Labas prakses kodekss

2016 08.24

Šī gada 24.augustā Bite ir parakstījusi Labas prakses kodeksu, kas nosaka, ka telemārketinga zvanus citu operatoru klientiem var veikt tikai tad, ja iepriekš ir saņemta šī klienta nepārprotama atļauja.

 

Nesen veiktā aptaujā izteikts vairums Latvijas iedzīvotāju norādīja, ka telemārketinga zvani ir traucējoši un tie tos nevēlas saņemt. Sekojot klientu vēlmēm, Latvijas telekomunikācijas nozares pārstāvji sanāca kopā darba grupā, izveidojot Labas prakses kodeksu. Kodeksu parakstījuši visi trīs lielākie mobilo sakaru operatori, vienojoties, ka, no šī gada 25.augusta, vairs nedrīkst veikt zvanus citu operatoru klientiem, izskatot piedāvājumus, ja vien nav saņemta iepriekšēja un apzināti izteikta atļauja.

 

Mums – Bitē – vienmēr ir bijis ļoti svarīgi ieklausīties klientos. To esam darījuši vairākkārt, gan brīdinot par paaugstinātas maksas zvaniem, gan ļaujot uzstādīt izmaksu kontroles limitu. Jau pirms tam jutām, ka telemārketinga nozare nav sakārtota, un ne tikai telekomunikācijās. Tādēļ šis noteikti ir kā labs piemērs arī citām nozarēm!” saka Bites Klientu apkalpošanas nodaļas vadītāja Oksana Stankeviča, “No 25.augusta neviens, kurš nevēlas tikt traucēts ar zvaniem par citu operatoru mobilo sakaru piedāvājumiem, tos nesaņems. Protams, tiem, kas aizvien par ērtāku uzskata veidu, kad operators zvana un pastāsta par saviem piedāvājumiem, ir tikai jādodas pie tā, no kura vēlas saņemt jaunumus un piedāvājumus, un jāsniedz sava piekrišana.

 

Labas prakses kodekss paredz, ka, lai veiktu telemārketinga zvanus citu operatoru klientiem, ir jāsaņem nepārprotama atļauja no fiziskas personas - numura lietotāja. Ar kodeksu var iepazīties šeit.

2017 03.13

Bite investē 85 000 EUR, lai sniegtu vēl labāku klientu servisu

Pieaugot pārdoto viedtālruņu skaitam, ir svarīgi nepārtraukti attīstīt arī klientu servisu, sekojot aktuālajām vajadzībām.

Lasīt tālāk
2016 12.27

Bite savam pārklājumam pievieno vairākus desmitus 4G+ staciju

Bite savam pārklājumam divu mēnešu laikā pievieno 80 jaunas 4G+ stacijas, kas ievērojami uzlabo mobilā interneta jaudu un ātrumu.

Lasīt tālāk