Par aplikāciju lietošanu

Megaprieki E-klases aplikācijā par brīvu!

Vai esi pamanījis, ka bērni dažkārt ir apķērīgāki par mums, pieaugušajiem? Viņi vienmēr zina kā stilīgāk izteikties, kā lietot dažnedažādākās ierīces, un gadījumos, kad jāizvairās no mācībām, viņu izdoma ir nepārspējama. Taču ir viens ceļš, kā vari būt soli priekšā viņiem! Izmantojot E-klasi, vecākiem beidzot ir iespēja apsteigt apķērībā savus bērnus un zināt, kā viņiem iet skolā, pirms viņiem pašiem.

Nāc uz Biti un lieto E-klases aplikāciju savā telefonā par brīvu! To ikdienas mācību procesā izmanto vairāk nekā 90% no Latvijas skolām - vecāki un bērni.

Turpmāk, neuztraucoties par megapriekiem, Tu varēsi:

  • apskatīt uzdotos mājas darbus
  • sekot līdzi atzīmēm un kavējumiem
  • nepalaist garām ziņojumus vecākiem
  • izlasīt uzvedības ierakstus
  • izmantot iekšējo e-pasta sistēmu

Ņem vērā!

Par megabaitiem, kas izlietoti, saņemot pakalpojumus no trešajām pusēm, piemēram, par megabaitiem, kas nepieciešami aplikācijas lejupielādei un atjaunināšanai, tiks aprēķināta maksa saskaņā ar tarifu plānu.

Kas Tev vēl jāzina?

Piedāvājums ir spēkā visiem priekšapmaksas un pēcapmaksas klientiem ar tarifu plāniem - Piektdiena, Pērkons, Kosmoss, Bite 1, Bite 2, Bite 1.49, Bite 3.47, Bite 5.55, Bite 8.43, Starta tarifs, BiFri un Bite Bizness. E-klases aplikāciju varēsi izmantot, ja Tev ir viedtālrunis ar Android vai iOS operētājsistēmu. Ja izmantosi e-klases mobilo versiju m.e-klase.lv sava telefona interneta pārlūkā, tad arī par to mēs megabaitus neskaitīsim, bet, ja atvērsi pilno e-klases versiju, patērētie megabaiti tiks aprēķināti pēc Tava tarifu plāna. Bezmaksas datu izmantošana, izmantojot E-klases aplikāciju, ir spēkā, lietotājam atrodoties Latvijas teritorijā. Gadījumos, kad Tavs mobilais telefons izmanto viesabonēšanas pakalpojumu, maksa par aplikācijā izlietotajiem megabaitiem tiks aprēķināta saskaņā ar viesoperatora tarifiem. Lejuplādē aplikāciju un sāc sekot līdzi savam mācību gadam it visur, pat, ja suns apēdis dienasgrāmatu!

 

Megaprieki transporta aplikācijām par brīvu!

Dažreiz, stāvot sabiedriskā transporta pieturā, gaidot, kad pienāks nākošais autobuss (vai trolejbuss, vai tramvajs...) šķiet, ka paiet mūžība, vai ne? Mēs zinām, ka Tu labprāt savu laiku veltītu kam citam, tāpēc tagad mūsu klientiem megaprieki sabiedriskā transporta aplikācijām ir par brīvu!  

Turpmāk, neuztraucoties par megabaitiem, Tu varēsi:

  • uzzināt visu autobusu, trolejbusu, tramvaju un mikroautobusu, kā arī nakts autobusu sarakstus pirms došanās uz pieturu;
  • laicīgi uzzināt par izmaiņām maršrutos un atiešanas sarakstos;
  • saglabāt savus biežāk izmanotos maršrutus
  • zināt visu vilcienu sarakstus un tuvākās stacijas ar Pasažieru vilciena aplikāciju

…un tā vietā, lai, gaidot transportu, pārskaitītu ķieģeļus pretējās mājas sienā, varbūt varēsi iespēt to,  kam līdz šim neatlika laika!

Kas Tev vēl jāzina?

Šis piedāvājums ir spēkā visiem priekšapmaksas un pēcapmaksas klientiem ar tarifu plāniem -  Piektdiena, Pērkons, Kosmoss, Bite 1, Bite 2, Bite 1.49, Bite 3.47, Bite 5.55, Bite 8.43, Starta tarifs, BiFri un Bite Bizness 0, Bite Bizness 1, Bite Bizness 2, Bite Bizness 3.

