TARIFU PLĀNI

Izvēlieties piemērotāko tarifu plānu

Bites biznesa klientu nodaļai sagādā prieku palīdzēt sasniegt Jūsu mērķus.

 • Tarifu plāni
 • Zvani un SMS Latvijā, uz Eiropu
  no Eiropas un Eiropā
 • Zvani un SMS uz un no
  NVS valstīm un Gruzijas
 • Internets Latvijā un Eiropā
 • Internets NVS valstīs
  un Gruzijā
 • PAPILDU IEGUVUMI
 • Antivīruss
 • Ekrāna apdrošināšana
 • Neierobežots internets
  aplikācijām
 • Microsoft Office 365
 • SUMMA BEZ PVN
  • 50 min / 50 SMS
  • 5 MB
  • 1 mēnesis
  • 2,00€
  • 300 MB
  • 1 mēnesis
  • 3 mēneši
  • 6,50 €
  • 1,5 GB
  • 2 mēneši
  • 6 mēneši
  • 10,50 €
  • 50 min / 50 SMS
  • 7,5 GB
  • 3 mēneši
  • 12 mēneši
  • 3 mēneši
  • 16,50 €
  • 100 min / 100 SMS
  • Latvijā
   No tiem 10 GB Eiropā
  • 200 MB
  • 3 mēneši
  • 3 mēneši
  • 22,50 €

Pamata tarifu plāni

ANTIVĪRUSS

Jaunais pakalpojums Antivīruss palīdzēs novērst inficētu datu piekļuvi Jūsu vai darbinieku telefoniem un pabrīdinās par iespējamajiem draudiem, ja saskarsieties ar nedrošiem failiem internetā.

Pakalpojums Antivīruss ir izstrādāts sadarbībā ar vienu no pasaules vadošajiem informācijas tehnoloģiju drošības uzņēmumiem Fortinet.

 

Biznesa tarifu plānos Bizness Pamats, Bizness 300 MB, Bizness 1,5 GB, Bizness 7,5GB un Bizness Neierobežots pakalpojums Antivīruss ir iekļauts bez ierobežojumiem.

 

Kā šis pakalpojums darbojas?


Lai aktivizētu Antivīrusu, nav jāveic instalēšanas / konfigurēšanas darbības telefonā. Bite to izdarīs Jūsu vietā. Laikā, kuru pavadīsiet tīmeklī Antivīruss veiks šādas darbības:

Novērsīs drošības draudus no dažādām bīstamām vietnēm:

kas satur ļaunprātīgu programmatūru, cenšoties kaitēt telefonam, vai piekļūstot datiem bez atļaujas (piemēram: vīrusi vai "Trojas zirgi");

kas izliekas par e-komercijas vietnēm (bankām, e-veikaliem u.c.) un mēģina iegūt informāciju, kas saistīta ar maksājumu veikšanu.

kas pārņem kontroli pār telefonu un izmanto to nelikumīgām darbībām, piemēram, uzbrukumiem citām ierīcēm.

Novērsīs mēģinājumus lejupielādēt failus, kas potenciāli inficēti ar vīrusu.

Uzmanīs un brīdinās par citiem iespējamiem drošības draudiem internetā.

 

Tiklīdz Antivīruss konstatēs iespējamos draudus tā nekavējoties brīdinās par potenciālo bīstamību. Jūs varēsiet izlemt vai turpināt pārlūkot šaubīgo vietni, vai lejupielādēt aizdomīgo failu, vai labāk izvēlēties drošas darbības.

 

Ja telefons būs inficēts vēl pirms aktivizēta Antivīruss, tad šī programma tāpat pasargās ierīci un ierobežos datu aizplūdi.

 

Jūs varat atteikties no Antivīrusa pakalpojuma jebkurā brīdī, sūtot SMS ar tekstu “STOP AV” uz numuru 1600 un ar tekošā mēneša pēdējo dienu pakalpojums tiks atslēgts.

 

SAZIŅA EIROPĀ

Bizness vairs nav jāierobežo. Tieši pretēji – tagad lietot sakarus Eiropā varat kā mājās! Biznesam nav robežu. Zvani, SMS un internets 30 Eiropas (EEZ) valstīs kā mājās, bez papildu maksas. Arī zvani uz 30 Eiropas valstīm no Latvijas ir iekļauti Bites Biznesa tarifu plānos. 

Tas ir tiešām izdevīgi - nav pierastās papildus izmaksas. Biznesa tarifu plānos iekļauto zvanu, SMS un interneta apjomu iespējams izmantot gan Latvijā, gan Eiropā.

