INTERNETS
 1. Izvēlies savu tarifu plānu
 2. Izvēlies savu ierīci
 3. Kļūsti par klientu

Saliec savu tarifu plānu

1. Kur lietosi internetu?
Planšetē
Datorā
2. Interneta apjoms
10 GB
25 GB
80 GB
MEGA GB
3. Ekrāna apdrošināšana jaunai planšetei
1 mēn. bez maksas
6 mēn. bez maksas
12 mēn. bez maksas
4. Ierīce internetam
Stacionārais
rūteris
Iekļauts cenā
Modems
Iekļauts cenā
Mobilais rūteris
Iekļauts cenā
Nav nepieciešams
5. 14 dienu bezmaksas tests
Izmēģinājums pieejams, tikai izvēloties Mega interneta plānu
Tev jau ir!
Bite Mega
 • Internets lietošanai Latvijā
 • Bezmaksas piegāde
 • 14 dienu bezmaksas tests
 • Līguma termiņš
  Beztermiņa
  24 mēn.

22,50 € / mēnesī
 1. Izvēlies savu tarifu plānu
 2. Izvēlies savu ierīci
 3. Kļūsti par klientu

Pamata tarifu plāni

Interneta tarifu plāni
 • Plan data
 • Ekrāna apdrošināšana planšetei
 • Cena € / mēnesī

Aizmirsti par vadiem – izbaudi ātru 4G internetu, kā Tev tīk!

Mobilais internets ir piemērots, ja:

 • Vēlies iztikt bez rēķiniem un saistībām
 • Vēlies maksāt tikai par patērēto internetu
 • Plan
 • Cena
 • Interneta ātrums
  • 0.43 EUR/h
  • Līdz 0.5 Mbit/s
  • 1.00 EUR/h
  • Līdz 21 Mbit/s
  • 0.04 EUR/Mbit
  • Līdz 21 Mbit/s

AR EKRĀNA APDROŠINĀŠANU IR MIERĪGĀK

Mēs piedāvājam Tavas jaunās planšetes ekrāna apdrošināšanu, jo saprotam, ka negadījumi notiek. Tu vari ievīstīt jauno planšeti spilvenā un noglabāt atvilktnē, bet Tu vari to ņemt līdzi savos iemīļotajos piedzīvojumos. Dari, kā Tev tīk.

Sasists planšetes ekrāns, jeb kā tautā saka - zirneklītis uz ekrāna ir vispopulārākais iemesls, kura dēļ tā nonāk servisa centros. Ar Bites mobilā interneta plāniem, aizmirsti par to pārspīlēto piesardzību, ar kādu apveltīji tikko pirktu ierīci - pērkot jaunu planšeti Bitē ar interneta tarifu plāniem Bite 80 GB un Bite Mega, saņem ekrāna apdrošināšanu uz 12 mēnešiem bez maksas!

 

Ar tarifu plānu Bite 25 GB apdrošināšana bez papildus maksas darbosies 6 mēnešus, savukārt ar Bite 10 GB apdrošināšana bez maksas darbosies līdz nākamā mēneša beigām. Apdrošināšanu ir iespējams saņemt jaunas ierīces iegādes brīdī, un tā attieksies uz mehāniskiem ekrāna bojājumiem. Tu vari parūpēties par savas planšetes ekrāna drošību arī pēc bezmaksas apdrošināšanas termiņa beigām par 2 €/mēnesī.

 

Ekrāna remonts neizejot no mājas
Ja gadīsies ekrānu saplēst, zvani uz tālruņa numuru 1601 un spied pogu 5 un piesaki negadījumu. Lai saplīsušais ekrāns nesagādātu papildu neērtības, kurjers Tavu planšeti paņems un pēc remonta atgādās atpakaļ, lai kurā Latvijas vietā Tu būtu.


Papildu noteikumi
Apdrošināšanas kopējais termiņš nepārsniegs 48 mēnešus kopš planšetes iegādes brīža. Apdrošināšanas ietvaros apdrošināts tiek tikai planšetes ekrāna (bet ne citas planšetes daļas) nejaušs mehānisks bojājums, ja tā vērtība nepārsniedz 500 EUR. Par bojājumu netiek uzskatīts skrāpējums, švīka un cits nebūtisks estētisks defekts. Ja ekrāna bojājuma gadījumā tiek bojāta cita detaļa, tās maiņa notiek par papildus maksu, par to iepriekš Tevi brīdinot. Divu kalendāro gadu laikā bojājot ekrānu divreiz, apdrošināšana beidz darboties. Protams, ikmēneša maksu par to turpmāk neprasīsim.