Satiksme Rīgā ir pieejama Android operētājsistēmā, Transport LV ir pieejama iOS operētājsistēmā un Pasažieru vilciens aplikācija ir pieejama gan Android, gan iOS operētājsistēmās.

Bezmaksas datu izmantošana, izmantojot sabiedrisko transportu kustības sarakstu – Satiksme Rīgā, Transport LV un Pasažieru vilciens - aplikācijas ir spēkā, lietotājam atrodoties Latvijas teritorijā. Gadījumos, kad Tavs mobilais telefons izmanto viesabonēšanas pakalpojumu, maksa par aplikāciju izlietotajiem megabaitiem tiks aprēķināta saskaņā ar viesoperatora tarifiem.

Ņem vērā!

Par megabaitiem, kas izlietoti, saņemot pakalpojumus no trešajām pusēm, piemēram, par megabaitiem, kas nepieciešami aplikācijas lejupielādei un atjaunināšanai, tiks aprēķināta maksa saskaņā ar tarifu plānu.

 

WAZE neierobežoti

Waze ir mūsu mīļākā navigācijas aplikācija. Tā Tev palīdzēs ātrāk nokļūt, kur vēlies; tajā Tu vari plānot savu maršrutu, izvairīties no sastrēgumiem, kā arī laikus uzzināt par avārijām, satiksmes traucējumiem, ceļa apstākļiem. Forši, ka informācija ir vienmēr aktuāla, jo to nepārtraukti atjaunina paši braucēji.

Kas Tev vēl jāzina?

Piedāvājums ir spēkā visiem pēcapmaksas klientiem ar šiem tarifu plāniem – Piektdiena, Pērkons, Kosmoss, kā arī tiem, kas par Bites klientiem kļuvuši līdz 2014. gada 19.janvārim un lieto kādu no šiem tarifu plāniem - Bite 1, Bite 2, Bite 1.49, Bite 3.47, Bite 5.55, Bite 8.43, Bite Bizness 1, Bite Bizness 2, Bite Bizness 3 – Waze neierobežota lietošana ir un paliek par brīvu.

Tu vari lietot Waze neierobežoti bez papildu maksas, braucot pa Latviju un atrodoties Bites tīklā. Ja brauksi tik aizrautīgi, ka nokļūsi ārpus Latvijas, atceries, ka telefons izmanto viesabonēšanu un tāpēc Tev būs jāmaksā par Waze izlietotajiem megabaitiem saskaņā ar viesabonēšanas tarifiem.

Par megabaitiem, kas izlietoti, saņemot pakalpojumus no trešajām pusēm, piemēram, daloties ar Waze informāciju Facebook, un par megabaitiem, kas nepieciešami aplikācijas lejupielādei un atjaunināšanai, maksa - saskaņā ar tarifu plānu.

Ņem vērā!

Waze aplikāciju ar Biti neierobežoti var lietot ar šādām operētājsistēmām: Android, Apple iOS, Windows Phone 8.

Lietojot pakalpojumu, tu apņēmies ievērot Bites pakalpojumugodīgas lietošanas politikas nosacījumus.

Bitei ir tiesības mainīt piedāvājuma nosacījumus, ja aplikāciju izstrādātājs veic jebkādas aplikāciju izmaiņas no savas puses.

 

 

VIBER neierobežoti

Viber ir lieliska aplikācija tiem, kam patīk aizrautīga komunikācija. Tas ir tik ērti un vienkārši – Tu varēsi zvanīt, rakstīt, sūtīt bildes, video saviem Viber draugiem ne tikai Latvijā, bet arī uz jebkuru pasaules valsti, turklāt - neierobežoti!

Kas Tev vēl jāzina?

Piedāvājums ir spēkā visiem pēcapmaksas klientiem ar tarifu plāniem - Piektdiena, Pērkons, Kosmoss.

Sazināties ar citiem Viber lietotājiem bez maksas Tu varēsi vienmēr, kad būsi Latvijā un Bites tīklā. Tajos foršajos brīžos, kad ceļosi pa ārzemēm, atceries, ka telefons izmanto viesabonēšanu un tāpēc arī par Tev par Viber izlietotajiem megabaitiem tiks aprēķināta maksa saskaņā ar viesabonēšanas tarifiem.

Par megabaitiem, kas izlietoti, saņemot pakalpojumus no trešajām pusēm, piemēram, lejuplādējot aplikāciju un atjauninot to, tiks aprēķināta maksa saskaņā ar tarifu plānu.

Ņem vērā!

