Izvēlne

ZVANI, SMS UN INTERNETS, ATRODOTIES ĀRZEMĒS

Viss par mobilo sakaru (zvanu, SMS, interneta) izmantošanu, atrodoties ārzemēs.

VIESABONĒŠANA EIROPĀ

Tarifu plānsDatiIzejošie zvani EEZIenākošie zvani EEZSMS EEZIzejošie zvani, SMS ārpus EEZ
Bizness PamatsIekļauti 5 MB, katri nākamie 300MB izmaksās 2,50€Pārsniedzot limitu, maksa būs 0,041€/min/SMS2,11€/min.,
0,06€/SMS
Bizness 300MBIekļauti 300 MB, katri nākamie 300MB izmaksās 2,50€Zvani un sūti SMS 35 Eiropas (EEZ) valstīs kā mājās, bez papildu maksas.
Bizness 1,5 GBIekļauti 1,5 GB, katrs nākamais 1 GB izmaksās 2,50€
Bizness 3,5 GBIekļauti 3,5 GB, katrs nākamais 1 GB izmaksās 2,50€
Bizness 7,5 GBIekļauti 7,5 GB, katrs nākamais 1 GB izmaksās 2,50€
Bizness NeierobežotsIekļauti 15 GB, katrs nākamais MB izmaksās 0,0034€
Citi tarifu plāni0,08€ par MB vai 3€ par 1 GB0,08€/min.0,01€/min.0,08€/SMS
 

*Visas cenas norādītas bez PVN.

Ar pakalpojuma lietošanas noteikumiem iespējams iepazīties šeit.

 

Esam sagatavojuši noderīgus ieteikumus, lai Jūs un Jūsu telefons būtu gatavi lieliskam ceļojumam ārzemēs. Apskatiet tos šeit.

Informāciju par interneta izmantošanu ārpus Eiropas iespējams atrast šeit.

VIESABONĒŠANA ĀRPUS EIROPAS

Tagad ceļot kļūst izdevīgāk arī ārpus Eiropas Ekonomiskās zonas (EEZ) valstīm. Ar Bites īpašajiem Internets Ārzemēs datu paku piedāvājumiem internets ir vieglāk pieejams 25 populārākajos galamērķos ārpus Eiropas. Viss, ko atliek izdarīt, ir nosūtīt aktivizācijas SMS atrodoties ceļojumā.

 
Datu pakaIekļautās valstisDatu apjomsCenaSūti SMS ar kodu
100 MB ĀRZEMĒSĒģipte, Albānija, Maroka, Jaunzēlande, Dienvidāfrika, Japāna, Melnkalne, Apvienotie Arābu Emirāti, Gruzija, Baltkrievija100 MB9.80 €/7 dienasP100MB uz 1890
400 MB ĀRZEMĒSKrievijas, Ķīna, Andora, Kanāda, Kazahstāna, Turcija, Ukraina, Šveice400 MB9.80 €/7 dienasP400MB uz 1890
600 MB ĀRZEMĒSIzraēla, Taizeme, Austrālija, Korejas Republika, Malaizija, Singapūra, ASV600 MB9.80 €/7 dienasP600MB uz 1890
 

*Visas cenas norādītas ar PVN.

Datu pakā iekļautais interneta apjoms ir pieejams 7 dienas (7x24h), sākot no brīža, kad klients ir sācis izmantot internetu konkrētajā valstī. 

Jāņem vērā, ka konkrēto pakalpojumu ar SMS palīdzību ir iespējams pasūtīt tikai ceļojuma laikā. Aktivizēšanas īsziņa ir bez maksas.

Abonēšanas maksa tiek iekasēta pēc pakalpojuma lietošanas uzsākšanas.

