Datu centrs

Nodrošiniet Jūsu uzņēmuma IT infrastruktūras nepārtrauktu un kvalitatīvu darbību, izvēloties datu centra sniegtās iespējas un papildu pakalpojumus. Datu centrs izveidots atbilstoši TIA/ANSI–942-A:2014 Ranking III rekomendācijām un noteiktajiem standartiem.

Pieteikties konsultācijai

Datu centra priekšrocības

33

Ierīkošana

Nodrošinām kvalitatīvu un profesionālu ierīču izvietošanu, kā arī atbilstošas kabeļu infrastruktūras sagatavošanu un pieslēgšanu.

123

Bez strāvas pārrāvumiem

Nepārtrauktu elektrības padevi nodrošina divi neatkarīgi pieslēgumi VAS “Sadales tīkls” transformatoriem, UPS sistēma un dīzeļa ģenerators.

12

Augstākā līmeņa drošība

Bite One IT Datu centrs tiek nepārtraukti apsargāts, tostarp, veicot videonovērošanu un apmeklētāju identificēšanas pasākumus

Bite One IT Datu centra noteiktie U vienības izcenojumi

Norādītajā cenā iekļauts 100 Mbps interneta pieslēgums un 1 IPv4 adrese

Vienību skaits

1U

Vienību skaits

2U

Vienību skaits

3U

Vienību skaits

4U

Vienību skaits

6U

*Cenā ir iekļauta elektrība, kas ir aprēķināta, ņemot vērā servera barošanas bloka jaudu 500W. Piedāvājam iespēju nomāt serveru statnes ar atsevišķiem elektrības skaitītājiem. Lai saņemtu precīzu piedāvājumu, aicinām sazināties ar Jūsu personīgo menedžeri

Pieteikties konsultācijai

Izcenojumi statnes nomai,
pēc servera izmēra

1/4 no statnes

Maksimālā jauda

1 kW - 2 kW

48 U

Maksimālā jauda

1 kW - 4 kW

 

Pieteikties konsultācijai

Bite One IT Datu centrā pieejamie papildpakalpojumi

Nozaru45x45ikonas10
Programmatūras licenču noma

Kā Microsoft, VMWare, Nakivo un citu programmatūras izstrādātāju oficiālais sadarbības partneris varam nodrošināt Jūsu uzņēmumam nozīmīgāko programmatūru iegādi vai nomu un tehnisko atbalstu šo produktu veiksmīgai izmantošanai.

Nozaru45x45ikonas20
Tīmekļa hostings un domēns

Tīmekļa hostinga pakalpojumi ir piemēroti klientiem, kuriem ir svarīga savas mājaslapas nepārtraukta darbība internetā. Tīmekļa hostinga pakalpojums tiek nodrošināts, izvietojot klienta mājaslapu uz jaudīgiem serveriem drošā datu centrā.

Nozaru45x45ikonas3
E-pasta hostings

Jūsu uzņēmuma E-pasta ērtai lietošanai no jebkuras vietas pasaulē. Datu centra e-pasta pakalpojuma platforma garantē datu drošību, konfidencialitāti un savietojamību ar dažādām ierīcēm. Izvēlieties nepieciešamo apjomu un veidojiet neierobežotu e-pasta kontu skaitu!

Nozaru45x45ikonas4
Datu rezerves kopijas

Datu rezerves kopiju veidošana ir pakalpojums, kas nodrošina datu atjaunošanu gadījumos, kad tie pazaudēti iekārtu bojājumu, zādzību, darbinieku kļūdu vai datorvīrusu uzbrukumu rezultātā. Mēs piedāvājam R1 Soft un Nakivo Baas risinājumus.

Biežāk uzdotie jautājumi

Jā, Bite nodrošina iespēju veikt maksājumu par servera u.c. telekomunikācijas tehnikas patērēto elektroenerģiju, pieslēdzot atsevišķu elektroskaitītāju. Lai uzzinātu izmaksas aicinām zvanīt Bites IKT menedžeriem uz numuru +371 22550000