Izvēlne

BIZNESA INTERNETAM PASAULES PĀRKLĀJUMS

Internets telefonā populārākajos biznesa un atpūtas ceļojumu galamērķos ārpus Eiropas Ekonomiskās zonas valstīm ir vienas īsziņas attālumā.

PAKALPOJUMA VĒRTĪBAS

Internets īstajā vietā

Pakalpojumā iekļautas mūsu klientu visapmeklētākās valstis.

Informācija par patērēto

Informatīvas SMS, kad patērēti 50% un 80% iekļauto datu.

Skaidri paredzamas izmaksas

Tikai 8,10 € par iekļauto datu apjomu un ne centa vairāk.

Ātra un ērta aktivizēšana

Viena SMS, jau atrodoties galamērķī. Zvans Bitei, esot Latvijā.

IZVĒLIETIES ATBILSTOŠĀKO

100MB ārzemēs

Internets:

100 MB

Termiņš:

7 dienas


Iekļautās valstis:

Ēģipte, Albānija, Maroka, Jaunzēlande, Dienvidāfrika, Japāna, Melnkalne, Apvienotie Arābu Emirāti, Gruzija, Baltkrievija


Pieslēgšanas kods:

P100MB

uz numuru 1890


Cena bez PVN:

8,10 €

400MB ārzemēs

Internets:

400 MB

Termiņš:

7 dienas


Iekļautās valstis:

Krievija, Ķīna, Andora, Kazahstāna, Turcija, Ukraina, Šveice


Pieslēgšanas kods:

P400MB

uz numuru 1890


Cena bez PVN

8,10 €

600MB ārzemēs

Internets:

600 MB

Termiņš:

7 dienas


Iekļautās valstis:

Izraēla, Taizeme, Kanāda, Austrālija, Korejas Republika, Malaizija, Singapūra, ASV


Pieslēgšanas kods:

P600MB

uz numuru 1890


Cena bez PVN

8,10 €

KĀ PIESLĒGT?

Sazinieties ar uzņēmuma Bites biznesa menedžeri

Izvēlēties atbilstošo pakalpojuma paku

Informējiet par laiku, kad pakalpojumu pieslēgt

Esot ārvalstīs, nosūtiet SMS ar izvēlētās datu pakas kodu

Sagaidiet pakalpojuma aktivizēšanas apstprinājuma SMS

Informatīvas SMS pie 50 % un 80% iekļauto datu patēriņa

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Viesabonēšanas datu pakas jeb pakalpojuma grozi ir pieejamas visiem balss pēcapmaksas klientiem (gan fiziskām personām, gan biznesa klientiem).

Izvēlētajā pakalpojuma grozā norādītajās valstīs internets būs pieejams visu operatoru tīklos, kuros ir pieejama interneta datu lietošana.

Lai palīdzētu sekot patērētajam datu apjomam, klients saņem brīdinājuma SMS, kad būs iztērēti 50%, 80% un 100% no pakā iekļautajiem datiem.
Pēc tam, kad būs iztērēts viss izvēlētajā grozā iekļautais datu apjoms, vai būs iztecējis pakalpojuma derīguma termiņš, turpinot lietot internetu konkrētajā grozā iekļautajās valstīs, automātiski pieslēgsies nākamā datu paka.
Ja interneta grozs ir pasūtīts ar SMS, automātiskā datu groza pieslēgšanās darbojas 30 dienas no brīža, kad ticis aktivizēts pēdējā datu grozs. Ja 30 dienu laikā pēc pakalpojuma aktivizēšanas internets kādā no attiecīgajā grozā iekļautajām valstīm vairs nebūs izmantots, pakalpojums būs jāpasūta atkal ar SMS palīdzību. 30 dienu lietošanas termiņš atjaunojas pēc katra aktivizētā pakalpojuma groza.
Lai uzzinātu par interneta lietošanas iespējām citās valstīs, sazinieties ar jūsu uzņēmuma Bites biznesa menedžeri.
Maksa par pasūtīto pakalpojumu tiek aprēķināta tikai pēc tam, kad tiek sākts lietot internets kādā no pakalpojuma grozā iekļautajām valstīm. Ja 30 dienu laikā, kopš pakalpojuma pasūtīšanas SMS nosūtīšanas, internets netiks lietots, pasūtījums automātiski anulēsies.
Lai atteiktos no aktivizēta pakalpojuma groza, ir jāsūta SMS ar tekstu STOP 100MB, STOP 400MB vai STOP 600MB (atkarībā no pieslēgtās datu pakas) uz numuru 1890. Atslēgšanas SMS ir bez maksas. Nosūtot apturēšanas SMS, pakalpojums tiek nekavējoties atslēgts un jebkuri atlikušie dati tiek anulēti. Abonēšanas maksa par atslēgto pakalpojumu netiek samazināta. Pēc pakalpojuma atslēgšanas datu lietošana notiks par standarta viesabonēšanas tarifiem.
Ņemiet vērā, ka pakalpojuma izmantošanas izmaksas var pārsniegt jūsu uzstādīto Izmaksu kontroles summu vai kredītlimitu. Šādā gadījumā pakalpojumu izmantot nebūs iespējams, pirms veiksiet izmaiņas Izmaksu kontroles rīkā norādītajā izmaksu limitā.