Turpinot lietot internetu norādītajās valstīs arī pēc pieejamā datu apjoma iztērēšanas vai derīguma termiņa beigām, automātiski pieslēgsies nākamā datu paka ar identiskiem nosacījumiem. Automātiska datu pakas atkārtota pieslēgšanās darbosies 30 dienas no brīža, kad tikusi aktivizēta pēdējā datu paka. Ja 30 dienu laikā pēc pēdējās datu pakas pieslēgšanas brīža, nebūsi lietojis datus kādā no pakalpojumā iekļautajam valstīm, nākamreiz, dodoties ceļojumā, datu paku būs nepieciešams pieslēgt no jauna.
Jāņem vērā, ka iespēja pasūtīt datu pakas tiks liegta gadījumos, ja tiek pārsniegts Bitē reģistrētais izmaksu kontroles limits, kredītlimits vai ir tikusi atslēgta iespēja pasūtīt paaugstinātas maksas pakalpojumus. Informācija par to, kas ir kredītlimits un izmaksu kontrole, ir pieejama noslēgtajā mobilo pakalpojumu līgumā vai jautājot Bites darbiniekiem, zvanot 1601 (vai +371 25850688 no ārzemēm).

Ar pakalpojuma lietošanas noteikumiem iespējams iepazīties šeit.

VIESABONĒŠANAS IZMAKSAS ĀRPUS EIROPAS

Cenrādis ar izmaksām atrodams šeit.

Datu uzskaites solis ārpus EEZ 100 KB. Izejošie un ienākošie zvani ārpus EEZ tiek uzskaitīti par pilnām minūtēm.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Lai zvans vai SMS no ārzemēm uz Latviju būtu veiksmīgs, numuram, uz kuru nepieciešams zvanīt vai sūtīt SMS, priekšā jāpievieno +371. Zvanot uz citām valstīm, pirms numura jāpievieno "+" un attiecīgās valsts kods.
Austrija, Beļģija, Bulgārija, Čehija, Dānija, Francija, Franču Gviāna, Gibraltārs, Grieķija, Gvadelupa, Horvātija, Igaunija, Islande, Itālija, Īrija, Kipra, Lielbritānija, Lietuva, Lihtenšteina, Luksemburga, Malta, Martinika, Nīderlande, Norvēģija, Polija, Portugāle, Reinjona, Rumānija, Slovākija, Slovēnija, Somija, Spānija, Ungārija, Vācija, Zviedrija.

Biznesa tarifu plānos Bizness 7,5 GB un Bizness Neierobežots ir iekļauts noteikts skaits zvanu minūtes un SMS uz / no un atrodoties NVS valstīs - bez papildu maksas. Tarifu plānā Bizness Neierobežots (bez papildu maksas) iekļauts arī 200 MB interneta apjoms (internets nav pieejams Turkmenistānā).

Iekļautais zvanu, SMS un interneta apjoms (bez papildu maksas) darbosies tikai šādu Bites sadarbības operatoru tīklos:

 • Krievijā: MTS (RUS01); Vimpelcom (RUSBD)
 • Baltkrievijā: MTS (BLR02); Velcom (BLRMD)
 • Ukrainā: Lifecell (UKRAS); Kyivstar JSC (UKRKS; UKRRS)
 • Kazahstānā: Kcell (KAZKZ); Kar-Tel (KAZKT)
 • Uzbekistānā: Unitel (Beeline) (UZBDU)
 • Moldovā: Moldcell (MDAMC)
 • Azerbaidžānā: Azercell (AZEAC)
 • Armēnijā: ArmenTel (ARM01)
 • Turkmenistānā: Altyn Asyr (TKMK8); MTS Turkmenistan (TKMBC)
 • Kirgizstānā: Sky Mobile (KGZ01)
 • Tadžikistānā: TACOM (TJK91)
 • Gruzijā: Geocell (GEOGC); Mobitel LLC (Beeline) (GEOMT)

Atrodoties viesabonēšanā Eiropā, zvani un SMS uz NVS valstīm un Gruziju tiks aprēķināti pēc standarta maksas, ja vien netiks zvanīts uz draudzīgo mobilo sakaru operatoru.

Atrodoties viesabonēšanā NVS un Gruzijā, un zvanot/sūtot SMS uz kādu no NVS vai Gruzijas numuru gan zvana izsaucējam, gan zvana/SMS saņēmējam ir jābūt pieslēgtam sadarbības operatora tīklam, pretējā gadījumā vienības tiks aprēķinātas pēc standarta maksas.

Izmantojot saziņu citu NVS valstu un Gruzijas mobilo sakaru operatoru pakalpojumus, tie tiks aprēķināti pēc standarta maksas.

Ar pilniem lietošanas noteikumiem vari iepazīties šeit.