 

Vienam interneta pieslēgumam ir iespējams piesaistīt vienu jauniegādātu planšetes ekrāna apdrošināšanu, tas nozīmē, ka, ja pieslēdz vienu jauno interneta tarifu plānu, vari apdrošināt vienu jauniegādātu planšetes ierīci. Atlaide apdrošināšanas maksai (1, 6 vai 12 mēneši) pieejama tikai vienu reizi interneta pieslēguma izmantošanas laikā. Gadījumā, ja pieslēgums ir atslēgts ilgāk par vienu mēnesi, apdrošināšana tiek automātiski atslēgta ar tekošā mēneša pēdējo dienu.

 

Tu vari atteikties no apdrošināšanas jebkurā brīdī, izmantojot pašapakalpšānās mājaslapu manabite.lv vai zvanu 1601 un ar tekošā mēneša pēdējo dienu apdrošināšanas tiks atslēgta. Atslēdzot apdrošināšanu to atjaunot konkrētai planšetei nav iespējams.

 

Pilni apdrošināšanas noteikumi

14 DIENU BEZMAKSAS TESTS

Izmanto iespēju un piesakies 14 dienu interneta testam, lai izmēģinātu interneta ātrumu uz savas ādas. Piesakies testam, neizejot no mājas – mēs ar Tevi sazināsimies un piegādāsim visu nepieciešamo.

Testa periods ir 14 dienas. Ja būsi apmierināts ar interneta ātrumu un kvalitāti, beidzoties izmēģinājuma periodam, testa ierīci un/vai SIM karti, varēsi paturēt un lietot internetu bez raizēm. Ja, beidzoties testa periodam, nebūsim Tevi pārliecinājuši, testa ierīci/SIM karti varēsi atdot jebkurā Bites salonā.

 

Testam piedāvājam divus jaudīgus rūterus. Stacionāro Huawei B315s, kas ar internetu caurstrāvos visu Tavu māju. Taču, ja ikdienā esi mobils, izvēlies ņipro Huawei E5573Cs, kuru ērti ielikt kabatā un, pateicoties 1800mAh baterijai, internetu varēsi izmantot visur, kur vēlēsies.

ĀTRS 4G INTERNETS

Esam lepni, ka piedāvājam vienu no ātrākajiem internetiem Baltijā. 4G internets piešķir ātrumu nopietniem darbiem un kārtīgām izklaidēm. Lieto to, kā Tev tīk!

Ar 4G Tu vari padarīt visus darbus ātrāk un atpūsties kvalitatīvāk. Bites 4G vienkārši ir tik ātrs, ka mums nav bijusi ne vēlme, ne vajadzība to apturēt. Tu vari to izbaudīt telefonā, planšetdatorā vai datorā, vai ar rūteri pārvērst par Wi-Fi internetu visai mājai. 

Kā tas strādā?

Kā zināt to, kāds datu apjoms man būtu vispiemērotākais? 

 • 10 GB -  ja internetu izmanto regulāri. Ziņu un e-pasta vēstuļu lasīšanai, rēķinu apmaksai, komunikācijai sociālajos tīklos. 
 • 25 GB  -  ja internetu izmanto regulāri, t.sk. saziņai sociālajos tīklos, failu lejupielādēšanai. Pietiks arī tad, ja reizi pa reizei vēlēsies noskatīties filmu tiešsaistē. 
 • 80 GB  -  ja internetu izmanto pēc pilnas programmas, t.sk. arī video un mūziku. Ar šādu daudzumu jau vari droši dalīt ātro internetu ar citiem. 
 • Bite MEGA internets– vienkārši lieto internetu un izbaudi ātruma sniegtās priekšrocības. Dalies ar Bites ātro internetu gan mājās, gan birojā. 

Kā pieslēgt internetu

Internetā

Jebkuru no mūsu piedāvātajiem interneta plāniem vari pieslēgt piesakoties tam internetā. Šinī gadījumā mēs ar kurjeru Tev atgādāsim visu nepieciešamo interneta lietošanai – SIM karti, rūteri un/vai planšeti, ja būsi izvēlējies tādu iegādāties.
Salonā

Ja gribi aptaustīt savu jauno planšeti dzīvē, vai vienkārši jūties ērtāk kārtojot formalitātes dzīvajā, mobilo internetu vari pieslēgt arī Bites salonā, kur mūsu konsultanti palīdzēs tev izvēlēties visaktuālāko piedāvājumu un sagatavos tavu jauno ierīci pilnvērtīgai interneta lietošanai. Atrodi sev tuvāko Bites salonu šeit.

Tests

Neesi vēl drošs, vai Bites internets ir tev piemērotākais – nav problēmu – piesakies bezmaksas 14 dienu testam internetā un izbaudi Bites bezgalīgā interneta sniegtās iespējas.

