiem, kas bauda atpūtu dabā, gan visi kopā, daloties priekos Jaungada sveikšanā.

Mājas internets + Go3 līguma kopsavilkums
Mājas internets ikvienam + Go3 līguma kopsavilkums
Mājas internets tarifu plāna apraksts
Mobilā un fiksētā interneta risinājums privātpersonām līguma kopsavilkums
Mobilā un fiksētā interneta risinājums privātpersonām tarifu plāna apraksts
Mobilā un fiksētā interneta risinājums biznesam tarifu plāna apraksts
Piesakies īpašajam Mājas interneta piedāvājumam