Sazināties ar citiem Viber lietotājiem bez maksas Tu varēsi vienmēr, kad būsi Latvijā un pieslēdzies Bites tīklam. Tajos foršajos brīžos, kad ceļosi pa ārzemēm, Tev par Viber izlietotajiem megabaitiem tiks aprēķināta maksa saskaņā ar viesabonēšanas operatora tarifiem.

Par megdabaitiem, kas izlietoti, saņemot pakalpojumus no trešajām pusēm, piemēram, lejuplādējot aplikāciju un atjauninot to, tiks aprēķināta maksa saskaņā ar tarifu plānu.

Viber aplikāciju ar Biti neierobežoti var lietot tikai ar šādām operētājsistēmām: Android, Apople IoS, Windows Phone, Symbian.

Lietojot pakalpojumu, Tu apņemies ievērot Bites pakalpojumugodīgas lietošanas politikas nosacījumus.

Bitei ir tiesības mainīt piedāvājuma nosacījumus, ja aplikāciju izstrādātājs veic jebkādas aplikāciju izmaiņas no savas puses.

 

 

Facebook neierobežoti

Facebook ir plašākais sociālais tīkls, kurā Tavi draugi un paziņas ik dienas čato un dalās ar jaunumiem un bildēm. Ar Facebook mobilo aplikāciju telefonā Tu uzzināsi, kas viņiem padomā, kurp tie dodas un kas šobrīd svarīgs vai interesants. Dalies arī Tu savos foršākajos dzīves mirkļos, un saņem daudz komentārus!

Kas Tev vēl jāzina?

Atceries – neierobežoti vari lietot Facebook aplikācijas saturu – lasīt draugu vēstules, ievietot un skatīties bildes, komentēt un dalīties. Ārējā saturā izlietotie megabaiti – par papildu samaksu, piemēram, ja skatīsies YouTube video klipu. Bet lieto droši – par ārējā satura skatīšanos mēs Tevi iepriekš pabrīdināsim ar īpašu paziņojumu. Par megabaitiem, kas izlietoti, lejupielādējot aplikāciju un atjauninot to, tiks aprēķināta maksa saskaņā ar tarifu plānu.

Piedāvājums ir spēkā visiem pēcapmaksas klientiem ar šiem tarifu plāniem – Piektdiena, Pērkons, Kosmoss.

Facebook aplikācijas neierobežota lietošana Tev būs pieejama, kamēr būsi tepat pie mums – Latvijā un Bites tīklā. Ceļojot ārpus Latvijas, atceries, ka telefons izmanto viesabonēšanu un tāpēc arī par Facebook izlietotajiem megabaitiem tiks aprēķināta maksa pēc viesabonēšanas tarifiem.

Ņem vērā!

Facebook aplikāciju ar Biti neierobežoti var lietot ar šādām operētājsistēmām: Android, Apple iOS.

Facebook Messenger aplikācija pieejama uz Android, Apple IoS un Windows phone operētājsistēmām.

Lietojot pakalpojumu, Tu apņemies ievērot Bites pakalpojumu godīgas lietošanas politikas nosacījumus.

Bitei ir tiesības mainīt piedāvājuma nosacījumus, ja aplikāciju izstrādātājs veic jebkādas aplikāciju izmaiņas no savas puses.

 

 

Draugiem.lv neierobežoti!

Biji atvaļinājumā un Tev ir kaudze bilžu, kuras gribētos parādīt draugiem un nu nezini, kuras izvēlēties? Izvēlies visas, jo pie Bites varēsi neierobežoti dalīties ar saviem jaunumiem un piedzīvojumiem, kā arī skatīties video un foto galerijas savā telefonā. Vienmēr būsi informēts par to, kas Taviem draugiem padomā un nepalaidīsi garām viņu jubilejas. Esi kopā!

Kas Tev vēl jāzina?

Neierobežoti vari lietot Draugiem.lv aplikācijas saturu – lasīt draugu vēstules, ievietot un skatīties bildes, komentēt un dalīties. Ārējam saturam izlietotie megabaiti – par papildu samaksu. Piemēram, ja skatīsies YouTube video klipu. Bet lieto droši – par ārējā satura skatīšanos mēs Tevi iepriekš pabrīdināsim ar īpašu paziņojumu. Par megabaitiem, kas izlietoti, lejupielādējot aplikāciju un atjauninot to, maksa tiks aprēķināta saskaņā ar Tavu tarifu plānu.

