• 0% nomaksa
  • Bezmaksas piegāde, pērkot nomaksā
  • Atpirkums
Garmin

Instinct 2S Solar

Pelēks (Mist Gray)

Garmin Instinct 2S Solar

  • Instinct 2S Solar
1 / 2

PVN

  • 0% nomaksā

    15,46 €/ mēn.

  • Pērkot uzreiz

    371,07 €

Nomaksas periods (mēn.)

Izturība treniņos un pārgājienos 

Ja Tu pavadi savu brīvo laiku aktīvā atpūtā, brienot pa agrā rītā pierasojušiem meža brikšņiem vai braucot ar kalnu velosipēdu pa irdenu smilšu celiņu, Tev ir nepieciešams viedpulkstenis, uz kuru vari paļauties izaicinošos apstākļos. Intinct 2S Solar ir tieši šāda ierīce – tās ūdensizturīgajā korpusā ir ietverta jaudīga dažādu satelītsistēmu antena, kas precīzi ierakstīs kādu no daudzajām pulkstenī pieejamajām sporta aktivitātēm un noteiks Tavu atrašanās vietu, lai aizvestu uz aktivitātes uzsākšanas punktu, neļaujot nomaldīties, piemēram, azartiska bezceļu skrējiena laikā. Protams, ka talkā nāks arī altimetra, barometra un trīs asu kompasa sensori, kas nodrošinās ar papildu informāciju par vidi ap Tev apkārt. 
bite.lv | Bite
bite.lv | Bite

Saules spēks nāk palīgā 

Ja esi pie dabas krūts ilgāk nekā tikai dienu vai divas, bet, teiksim, vēlies paņemt telti un doties izpētīt kāda publiski pieejama ezera apkārtni, nebaidies par ātru Solar viedpulksteņa akumulatora izlādēšanos GPS režīmā. Lai gan, protams, ka satelītu uztveršana ierīcē visvairāk patērē lādējamā akumulatora jaudu, šajā ierīcē ir ietverts sensors saules enerģijas uztveršanai un uzglabāšanai, paildzinot ierīces darbību ar vienu uzlādes reizi. Tas nozīmē, ka GPS treniņu laikā, kad saziņa ar satelītu ir aktīvākā, Solar var darboties līdz 22 stundām bez un līdz 28 stundām ar saules enerģijas atbalstu, kamēr ekspedīcijas režīmā, kurā savienojums ar satelītiem ir retinātāks, bet gana labs ilgāka pārgājiena piefiksēšanai, viedpulkstenis var darboties līdz 25 dienām bez saules atbalsta vai līdz pat 105 dienām, ja šī atbalsta funkcija tiek izmantota. Ilgāk viennozīmīgi ir labāk! 

Viedas funkcijas ikdienā 

Par spīti tam, ka Instinct sērijas viedpulksteņi ir radīti piedzīvojumiem brīvā dabā un dažāda veida sporta un fitnesa treniņiem, tajā ir ietverts arī gana plašs gudru funkciju klāsts, kas atvieglos Tavu ikdienu, sniedzot tādas ērtības kā viedie ziņojumi ekrānā no pārī savienota viedtālruņa, pulsa, stresa līmeņa un miega uzraudzīšana, Garmin Pay bezkontakta maksājumi, Connect IQ platformas atbalsts pulksteņa ekrāna un funkcionalitātes papildināšanai un pielāgošanai tieši Tavām vajadzībām, kamēr viedpulksteņa nelielais, bet robustais dizains pats par sevi norādīs uz Taviem hobijiem ārpus telpām. Ērti piedzīvojumos, ērti ikdienā. 
bite.lv | Bite

KOPĒJIE PARAMETRI

Izmērs (P x G x A mm)40 x 13.3 x 40
Svars (g)43
Operētājsistēmas atbalsts (min.)iPhone / Android
Viedpulksteņa operētājsistēmaGarmin

AKUMULATORS

Akumulatora darbības ilgums (maks. dienu skaits)22

BEZVADU SAVIENOJUMI

GPS
Bluetooth
Wi-Fi
LTE/eSIM
NFC

EKRĀNS

Ekrāna izšķirtspēja (px)156 x 156

PAPILDU

Ūdensizturības klase10 ATM
SensoriAccelerometer Barometer Compass Gyroscope Heart rate monitor Step counter
Maināmas siksniņas