Ķer hokeja azartu kopā ar Biti!

Spēlē Bites hokeja spēli, laimē balvas un atbalsti Latvijas izlasi čempionātā! #kopāspēks

Laimē hokeja fanu cienīgas balvas!

1 x Merzļikina komplekts

Izloze starp Top 10

10 x Parakstīts izlases krekls

Izloze starp Top 100

40 x Fanu cepure ar nagu

Izloze starp Top 100

50 x Ripa ar Merzļikina parakstu

Izloze starp Top 200

#kopāspēks

Hokejs ir viens no mīlētākajiem sporta veidiem Latvijā, un ne velti, jo hokejā spilgti redzam komandas darbu, izcilību un degsmi iet uz mērķi. Tās ir tradīcijas, emocijas un īpašs #kopāspēks. Arī BITEI šīs visas ir ļoti saprotamas un svarīgas vērtības, tāpēc mums ir tas milzīgais gods būt par Latvijas hokeja valstsvienību Lielfanu.

Uzskatām, ka ilgtermiņa sadarbība ir pareizā stratēģija gan uz laukuma, gan ārpus tā, tādēļ jo īpaši lepojamies ar to, ka šī draudzība ar hokeju ilgst jau kopš 2017. gada, un šajā laikā ir tikušas izcīnītas neaizmirstamas uzvaras un kaldināta patiesa kopā būšanas sajūta.

Par hokeju, par Latviju – lai #kopāspēks ceļā uz uzvaru!

Kad valstis mērojas spēkiem hokejā, to lielums, iedzīvotāju skaits vai slavenību spožums nav no svara. Īstais spēks slēpjas komandas vienotībā, kaislīgajā fanu atbalstā un kopējā ticībā uzvarai. Hokejā to pazīst kā #LauvasSirds.

Šī pārliecība ir tuva arī BITEI, kuras komanda aizrautīgi ieklausās cilvēkos ar vēlmi saprast viņu vajadzības, lai kopā ar viņiem radītu vērtīgus risinājumus.

BITE ir sajutusi un novērtējusi sabiedrības un hokeja saimes jaudu. Mēs ticam, ka komanda, fani un BITE kopīgiem spēkiem sasniegs arvien jaunus augstumus, tādēļ lepojamies, ka esam Latvijas hokeja valstsvienību Lielfans.

Spēļu kalendārs

Nothing to show

Skaties lielo hokeju jaunā televizorā