Apjoms
Lai nodrošinātu vienādas iespējas visiem klientiem un novērstu ļaunprātīgu Bites pakalpojumu izmantošanu, esam ieviesuši godīgas lietošanas noteikumus.

Pakalpojums ir izstrādāts Latvijas uzņēmumiem, kam saziņa Eiropā nepieciešama periodiski, un kas lielāko daļu laika mobilos sakarus izmanto Latvijā.

Par periodisku atrašanos Eiropā uzskatām tādu, ja ārpus Latvijas EEZ valstīs pavadīsiet ne vairāk par 30 dienām pēdējo 120 dienu laikā. Un vienlaikus esot EEZ valstīs turpināsiet lietot pakalpojumus līdzvērtīgā apjomā kā Latvijā vai citviet pasaulē. Tātad ne vairāk kā 1/4 no apjoma, ko esat lietojuši pēdējo 120 dienu laikā. Bites biznesa tarifu plānos iekļautais interneta, zvanu un SMS apjoms atjaunojas katru mēnesi.

Ja ar iekļauto interneta apjomu izrādīsies par maz, klientam tiks pieslēgti papildus dati par izlīdzinātu samaksu gan Latvijā, gan Eiropā. Tarifu plānam Bizness Neierobežots ir noteikts 10GB ierobežojums interneta lietošanai EEZ. Tarifu plānā Bizness Pamats internets nav iekļauts, un pārsniedzot noteikto zvanu un SMS limitu EEZ valstīs, par katru nākamo minūti tiks aprēķināta maksa pēc standarta tarifa.


Ja neizdosies iekļauties
Ja pārsniegsiet tarifu plānā iekļauto interneta apjomu Latvijā vai EEZ valstīs, tad automātiski pieslēgsies datu solis 2,50 € vērtībā bez PVN. Mēs informēsim Jūs pirms interneta apjoms tiks pārsniegts, lai varat izlemt, kā rīkoties tālāk. Datu solis tarifu plāniem Bizness 300 MB, Bizness 1,5 GB, Bizness 7,5GB un Bizness Neierobežots pievienos papildu 1 GB. Datu solis būs derīgs līdz mēneša beigām, un darbosies gan Latvijā, gan EEZ valstīs. Ja ar vienu papildu datu apjomu nepietiksi, tad turpinot lietot internetu datu solis pieslēgsies atkārtoti.

Arī pirms katra nākamā datu soļa pieslēgšanās, mēs pabrīdināsim ar SMS. Ievērojiet, ka ārpus Latvijas Facebook, WhatsApp, Waze, Twitter, Delfi un Draugiem.lv aplikācijās patērētais internets tiks iekļauts kopējā tarifu plāna interneta apjomā.

SAZIŅA NVS VALSTĪS UN GRUZIJĀ

Mēs zinām, ka NVS valstis piedāvā lielus biznesa izaicinājumus. Esam parūpējušies, lai saziņa ar klientiem un partneriem nav jāatliek uz vēlāku laiku.

Tādēļ, īpaši biznesam izveidotajos, tarifu plānos esam iekļāvuši iespēju sazvanīties un sarakstīties gan ar NVS valstīm un Gruziju esot mājās vai Eiropā, gan arī esot NVS valstīs vai Gruzijā. Bizness 7,5 GB tarifu plāna lietotāji bez papildu maksas ar vai no NVS valstīm var sazināties 50 minūtes un 50 SMS. Savukārt Bizness Neierobežots tarifu plānā iekļautajām 100 minūtēm un 100 SMS, esam pievienojuši 200MB interneta, lai biznesa saziņa nepārtrūkst.

 

Ja neizdosies iekļauties
Ja pārsniegsiet izvēlētajā tarifu plānā iekļauto saziņas apjomu NVS valstīs un Gruzijā, tad par katru nākamo minūti, SMS un patērēto MB maksa tiks aprēķināta pēc standarta tarifa. Jums ir iespēja izvēlēties papildu 3-valstu NVS Zvanu vai datu paku, kas ietver saziņu šādās valstīs Krievijā, Baltkrievijā, Ukrainā un ar tām. Lai pieslēgtu pakalpojumu Jums nepieciešams aizsūtīt aktivizācijas kodu “ACTIVATE CISVOICE” uz 1600


Kur sniedzas Saziņa NVS
Pakalpojums Saziņa NVS darbojas šādās valstīs un operatoru tīklos:

Krievijā MTS (RUS01) un Vimpelcom (RUSBD) Baltkrievijā MTS (BLR02) un Life (BLRBT) Ukrainā Lifecell (UKRAS) Kazahstāna Kcell (KAZKZ) Uzbekistānā UMS (UZB07) Moldovā Moldcell (MDAMC) Azerbaidžānā Azercell (AZEAC) un Azerfon (AZEAF) Armēnijā ArmenTel (ARM01) un Armor Ucom (ARMOR) Turkmenistānā* Altyn Asyr (TKMK8) Kirgiztānā Nur Telecom (KGZNT) Tadžikistānā Babilon-Mobile (TJKK7) Gruzijā MagtiCom Ltd (GEOK9). 