Piedāvājums ir spēkā visiem pēcapmaksas klientiem ar šiem tarifu plāniem – Piektdiena, Pērkons, Kosmoss, kā arī klientiem, kas pakalpojumu aktivizēja līdz 10.11.2014.

Draugiem.lv aplikācijas neierobežota lietošana Tev būs pieejama, kamēr būsi tepat pie mums – Latvijā un Bites tīklā. Ceļojot ārpus Latvijas, atceries, ka telefons izmanto viesabonēšanu, un tāpēc arī par Draugiem.lv izlietotajiem megabaitiem tiks aprēķināta maksa pēc viesabonēšanas tarifiem.

Ņem vērā!

Draugiem.lv aplikāciju ar Biti neierobežoti var lietot ar šādām operētājsistēmām: Android, WindowsPhone, IOS. Nepieciešams uz telefona lietot jaunāko pieejamo Draugiem.lv aplikācijas versiju.

Lietojot pakalpojumu, Tu apņemies ievērot Bites pakalpojumu godīgas lietošanas politikas nosacījumus. Bitei ir tiesības mainīt piedāvājuma nosacījumus, ja aplikācijas izstrādātājs veic tajā izmaiņas.

Ja nevēlies vairs lietot pakalpojumu, to vari atslēgt, sūtot SMS tekstu „STOP draugiemlv” uz 1600, pašapkalpošanās mājaslapā Manabite.lv vai jebkurā Bites salonā. Pakalpojums tiks atslēgts uzreiz.

BITES KLIENTIEM MEGABAITI INTERNETBANKAI TELEFONĀ PAR BRĪVU

 

 

 

Būtu jocīgi, ja, paskatoties maciņā, tajā paliktu mazāk naudas. Tāpēc mēs Bitē uzskatām, ka arī mobilās internetbankas izlietotajiem megabaitiem ir jābūt par brīvu. Īpaši tāpēc, ka tas ir tik noderīgi, ātri un ērti! Esam parūpējušies, lai megabaiti, ko iztērē mūsu klienti, lietojot internetbankas mobilo versiju vai bankas aplikāciju, rēķinā neparādītos.

Kas Tev vēl jāzina?

Šis piedāvājums ir spēkā visiem priekšapmaksas un pēcapmaksas klientiem ar tarifu plāniem -  Piektdiena, Pērkons, Kosmoss, Bite 1, Bite 2, Bite 1.49, Bite 3.47, Bite 5.55, Bite 8.43, Starta tarifs, BiFri un Bite Bizness 0, Bite Bizness 1, Bite Bizness 2, Bite Bizness 3.

Banku aplikācijas ir pieejamas iOS un Android operētājsistēmās. SEB bankas aplikācija pieejama arī Windows Phone lietotājiem.

Bezmaksas datu izmantošana, izmantojot banku – Citadele, Nordea, Norvik, SEB, Swedbank - aplikācijas un internetbankas ir spēkā, lietotājam atrodoties Latvijas teritorijā. Gadījumos, kad Tavs mobilais telefons izmanto viesabonēšanas pakalpojumu, maksa par bankas aplikācijas izlietotajiem megabaitiem tiks aprēķināta saskaņā ar viesoperatora tarifiem.

Ņem vērā!

Par megabaitiem, kas izlietoti, saņemot pakalpojumus no trešajām pusēm, piemēram, meklējot informāciju kartēs (bankomātus, filiāles un tirdzniecības vietas), un par megabaitiem, kas nepieciešami aplikācijas lejupielādei un atjaunināšanai, tiks aprēķināta maksa saskaņā ar tarifu plānu.

Kas ir DEEZER un kas tajā tik foršs?

DEEZER ir jaudīga mūzikas straumēšanas aplikācija, kas ļauj klausīties 35 miljonus dziesmu un radio kanālus no visas pasaules, baudīt mūziku, kad un cik gribi.

Klausies mūziku tiešsaistē vai lejupielādē telefonā.

Veido savas mīļākās mūzikas kolekcijas un dziesmu sarakstus un klausiesarī bez interneta.

Nepalaid garām iespēju pirmajam iepazīties ar jaunākajiem mūzikas albūmiem vēl pirms to oficiālās nonākšanas tirgū.

Baudi stundām mūziku bez kaitinošām reklāmām.

https://www.youtube.com/watch?v=Z4BRxs3AU2I

Esi Spotify lietotājs? Tas nekas! Iemīļotos mūzikas sarakstus var pārnest uz Deezer ar pāris klikšķiem. Tev palīdzēs Spotizr!

Kā ar Bites tarifu plāniem Pērkons un Kosmoss klausīties mūziku bez robežām?

