Izvēlne
Bizness 300 MB | Bite

Bizness 300MB

Latvija un Eiropa

LatvijāEiropā

Dati

300 MB

Zvani

SMS

6,50 € / mēn.

Tarifu plāns Bizness 300 MB lieti noderēs uzņēmuma darbiniekiem, kuru darbam nepieciešamas neierobežotas iespējas sazvanīties un sūtīt īsziņas Latvijā un Eiropas Ekonomiskās zonas valstīs. Plānā iekļautie 300 MB interneta noderēs mirkļos, kad nepieciešams pārskatīt steidzamu e-pasta sūtījumu.

Līguma kopsavilkums pieejams šeit.

Bonusi

Piedāvājam Jūsu jaunās ierīces ekrāna apdrošināšanu, jo saprotam, ka negadījumi notiek.

Apdrošināšanu ir iespējams saņemt jaunas ierīces iegādes brīdī, tā attieksies uz mehāniskiem ekrāna bojājumiem. Jūs varēsiet parūpēties par telefona ekrāna drošību arī pēc bezmaksas apdrošināšanas termiņa beigām par 2,99 EUR/mēnesī.

Jaunais pakalpojums Antivīruss palīdzēs novērst inficētu datu piekļuvi telefonam un pabrīdinās par iespējamajiem draudiem, ja saskarsieties ar nedrošiem failiem internetā.

Jūs varēsiet parūpēties par savas ierīces drošību arī pēc bezmaksas apdrošināšanas termiņa beigām par 1,24 EUR/mēn. bez PVN. Antivīrusa bezmaksas izmēģinājuma laiks ir pieejams vienu reizi pieslēguma numura lietošanas laikā.

Iepazīstiet neierobežotu saziņas brīvību! Ar jaunajiem Tarifu plāniem mīļākās TOP aplikācijas lietojiet bez limita, cik vien vēlaties!

Pēc bezmaksas perioda varēsiet turpināt izmantot pakalpojumu par 1,65 EUR/mēn. bez PVN. Ievērojiet, ka bezmaksas dati aplikācijām darbojas tikai Latvijas teritorijā.

 

6,50 € / mēn.

Cenas par pakalpojumiem norādītas bez PVN.

Plaisa, kas neļauj strādāt?

EKRĀNA APDROŠINĀŠANA

Telefonu ekrāni plīst gan birojā, gan fiziskā darbā! Bite piedāvā Jūsu uzņēmuma jauniegādāto telefonu ekrāna apdrošināšanu – pirmo reizi, iegādājoties telefonu ar Bite Bizness 300 MB tarifu plānu, saņemiet ekrāna apdrošināšanu bez maksas uz 1 mēnesi.

Vairāk par pakalpojumu šeit.

Internets bez pārsteigumiem

ANTIVĪRUSS

Drošs internets sniedz īstu drošību Jūsu biznesam. Tarifu plānā Bizness 300 MB pakalpojums Antivīruss ir iekļauts bez papildu maksas uz 3 mēnešiem. Tas palīdzēs novērst inficētu datu piekļuvi telefonam un pabrīdinās par iespējamajiem draudiem, ja saskarsieties ar nedrošiem failiem internetā.

Vairāk par pakalpojumu šeit.

Būtiskākais pieejams neierobežoti

NEIEROBEŽOTS INTERNETS APLIKĀCIJĀM

Īsta brīvība svarīgākajās aplikācijās! Pirmo reizi pieslēdzot Bizness 300 MB tarifu plānu, lietojiet Facebook, WhatsApp, Twitter, Delfi.lv, Draugiem.lv un Waze bez interneta uzskaites 3 mēnešus bez papildu maksas. Ir vērts apzināt interneta lietošanas paradumus!

Vairāk par pakalpojumu šeit.

Internets strādā Jūsu labā

PLAŠS 4G INTERNETS

4G internets piešķir īsto ātrumu pat visnopietnākajiem darbiem. Bites 4G interneta tīkls spēj nodrošināt kvalitatīvu internetu arī straujajā interneta patēriņa pieauguma laikā. Izmantojiet mobilā interneta jaudu telefonā, lai kurā Latvijas vietā Tu atrastos.

Latvijā un Eiropā

SAZIŅA EIROPĀ

Sazinieties ar uzņēmuma kolēģiem arī no biznesa sapulces Edinburgā, vai atrodiet īsāko ceļu ar Waze Parīzē. Lietojiet telefonu kā ierasts Latvijā arī biznesa ceļojumā. Zvani, SMS un tarifu plānā iekļautie 300 MB interneta 33 Eiropas (EEZ) valstīs ir izmantojami bez papildu maksas.

Vairāk par pakalpojumu šeit.

upUz augšu