Bite ir Nr. 1

Ar pašiem savu optisko un 5G tīklu privātpersonām.

Tas nozīmē, ka Bite ikviena klienta vajadzībām varēs piemeklēt ātrāko pieejamo internetu atbilstoši dzīvesvietai.

No 1. jūlija Bite saviem jaunajiem un esošajiem klientiem papildus 5G internetam piedāvās ātru un uzticamu optisko internetu.

Tas nozīmē, ka Bite ikviena klienta vajadzībām varēs piemeklēt ātrāko pieejamo internetu atbilstoši dzīvesvietai.

Baltcom pievienojas Bitei

Optiskais internets Bitei ir jaunums, taču infrastruktūra ir jau labi pazīstama. Tas ir stabilais Baltcom optiskais tīkls, kas nodrošina optiskā interneta pieejamību 400 000 mājsaimniecību visā Latvijā.

Piesakies jau šodien un, sākot ar 1. jūliju, saņem īpaši Tev piemeklētu mājas interneta piedāvājumu!

Piesakies jau šodien un, sākot ar 1. jūliju, saņem īpaši Tev piemeklētu mājas interneta piedāvājumu!

Ātrums un uzticamība

Bites optiskā interneta ātrums sasniedz līdz 1 Gbit/s, un tas labi piemērots darbam, mācībām un izklaidei.

Profesionāls tehniskais personāls

Pieredzējušie un prasmīgie Baltcom tehniskie darbinieki tagad ir pievienojušies Bites komandai, vēl vairāk paaugstinot uzņēmuma klientu apkalpošanas kvalitāti.

Atsaucīgs klientu serviss

Nav tādu jautājumu par mājas internetu, uz kuriem mēs nevarētu atbildēt. Mūsu klientu apkalpošanas komanda vienmēr ir gatava Tev palīdzēt atrisināt jebkādas problēmas un atbildēt uz visiem jautājumiem, kad vien tie rodas.

Biežāk uzdotie jautājumi

2024. gada 1. jūlijā tiks pabeigta Bites un Baltcom apvienošana, kā rezultātā Bite kļūst par plašāko elektronisko sakaru un informācijas un komunikācijas tehnoloģiju pakalpojumu sniedzēju Latvijā. Līdz ar to no 1. jūlija Bite pilnībā pārņem Baltcom pakalpojumu portfeli un klientus, un uzsākt piedāvāt fiksētā interneta pakalpojumus.
Bites un Baltcom apvienošanās rezultātā iegūtā optiskā infrastruktūra nodrošina optiskā interneta piekļuvi vairāk nekā 400 000 mājsaimniecībām visā Latvijā.
Bites optiskā tīkla ātrums ir līdz 1000 Mbit/s.
Šobrīd Bites optiskās infrastruktūras tīkls ir pieejams vairāk nekā 80 apdzīvotās vietās visā Latvijā. 
Lai pārliecinātos, vai Bites optiskais internets ir pieejams Jūsu dzīvesvietā, atstājiet savus kontaktus/adresi šeit, un mēs ar Jums sazināsimies pēc 1. jūlija.
Atstājot savus kontaktus šeit, lai mēs varam ar Jums sazināties pēc 1. jūlija.
Nē, līgums jāpārslēdz nebūs un klientiem nekas nav jādara, jo Baltcom un Bites apvienošana pakalpojumu izmantošanu neietekmēs. Pakalpojumi tiks nodrošināti tāpat kā līdz šim.