* - Turkmenistānā internets nav pieejams

EKRĀNA APDROŠINĀŠANA

Iegādājoties jaunu telefonu, piedāvājam tā ekrāna apdrošināšanu, lai biznesa rūpes ir pirmajā vietā. Ar ekrāna apdrošināšanu Jūsu bizness vienmēr būs kustībā bez raizēm!

Ir nācies piedzīvot stresa pilnus brīžus pirms kādas svarīgas tikšanās ar biznesa partneri un steigā izmest no rokām savu telefonu? Mēs piedāvājam Jūsu vai darbinieku jaunā telefona ekrāna apdrošināšanu, jo saprotam, ka negadījumi notiek. Sasists telefona ekrāns jeb kā tautā saka – “zirneklītis uz ekrāna” ir visbiežākais iemesls, kura dēļ telefoni nonāk servisa centros. Turklāt telefona ekrāna remonts parasti izmaksā virs 200 EUR. Pasargājiet sevi un darbiniekus no negaidītiem un nepatīkamiem pārsteigumiem!

 

Kā tas strādās


Iegādājoties jaunu telefonu Bitē ar tarifu plāniem Bizness 7,5 GB un Bizness Neierobežots, saņemsiet ekrāna apdrošināšanu uz 3 mēnešiem bez maksas! Ar tarifu plānu Bizness 1,5 GB bezmaksas apdrošināšana bez papildus maksas darbosies 2 mēnešus, savukārt ar Bizness Pamats un Bizness 300 MB apdrošināšana bez maksas darbosies 1 mēnesi. Apdrošināšanu ir iespējams saņemt jaunas ierīces iegādes brīdī, tā attieksies uz mehāniskiem ekrāna bojājumiem. Parūpējieties par sava telefona ekrāna drošību arī pēc bezmaksas apdrošināšanas termiņa beigām par 1.65 EUR/mēnesī bez PVN.

 

Papildu noteikumi
Apdrošināšanas kopējais termiņš nepārsniegs 48 mēnešus kopš telefona iegādes brīža. Apdrošināšanas laikā apdrošināts tiek tikai telefona ekrāna (bet ne citas telefona daļas) nejaušs mehānisks bojājums, ja tā vērtība nepārsniedz 500 EUR. Par bojājumu netiek uzskatīts skrāpējums, švīka un cits nebūtisks estētisks defekts. Ja ekrāna bojājuma gadījumā tiek bojāta cita detaļa, tās maiņa notiek par papildu maksu, par to iepriekš Jūs brīdinot. Divu kalendāro gadu laikā bojājot ekrānu divreiz, apdrošināšana beidz darboties. Protams, ikmēneša maksu par to turpmāk neprasīsim.

 

Vienam telefona numuram ir iespējams piesaistīt vienu jauniegādātu telefona ierīces apdrošināšanu, tas nozīmē – ja abonējiet vienu telefona numuru ar jauno tarifu plānu, varat apdrošināt vienu jauniegādātu telefona ierīci. Atlaide apdrošināšanas maksai (1, 2 vai 3 mēneši) pieejama tikai vienu reizi telefona numura izmantošanas laikā. Gadījumā, ja numurs ir atslēgts ilgāk par vienu mēnesi, apdrošināšana tiek automātiski atslēgta ar kārtējā mēneša pēdējo dienu. Jūs varat atteikties no apdrošināšanas jebkurā brīdī, sūtot SMS ar tekstu “STOP EKRANS” uz numuru 1600, un ar kārtējā mēneša pēdējo dienu apdrošināšanas tiks atslēgta. Atslēdzot apdrošināšanu, atjaunot to konkrētai telefona ierīcei nav iespējams.

Pilni apdrošināšanas noteikumi

APLIKĀCIJAS, NETĒRĒJOT INTERNETU

Biznesa organizēšanai noderīgās WhatsApp, Waze, Delfi un citas aplikācijas nepatērēs tarifu plānā iekļautos datus Latvijā.

