Jaunās, papildinātās TV pakas

Jau no 2022. gada 1. februāra Home3 būs spēkā uzlabotas, bagātīgākas satura pakas, piemērotas visām mūsdienīgas izklaides vajadzībām.

Mini

Koncentrēta paka ar pamata kanāliem, kas nepieciešami, lai sekotu aktualitātēm Latvijā

  • 13 TV kanāli
  • Latvijas, ārzemju ziņu un izklaides kanāli
  • Multfilmu kanāli
  • Ieskats sporta pasaulē

Informējam, ka saņemtajā Bites vēstulē minētā Home3 satura paka Jums tiks pieslēgta automātiski, tai skaitā spēkā stāsies arī jaunie līguma noteikumi. Ja šīm izmaiņām nepiekrītat, Jums ir iespēja nomainīt esošo Home3 satura paku uz citu – sev piemērotāko. Ja vēlaties uzzināt vairāk par gaidāmo, sazinieties ar mums, un mūsu klientu atbalsta komanda ar lielāko prieku Jums palīdzēs – zvaniet uz 80205379 (bezmaksas) vai rakstiet uz info@home3.lv, kā arī tepat mājaslapas esošajā čatā.

Cita svarīga un noderīga informācija

No 01.02.2022. spēkā stājas jauni līguma noteikumi – gan ar tiem, gan Home3 satura paku aprakstu varat iepazīties pēc šī linka vai zvanot uz 80205379 vai rakstot uz info@home3.lv.
Nē, esošā Home3 pakalpojuma līguma termiņš nemainās.
Jaunās Home3 satura pakas būs spēkā no 2022. gada 1. februāra, tāpēc izmaiņas redzēsiet marta sākumā saņemtajā rēķinā. Ja esat bankā noformējis automātisko rēķina apmaksu ar uzstādītu rēķina limitu, tad, lūdzu, laikus pārliecinieties, vai tas nav jānomaina.
Jūs varat izbeigt līgumu par Home3 pakalpojumu līdz 2022. gada 31. janvārim bez līgumsoda. Līguma par Home3 pakalpojumu izbeigšanas gadījumā tiek izbeigts arī ar šo līgumu saistītais nomaksas līgums un/ vai cita veida vienošanās par ierīces iegādi nomaksā un/ vai subsīdijā. Šādā gadījumā Jums būs jāveic gala norēķini par nomaksā iegādāto ierīci un/ vai pilnībā vai daļēji no Bites subsidēto ierīci.