Kopā ar izdevīgāk!

Ja esi jaunais vai esošais Home3 klients, Tev ir iespēja iegādāties jaunu ierīci nomaksā par īpaši izdevīgu cenu! Izvēlies sev piemērotāko modeli un piesakies, lai uzzinātu vairāk!

Ierīces nomaksā var iegādāties, slēdzot komplektā līgumu par Home3 Televīziju un Mājas internetu ar minimālo līguma termiņu 24 mēn., un ierīces iegādi nomaksā uz 36 mēn. Vienreizēja pakalpojuma aktivizēšanas maksa ir 5 EUR. Izbeidzot līgumu pirms minimālā līguma termiņa beigām, klientam ir jāmaksā līgumsods un jāatmaksā nomaksas ierīces atlikusī vērtība pilnā apmērā. Piedāvājums pieejams, kamēr ierīces ir noliktavā. Vairāk par svarīgo, zvanot 8686 (maksas).

Ierīces nomaksā var iegādāties, slēdzot līgumus par Home3 pakalpojumu ar minimālo līguma termiņu 24 mēn. un ierīces iegādi nomaksā uz 36 mēn. Vienreizēja pakalpojuma aktivizēšanas maksa ir 5 EUR. Izbeidzot Home3 pakalpojuma līgumu pirms minimālā līguma termiņa beigām, klientam ir jāmaksā līgumsods. Piedāvājums pieejams, kamēr ierīces ir noliktavā. Vairāk par svarīgo, zvanot 8686 (maksas).