Tas nebūt nav sarežģīti, taču, lūk, dažos teikumos pastāstīsim, kā to izdarīt bez jebkādas aizķeršanās.

Mūzikas aplikāciju Deezer savā viedtālrunī Tu vari lejupielādēt:

 

 

 

Mēs Tev arī palīdzēsim izveidot Deezer kontu. Vienkārši sūti sms ar tekstu “Deezer [e-pasts]” uz 1600, iekavās norādot savu e-pasta adresi. Pēc tam e-pastā saņemsi paroli, ar kuru varēsi pieteikties Deezer aplikācijā un jau no pirmajām sekundēm baudīt Premium+ priekšrocības.

Ja Tu jau esi Deezer lietotājs, bet gribi tikai aktivizēt Deezer Premium+ abonementu. Tad arī sūti sms ar tekstu “Deezer [e-pasts]” uz 1600, iekavās norādot savu e-pasta adresi, ar kuru iepriekš reģistrējies aplikācijā. Lietojot Facebook kontu, sūti e-pasta adresi, ar kuru iepriekš reģistrējies šajā sociālajā tīklā.

Ja tomēr sanāca kļūdīties un savu e-pasta adresi norādīji nepareizi, tad sazinies ar Biti, zvanot 1601 vai nāc uz tuvāko Bites salonu.

Ņem vērā!

Tarifu plānā iekļautā Deezer Premium+ abonēšanas maksa pieejama 12 mēnešu garumā no pieslēgšanās brīža, bet datu pārraide mūzikas straumēšana - par brīvu vienmēr. Pēc perioda beigām Deezer Premium+ mūsu klientiem būs pieejams par 4,99 EUR mēnesī.

Deezer aplikāciju ar Biti neierobežoti var lietot ar šādām operētājsistēmām: Android, Apple iOS, Windows Phone.

Turklāt tarifu plānos Pērkons un Kosmoss ir iekļauta Deezer Premium+ abonēšanas maksa 12 mēnešu garumā no pieslēgšanās brīža – Tev tikai jāizveido konts un tas jāaktivizē. Šis piedāvājums ir spēkā uz vienu 12 mēnešu garu periodu, bet pēc tā beigām, ja nevēlies maksāt abonēšanas maksu 4,99 EUR, no tā būs jāatsakās pašam.

Lietojot pakalpojumu, Tu apņemies ievērot Bites pakalpojumu godīgas lietošanas politikas nosacījumus.

Bitei ir tiesības mainīt piedāvājuma nosacījumus, ja aplikāciju izstrādātājs veic jebkādas aplikāciju izmaiņas no savas puses.

Kas Tev vēl jāzina?

Atceries – ārējā saturā izlietotie megabaiti – par papildu samaksu. Par megabaitiem, kas izlietoti, lejupielādējot aplikāciju un atjauninot to, tiks aprēķināta maksa saskaņā ar tarifu plānu.

Piedāvājums ir spēkā visiem pēcapmaksas klientiem ar šiem tarifu plāniem – Pērkons, Kosmoss.

Deezer aplikācijas neierobežota lietošana Tev būs pieejama, kamēr būsi tepat pie mums – Latvijā un Bites tīklā. Ceļojot ārpus Latvijas, atceries, ka telefons izmanto viesabonēšanu un tāpēc arī par Deezer izlietotajiem megabaitiem tiks aprēķināta maksa pēc viesabonēšanas tarifiem.

Aizpildi pieteikuma anketu un par pārējo nesatraucies. Mēs ar Tevi sazināsimies vienas darba dienas laikā un kāroto aizvedīsim līdz pat Tava nama durvīm, lai arī kurā Latvijas vietā Tu atrastos, pilnīgi par brīvu! Uz sadzirdēšanos!


Paldies, Tavs pasūtījums pieņemts!

Mēs ar Tevi sazināsimies vienas darba dienas laikā,
lai precizētu detaļas. Uz sadzirdēšanos! 

 

Aizpildi pieteikuma anketu un par pārējo nesatraucies. Mēs ar Tevi sazināsimies vienas darba dienas laikā un kāroto aizvedīsim līdz pat Tava nama durvīm, lai arī kurā Latvijas vietā Tu atrastos, pilnīgi par brīvu! Uz sadzirdēšanos!


Paldies, Tavs pasūtījums pieņemts!

Mēs ar Tevi sazināsimies vienas darba dienas laikā,
lai precizētu detaļas. Uz sadzirdēšanos!