Ja gadījumā izlemsi, ka Bites internets īsti nav tas, kas Tev nepieciešams, tad, ja testam būsi paņēmis tikai SIM karti, viss, kas Tev būs jādara ir jāpiezvana uz 1601, un mēs slēgsim aktivizēto SIM karti. Ja testam paņēmi gan ierīci, gan SIM karti, tad 14 dienu laikā Tev būs jādodas uz Bites salonu lai atgrieztu rūteri. Atceries, ka lai atgrieztu rūteri, tam ir jābūt pilnā komplektācijā (ar iepakojumu un citiem piederumiem) un nevainojamā tehniskā un vizuālajā stāvoklī, jeb citiem vārdiem tieši tādam kādu Tu no mums viņu saņēmi. Testa ietvaros atsakoties no pieslēguma 14 dienu laikā, līgums tiks pilnībā lauzts.

Ja testa periodā ar visu esi apmierināts un vēlies internetu izmantot arī turpmāk, Tev nekas papildus nav jādara vai jāpiesaka – sākoties 15. dienai, uz Tevi pilnā apjomā tik attiecināti noslēgtā līguma noteikumi.  
Līdz ar to, ja  14 dienu laikā testa ierīci nebūsi atgādājis līdz tuvākajam Bites salonam, sākoties 15. dienai, mēs uzskatīsim, ka Tu esi pieņēmis lēmumu paturēt ierīci un apņemies ievērot nomaksas noteikumus.

Sīkāk par pakalpojumu

Papildu dati

Gadījumā, ja būs iztērējis visus tarifu plānā iekļautos datus, ierīces ekrānā par to saņemsi paziņojumu un Tev tiks dota iespēja iegādāties papildu 5 GB par 3 EUR ar tarifu plāniem Internets 10 GB un Internets 25 GB, vai 10 GB par 3 EUR ar tarifu plānu Internets 80 GB. Brīdinājuma SMS par iekļauto datu iztērēšanu saņemsi arī uz kontakttelefonu, kuru bijis norādījis slēdzot līgumu.

Papildu datus vari pieslēgt vairākkārt, bet tomēr, ja jūti, ka papildu datus nākas pasūtīt bieži, apsver iespēju pāriet uz lielāku plānu. 

Maksa par papildu datiem tiks pieskaitīta tavam mobila interneta pieslēguma rēķinam. Dati, kurus būsi pasūtījis būs derīgi līdz mēneša beigām un neiztērētie dati nepārcelsies uz nākamo mēnesi.

Citi tarifi

Mobilā interneta pieslēgumā iekļautie dati ir paredzēti lietošanai tikai atrodoties Latvijā.

Ar mobilā interneta tarifiem Internets 10 GB, Internets 25 GB, Internets 80 GB un Mega internets Tev ir pieejama arī iespēja zvanīt, saņemt zvanus, sūtīt SMS un saņemt SMS. 

Maksa par izejošā zvana Latvijā uz Bite, Tele2, LMT un Lattelecom tīkliem – 0.09€/ min, SMS 0.04€/ 1 SMS. Zvani un SMS ārpus Latvijas un uz paaugstinātas maksas numuriem tiks tarificēti pēc standarta cenas.

Tarifu plānu maiņa

Ja gadījumā jūti, ka Tevis šobrīd izvēlētais tarifu plāns Tev nav pats piemērotākais, to vienmēr vari nomainīt vai nu manabite.lv mājaslapā vai zvanot 1601. Izvēloties augstāku tarifu plānu, tas stāsies spēkā uzreiz – Tev tiks proporcionāli papildu piešķirti dati no jaunā tarifu plāna un abonēšanas maksa šajā mēnesī tiks aprēķināta tikai par jauno tarifu plānu.

Izvēloties zemāku tarifu plānu, tas stāsies spēkā no nākamā mēneša pirmā datuma un līdz šī mēneša beigām Tev lietošanai paliks pašreizējais plāns.

Par tarifu plānu Bites Mega internets

Bites internets nav paredzēts specializēto pakalpojumu saņemšanai, piemēram, interneta planus aizliegts izmantot, lai skatītos Interneta Protokola televīziju (IPTV), augstās izšķirtspējas videokonferences.

Biznesam:

interneta dati, ko būsiet izlietojuši laikā no plkst. 07:00 līdz plkst. 19:00 dienās no pirmdienas līdz piektdienai, netiks uzskaitīti nemaz, bet pārējā laikā bez raizēm un jebkādiem ierobežojumiem varēsiet izmantot veselus 150GB mēnesī! Ja pārējā laikā nesanāks iekļauties šajā interneta apjomā, internets Jums būs pieejams ar ātrumu 256kb/s.

Privātpersonām:

interneta dati, ko būsi izlietojis laikā no plkst. 00:00 līdz plkst. 07:00, netiks uzskaitīti nemaz, bet pārējā diennakts laikā bez raizēm un jebkādiem ierobežojumiem varēsi izmantot veselus 150GB mēnesī! Ja gadījumā kādreiz nesanāks iekļauties šajā interneta apjomā, internets Tev būs pieejams ar ātrumu 256kb/s.

