Bizness 10GB
internets

Bizness 10 GB internets | Bite

Internets

Izvēlieties Bizness 10 GB internets tarifu plānu lietošanai planšetē, lai piekļūtu internetam gan birojā, gan ceļā. Ar tarifu plānā iekļautajiem 10 GB interneta pietiks gan e-pastu, gan uzņēmuma sociālo tīklu pārskatīšanai.

Cenas par pakalpojumiem norādītas bez PVN.

PLAŠS 4G INTERNETS

4G internets piešķir ātrumu darbiem, lai kurā Latvijas vietā aizved biznesa darīšanas. Bites 4G interneta tīkls spēj nodrošināt kvalitatīvu internetu arī straujajā interneta patēriņa pieauguma laikā. Izmantojiet 4G interneta jaudu planšetē gan birojā, gan ceļā pie klientiem.

PIEGĀDE VISĀ LATVIJĀ

Tikt pie jaudīga interneta ir vienkāršāk par vienkāršu! Nav jāzaudē vērtīgais laiks – vienkārši jāpiesaka izvēlētais interneta tarifu plāns mūsu mājas lapā vai sazinoties ar Bites biznesa menedžeri. Interneta SIM karti piegādāsim bez maksas jebkurā Latvijas vietā.

Uz augšu

Jurists lūdza pateikt

  • Ja nāksi uz Biti un pieslēgsi interneta tarifu plānu nevis no pirmā datuma, bet, piemēram, mēneša vidū, Tu maksāsi tikai pusi no  cenas un iekļautā datu apjoma. Bet no nākamā mēneša par tarifu plānu būs jāmaksā pilnā apmērā.
  • Ja mainīsi tarifu plānu uz tādu, kam paredzēts lielāks datu patēriņš – plānu maiņa notiks uzreiz, un tieši tajā pašā brīdī tiks pieslēgta arī jaunā tarifu plāna cena.
  • Atceries, ka katras darbības pamatā ir Godīgas lietošanas politika.
Uzziniet vairāk
Interneta tarifu plānu apraksts Biznesam