Godīgas lietošanas politika

Parakstot Līgumu, Tu, liekot roku uz sirds, apņemies pilnībā ievērot Bites līguma noteikumus un Godīgas lietošanas politikas noteikumus, ko esam uzrakstījuši tepat zemāk.

Pasaule mainās un līdz ar to ari Bitei ir tiesības mainīt un papildināt Bites Godīgas lietošanas politiku, jaunumus publicējot mājaslapā www.bite.lv.

Ja Tu nebūsi godīgs un šos noteikumus tomēr pārkāpsi, skumji, bet būsim spiesti Tev nekavējoties ierobežot pakalpojumu sniegšanu, un mums būs tiesības arī nākotnē Tev atteikt to izmantošanu. Mums to ļoti negribētos, tāpēc atceries sekojošo.

Kas ir Bites pakalpojumu godīgas lietošanas politika?

Bites pakalpojumu godīgas lietošanas politika (GLP) ir vienkārši nosacījumi, kas Tev ir jāievēro, lai varētu bez problēmām lietot mūsu pakalpojumus. Nekā pārdabiska tur nav, mēs vienkārši esam godīgi pret saviem klientiem un jau pašā sākumā pasakām skaidru NĒ negodīgai rīcībai un krāpniecībai.

Kādi ir GLP nosacījumi?

Kā jau rakstīts Bites līguma noteikumos – mūsu pakalpojumi ir paredzēti zvanīšanai, SMS, MMS un datu pārraidei – sūtīšanai un saņemšanai starp cilvēkiem.

Ko tad īsti nedrīkst darīt, lai nepārkāptu GLP?

Viss ir ļoti vienkārši. Lietojot jebkurus pakalpojumus nedrīkst:

 • izmantot pakalpojumus komerciālos nolūkos vai ar mērķi gūt peļņu, proti, tālākpārdošanai vai citām līdzīgām darbībām, kas nav saziņa (tai skaitā lietišķā);
 • izmantot pakalpojumus, lai gūtu labumu no Bites vai citiem operatoriem;
 • pakalpojumu lietošanai izmantot ierīces, kuru izmantošana Latvijā ir aizliegta;
 • jebkādā citādā veidā izmantot pakalpojumus pretēji to godīgas izmantošanas veidam, proti, saziņai un personīgai lietošanai.

Zvani, SMS un MMS

Nedrīkst:

 • veikt zvanus un sūtīt SMS un MMS, kuru mērķis nav saziņa;
 • izmantot klientam domāto telefona numuru, pārkāpjot Bites līguma noteikumu 12.1.4. un 12.1.5. punktu;
 • veikt vai saņemt izsaukumus vai maršrutēt tos, izmantojot klientiem paredzētus pakalpojumus vai numerāciju, kā rezultātā rodas nelietderīga vai mākslīga noslodze, kas izpaužas kā vienveidīgi izsaukumi klientam neraksturīgā apjomā vai savienojuma ilgumā vai izsaukumi, ko rada Latvijā vai ārvalstīs esošs galalietotājs vai pieslēguma punktam pievienota iekārta.
 • veikt citas darbības, izmantojot numerāciju, kas aizliegtas Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas  noteikumos vai citos normatīvajos aktos.

Datu pārraide 

Nedrīkst:

 • izmantot klientam domāto telefona numuru, pārkāpjot Bites līguma noteikumu 12.1.4.punktu.

Lietojot Bites internetu gan telefonā, gan arī izmantojot interneta tarifu plānus, atceries, ka Bite var ierobežot konkrētus pakalpojumus, lai:

 • izpildītu policijas, tiesas vai citas valsts atbilstoši pilnvarotas iestādes rīkojumu, lēmumu vai citu pieprasījumu;
 • nepieļautu tīkla ļaunprātīgu, krāpniecisku vai citādi prettiesisku izmantošu (piemēram, lai cīnītos ar vīrusiem, utt.);
 • samazinātu īslaicīgu vai izņēmuma tīkla pārslodzi. Šādā gadījumā ierobežojumi būs īslaicīgi un pēc iespējas tiks organizēti tā, lai Tu tos nepamanītu, vai, ja arī pamanīsi, tad īslaicīgi un pēc iespējas saudzīgākā apmērā.

Tā, lūk. Tik vien pāris noteikumi, kas jāatceras, lai lietotu mobilo internetu un nezinātu bēdu!

Aizpildi pieteikuma anketu un par pārējo nesatraucies. Mēs ar Tevi sazināsimies vienas darba dienas laikā un kāroto aizvedīsim līdz pat Tava nama durvīm, lai arī kurā Latvijas vietā Tu atrastos, pilnīgi par brīvu! Uz sadzirdēšanos!


Paldies, Tavs pasūtījums pieņemts!

Mēs ar Tevi sazināsimies vienas darba dienas laikā,
lai precizētu detaļas. Uz sadzirdēšanos! 

 

Aizpildi pieteikuma anketu un par pārējo nesatraucies. Mēs ar Tevi sazināsimies vienas darba dienas laikā un kāroto aizvedīsim līdz pat Tava nama durvīm, lai arī kurā Latvijas vietā Tu atrastos, pilnīgi par brīvu! Uz sadzirdēšanos!


Paldies, Tavs pasūtījums pieņemts!

Mēs ar Tevi sazināsimies vienas darba dienas laikā,
lai precizētu detaļas. Uz sadzirdēšanos!