Esiet vienmēr saziņā ar saviem darbiniekiem un sadarbības partneriem ar aplikāciju WhatsApp. Ar aplikāciju Waze ceļi un satiksme kļūs par Jūsu sabiedroto – vienmēr galapunktā nokļūsiet laikā un bez liekiem pārsteigumiem!

Kā tas strādā

Ar tarifa plānu Bite Neierobežots šis pakalpojums ir spēkā uz beztermiņa periodu un turklāt bez papildu maksas. Pirmo reizi pieslēdzot Bizness 7,5GB, Jūs varēsiet veselu gadu lietot TOP aplikācijas (Facebook, WhatsApp, Twitter, Delfi.lv, Draugiem.lv un Waze) bez interneta uzskaites. Ar tarifu plānu Bizness 1,5GB bezmaksas aplikāciju pakas darbības laiks būs 6 mēnēši, savukārt ar tarifu plānu Bizness 300MB – 3 mēneši. Tarifu plānā Bizness Pamats šis pakalpojums nav iekļauts, bet ir iespēja to iegādāties, ja vēlaties uzsākt datu lietošanu telefonā.

TOP Aplikācijas

WHATSAPP

WhatsApp lieto visi, jo piereģistrēties ir viegli – vajadzīgs vien telefona numurs. Uzlabojiet biznesa saziņu gan uzņēmuma iekšienē, gan ar klientiem. WhatsApp piedāvā visērtāko saziņu grupās.

TWITTER

Uzziniet visu, kas Jums svarīgs tagad, sekojot pašu izvēlētu cilvēku un uzņēmumu radītām ziņām. Aplikācijas ērtā uzbūve, vieglā pieejamība un 140 rakstu zīmju ierobežojums padara Twitter par ātrāko iespēju uzzināt un informēt!

FACEBOOK

Facebook piedāvā plašākās iespējas piedalīties mūsdienu sociālajā pasaulē. Facebook arī Latvijā ieņem arvien nozīmīgāku lomu reklāmas tirgū. Veidojiet sava uzņēmuma tēlu un komunikāciju ar klientiem, izmantojot aplikācijas piedāvātos rīkus un iespējas.

WAZE

Waze palīdzēs ātrāk un ērtāk piegādāt produkciju, nonākt dažādās tikšanās vietās un paredzēt ceļā patērējamo laiku. Izveidojot maršrutu, aplikācija ņems vērā sastrēgumus, ziņos par avārijām, satiksmes traucējumiem un ceļa apstākļiem. 

DELFI

Esat lietas kursā ātrāk! Delfi ļauj ziņas un jaunumus uztvert ērti un pārskatāmi. Sekojiet notikumiem un ziņām Latvijā un pasaulē!

DRAUGIEM.LV

Izmantojiet Draugiem.lv, gan sazinoties ar klientiem, gan veidojot uzņēmuma tēlu vietējā tirgū. 

Atslēgt aplikāciju paku pēc 12 mēnešiem, vai, ja vēlēsies, arī agrāk, vari nosūtot SMS ar tekstu "STOP APPS" uz numuru 1600.

MICROSOFT OFFICE 365

Pilnīga brīvība un mobilitāte darbā! 24/7 piekļuve dokumentiem un Microsoft Office programmatūrai un video konferenču organizēšanas iespējas ar Skype for Business, ļauj īstenot biznesa mērķus ērti, ātri un efektīvi.

Dalieties ar dokumentiem ar kolēģiem. One Drive ietilpīgā failu glabātuve katram lietotājam nodrošina 1 TB krātuvi un 50 GB lielu Outlook pastkasti.

Kā tas strādā
Tarifu plānos Bizness Neierobežots un Bizness 7,5 GB ir iekļauts 3 mēnešu izmēģinājuma laiks Microsoft Office 365 versijai Essentials bez maksas. Plānos Bizness 1,5 GB, Bizness 300 MB un Bizness Pamats varat izmantot pakalpojumu, izvēloties jebkuru no Microsoft Office 365 versijām (Essentials, Business, Premium) par ikmēneša maksu.

10 dienas pirms izmēģinājuma perioda beigām tiksiet informēts ar piedāvājumu turpināt šo vai kādu citu no Microsoft Office 365 versijām par ik mēneša maksu.

Pieslēdzot tarifu plānus Bizness Neierobežots vai Bizness 7,5 GB saņemsiet īsziņu ar informāciju par iekļauto izmēģinājuma periodu. Sazinieties ar savu biznesa klientu menedžeri Bitē un aktivizējiet izmēģinājuma periodu.

