Izvēlne
Bizness 7,5 GB | Bite

Bizness 7,5GB

Latvija un Eiropa

LatvijāEiropā

Dati

7.5 GB

Zvani

SMS

NVS

Zvani uz/no NVS valstīm

50 min.

SMS uz/no NVS valstīm

50 SMS

16,50 € / mēn.

Tarifu plāns biznesam gan aiz robežām, gan internetā. Zvanīt, rakstīt SMS un lietot visus 7,5 GB interneta iespējams gan Latvijā, gan EEZ valstīs. Papildu pieejamas 50 sarunu minūtes un SMS saziņai ar NVS valstīm.

Vairāk par pakalpojumiem, atrodoties ārzemēs, uzziniet šeit.
Vairāk par pakalpojumiem, atrodoties Bitei draudzīgo operatoru tīklos, uzziniet šeit.

Līguma kopsavilkums pieejams šeit.

Bonusi

Piedāvājam Jūsu jaunās ierīces ekrāna apdrošināšanu, jo saprotam, ka negadījumi notiek.

Apdrošināšanu ir iespējams saņemt jaunas ierīces iegādes brīdī, tā attieksies uz mehāniskiem ekrāna bojājumiem. Jūs varēsiet parūpēties par telefona ekrāna drošību arī pēc bezmaksas apdrošināšanas termiņa beigām par 2,99 EUR/mēnesī.

Jaunais pakalpojums Antivīruss palīdzēs novērst inficētu datu piekļuvi telefonam un pabrīdinās par iespējamajiem draudiem, ja saskarsieties ar nedrošiem failiem internetā.

Jūs varēsiet parūpēties par savas ierīces drošību arī pēc bezmaksas apdrošināšanas termiņa beigām par 1,24 EUR/mēn. bez PVN. Antivīrusa bezmaksas izmēģinājuma laiks ir pieejams vienu reizi pieslēguma numura lietošanas laikā.

Iepazīstiet neierobežotu saziņas brīvību! Ar jaunajiem Tarifu plāniem mīļākās TOP aplikācijas lietojiet bez limita, cik vien vēlaties!

Pēc bezmaksas perioda varēsiet turpināt izmantot pakalpojumu par 1,65 EUR/mēn. bez PVN. Ievērojiet, ka bezmaksas dati aplikācijām darbojas tikai Latvijas teritorijā.

 

Bizness jau sen vairs nav tikai ražošana, vai atrašanās uz vietas birojā. Nemitīgi augošās globālās konkurences apstākļos uzņēmēji meklē arvien jaunus risinājumus, kas ļauj būt starp ātrākajiem lēmumu pieņemšanā, veiklākajiem uzņēmuma pārvaldīšanā un ideju radīšanā.

Sasniedziet jaunu brīvību un mobilitāti biznesā ar Microsoft Office 365 piedāvājumu. Iegūstiet pieeju Microsoft Office izcilajām biroja programmām, iespaidīgas kvalitātes video konferenču rīkam un īstenojiet mērķus ātri un efektīvi.

Darbs tiešsaistē un dokumentu koplietošana ir kļuvusi par ikdienu. Iegūstiet savu 1 TB One Drive mākoni, un drošību, ko sniedz Microsoft Office 365 pakalpojums.

Ar tarifu plāniem Bizness Neierobežots, Bizness 7,5 GB varēsiet lietot Microsoft Office 365  "Business Essentials" 3 mēnešus bez maksas. Lai aktivizētu pakalpojumu sazinieties ar savu Biznesa menedžeri vai Biznesa nodaļu pa tālruni 22550000.

Microsoft Office līguma noteikumi

16,50 € / mēn.

Cenas par pakalpojumiem norādītas bez PVN.

Plaisa, kas neļauj strādāt?

EKRĀNA APDROŠINĀŠANA

Telefonu ekrāni plīst gan birojā, gan fiziskā darbā! Bite piedāvā Jūsu uzņēmuma jauniegādāto telefonu ekrāna apdrošināšanu - pirmo reizi, iegādājoties telefonu ar Bite Bizness 7,5 GB tarifu plānu, saņemiet ekrāna apdrošināšanu bez maksas uz 1 mēnesi.

Vairāk par pakalpojumu šeit.

Internets bez pārsteigumiem

ANTIVĪRUSS

Drošs internets sniedz īstu drošību Jūsu biznesam. Tarifu plānā Bizness 7,5 GB pakalpojums Antivīruss ir iekļauts bez papildu maksas uz 3 mēnešiem. Tas palīdzēs novērst inficētu datu piekļuvi telefonam un pabrīdinās par iespējamajiem draudiem, ja saskarsieties ar nedrošiem failiem internetā.

Vairāk par pakalpojumu šeit.

Būtiskākais pieejams neierobežoti

NEIEROBEŽOTS INTERNETS APLIKĀCIJĀM

Pirmo reizi pieslēdzot Bizness 7,5 GB tarifu plānu, lietojiet Facebook, WhatsApp, Twitter, Delfi.lv, Draugiem.lv un Waze bez interneta uzskaites 3 mēnešus bez papildu maksas. Ir vērts apzināt interneta lietošanas paradumus!

Vairāk par pakalpojumu šeit.

Internets strādā Jūsu labā

PLAŠS 4G INTERNETS

4G internets piešķir īsto ātrumu pat visnopietnākajiem darbiem. Bites 4G interneta tīkls spēj nodrošināt kvalitatīvu internetu arī straujajā interneta patēriņa pieauguma laikā. Izmantojiet mobilā interneta jaudu telefonā, lai kurā Latvijas vietā Tu atrastos.

Latvijā un Eiropā

SAZIŅA EIROPĀ

Pārvaldiet biznesa sociālos tīklus no biznesa tikšanās Edinburgā, vai atrodiet īsāko ceļu ar Waze Parīzē. Lietojiet telefonu kā ierasts Latvijā arī biznesa ceļojumā. Zvani, SMS un tarifu plānā iekļautie 7,5 GB interneta 33 Eiropas (EEZ) valstīs ir izmantojami bez papildu maksas.

Vairāk par pakalpojumu šeit.

Bizness ne tikai Eiropā

SAZIŅA NVS VALSTĪS UN GRUZIJĀ

Mēs zinām, ka NVS valstis piedāvā lielus biznesa izaicinājumus. Tādēļ, tarifu plānā esam iekļāvuši iespēju sazvanīties 50 minūtes un sarakstīties ar 50 SMS gan ar NVS valstīm un Gruziju no Latvijas, gan arī esot NVS valstīs vai Gruzijā - Bitei draudzīgo operatoru tīklos.

Vairāk par pakalpojumu šeit.

Birojs dodas līdzi saimniekam

MICROSOFT OFFICE 365

Pilnīga brīvība un mobilitāte darbā! 24/7 piekļuve dokumentiem un Microsoft Office programmatūrai un video konferenču organizēšanas iespējas ar Skype for Business, ļauj īstenot biznesa mērķus ērti, ātri un efektīvi. One Drive ietilpīgā failu glabātuve katram lietotājam nodrošina 1 TB krātuvi un 50 GB lielu Outlook pastkasti.

Vairāk par pakalpojumu šeit.

upUz augšu