Atjaunošanās datums ir datums, kad interneta lietojums Tev sāk skaitīties no nulles. Šīs datums katram lietotājam ir savs un tiek piešķirts automātiski pakalpojuma līguma noslēgšanas brīdī, kad Tu pirmo reizi iegādājies tarifu plānu Bite Mega internets. Piemēram, ja līgumā minēts 19.datums, tad katra mēneša 19.datums Tev tiks uzskatīts par atjaunošanās datumu.

Ja gadījumā limitētajā laikā esi iztērējis vairāk, kā 150 GB, Tu vari arī papildus iegādāties ātru internetu nākamajiem 10 GB par 3€ vai 50 GB par 10€. Papildu datus ir iespējams iegādāties caur manabite.lv pašapkalpošanās mājaslapu.

Papildu pasūtītais ātrums būs spēkā līdz mobilo sakaru pakalpojuma līgumā norādītajam atjaunošanās datumam un netiks pārnests uz nākamo periodu. Līdz ar to, ja arī nākamajā periodā iztērēsi Tev piešķirtos 150GB, papildu ātrums Tev būs jāpasūta no jauna. 

Ekrāna apdrošināšana

Apdrošināšanu ir iespējams saņemt jaunas planšetes iegādes brīdī un tā attieksies uz mehāniskiem ekrāna bojājumiem.

Ar Bites interneta plāniem Tu saņemsi bezmaksas apdrošināšanu – ar tarifu plānu Internets 10 GB, tu saņemsi 1 bezmaksas mēnesi, ar Internets 25 GB – 6 mēnešu un ar tarifu plāniem Internets 80 GB un Bite Mega internets – 12 mēnešus bezmaksas apdrošināšanas. Tu vari parūpēties par savas planšetes ekrāna drošību arī pēc bezmaksas apdrošināšanas termiņa beigām par 2 EUR/mēnesī.

Ekrāna apdrošināšana ir pieejama tikai ar smart-telefoniem un planšetēm.

Ja gadīsies ekrānu saplēst, zvani uz tālruņa numuru 1601, spied taustiņu 5 un piesaki negadījumu. Lai saplīsušais ekrāns nesagādātu papildu neērtības, kurjers Tavu planšeti paņems un pēc remonta nogādās atpakaļ, lai kurā Latvijas vietā Tu būtu.

Apdrošināšanas kopējais termiņš nepārsniegs 48 mēnešus kopš telefona iegādes brīža. Apdrošināšanas ietvaros apdrošināts tiek tikai planšetes ekrāna (bet ne citas planšetes daļas) nejaušs mehānisks bojājums, ja tā vērtība nepārsniedz 500 EUR. Par bojājumu netiek uzskatīts skrāpējums, švīka un cits nebūtisks estētisks defekts. Ja ekrāna bojājuma gadījumā tiek bojāta cita detaļa, tās maiņa notiek par papildus maksu, par to iepriekš Tevi brīdinot. Divu kalendāro gadu laikā bojājot ekrānu divreiz, apdrošināšana beidz darboties. Protams, ikmēneša maksu par to turpmāk neprasīsim. 

Vienam mobilā interneta numuram ir iespējams piesaistīt vienu jauniegādātu planšetes apdrošināšanu. Atlaide apdrošināšanas maksai (1, 6 vai 12 mēneši) pieejama tikai vienu reizi interneta numura izmantošanas laikā. Gadījumā, ja interneta numurs ir atslēgts ilgāk par vienu mēnesi, apdrošināšana tiek automātiski atslēgta ar tekošā mēneša pēdējo dienu.

Tu vari atteikties no apdrošināšanas jebkurā brīdī izmantojot manabite.lv pašapkalpošanās mājaslapu un ar tekošā mēneša pēdējo dienu apdrošināšanas tiks atslēgta. Atslēdzot apdrošināšanu, atjaunot to konkrētai planšetei nav iespējams.

Pilni apdrošināšanas noteikumi

Jurists lūdza pateikt

 • Ja nāksi uz Biti un pieslēgsi interneta tarifu plānu nevis no pirmā datuma, bet, piemēram, mēneša vidū,  Tu maksāsi tikai pusi no  cenas un iekļautā datu apjoma. Bet no nākamā mēneša par tarifu plānu būs jāmaksā pilnā apmērā.
 • Ja mainīsi tarifu plānu uz tādu, kam paredzēts lielāks datu patēriņš – plānu maiņa notiks uzreiz, un tieši tajā pašā brīdī tiks pieslēgta arī jaunā tarifu plāna cena.
 • Atceries, ka katras darbības pamatā  ir Godīgas lietošanas politika.
 • Vairāk par atteikuma tiesībām, slēdzot distances līgumu uzzini šeit.