Jurists lūdza pateikt

 • Biznesa tarifu plāni ir paredzēti tikai juridiskajām personām un netiek pieslēgti fiziskajām personām
 • Visas cenas norādītas ar pievienotās vērtības nodokli saskaņā ar spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem. Tarifus zvaniem un SMS uz īsajiem, speciālajiem, paaugstinātas maksas numuriem un minēto pakalpojumu lietošanas noteikumus, kā arī visus citus tarifus var apskatīt www.bite.lv. Tarifu plānā iekļauto balss telefoniju un datu pārraides pakalpojumu ir iespējams izmantot tikai kopā un nav iespējams dalīt atsevišķos pakalpojumos. Pirms pakalpojuma uzsākšanas klients apņemas rūpīgi iepazīties ar pilnu tarifu plāna aprakstu, Godīgas lietošanas politiku un Bites līguma noteikumiem.
 • Šeit iekļauti regulētie plāni, kas atbilst Eiropas Komisijas regulai Nr.531/2012, kas grozīta ar ES regulu Nr.2015/2120 un Komisijas ieviešanas regulu Nr.2016/2286.
 • Ar “Eiropa” tiek uzskatītas Eiropas Ekonomiskās zonas un Eiropas Savienības dalībvalstis.
 • Visi tarifu plāni ir aktīvi no mēneša pirmā datuma līdz pēdējam datumam, un tie automātiski tiek pagarināti uz nākamo mēnesi.
 • Ja aktivizēsi papildpakalpojumu tarifu plānu nevis pirmajā mēneša datumā, bet, piemēram, mēneša vidū, Tev būs jāmaksā tikai puse no cenas, un Tu arī varēsi izmantot tikai pusi no pilnā pakalpojuma tarifu plānā iekļautā datu apjoma. Sākot no nākamā mēneša, varēsi izmantot visu pakalpojuma tarifu plānā iekļauto datu apjomu un arī maksāsi pilnu cenu.
 • Regulētajos tarifu plānos ir iekļauti zvani un SMS bez papildu maksas Latvijas teritorijā uz Bites, LMT, Tele2 un Lattelecom tīkliem, kā arī Eiropā, izņemot zvanus uz speciālajiem numuriem, īsajiem kodiem un citiem paaugstinātas maksas pakalpojumiem.
 • Zvani no Latvijas uz Eiropu ir bez papildu maksas izvēlētā tarifu plānā noteiktajā apjomā. Pēc tam katra sarunas minūte maksās 0,26 EUR.
 • Katras sarunas uzskaites vienība Latvijā un Eiropā ir 1 sekunde, bet starptautiskajiem zvaniem - 1 minūte.
 • Zvaniem un īsziņām uz pārējiem tīkliem un paaugstinātas maksas numuriem tiek piemērota noteiktā tarifa maksa. Kaut gan jāsaka, ka tikai 0,6% no mūsu klientiem zvana uz šiem numuriem. Un, ja kas, mēs Tevi noteikti pabrīdināsim par augstāku maksu.
 • Veicot zvanus un sūtot SMS ārpus Eiropas, zvanot uz paaugstinātas maksas numuriem vai īsajiem kodiem, veicot zvanus vai sūtot SMS uz paaugstinātas maksas pakalpojumiem, tiek piemēroti tarifi, ar ko klients apņemas iepazīties un tos ievērot. Ar šādiem tarifiem iespējams iepazīties www.bite.lv, klientu apkalpošanas salonos vai zvanot uz 1601.
 • Drošības apsvērumu dēļ telefonsaruna, kas turpinās ilgāk par 59 minūtēm un 59 sekundēm, tiek pārtraukta. Tādējādi, piemēram, ja zvans turpinās tik ilgu laiku neapzināti, ļausim izvairīties no nepatīkami liela rēķina, kā arī no telefona baterijas izlādēšanās. Protams, ja ilgā saruna bija īsta, un vēl ir kas runājams, varēsi pārzvanīt un turpināt sarunāties.
 • Vairāk par atteikuma tiesībām, slēdzot distances līgumu, uzzini šeit.

 • Kopā atradīsim veiksmīgāko pieeju tieši Jūsu uzņēmumam
 • Individuāli pielāgosim zvanu, SMS un interneta lietošanas izmaksas
 • Izveidosim atbilstošu piedāvājumu starptautiskajai saziņai
 • Nodrošināsim atbalstu un sapratni jebkurā situācijā

Zvani: 22550000

Raksti: bizness@bite.lv

vai

Piesakies internetā:

Paldies, Tavs pasūtījums ir piereģistrēts!

Mēs ar Tevi sazināsimies vienas darba dienas laikā,
lai precizētu detaļas. Uz sadzirdēšanos! 

 

Mums uzticas