Ēnu dienas Bitē

2016 02.10

 

Arī šogad Bite Latvija piedalās ikgadējā Junior Achievement organizētajā Ēnu dienā, kur dod iespēju skolēniem ieskatīties straujāk augošā mobilo sakaru operatora ikdienas dzīvē, kā arī uzzināt, kādas prasmes nepieciešamas konkrētu profesiju pārstāvjiem.

 

 

 

“Mēs visi reiz bijām situācijā, kad sapratām, ka tomēr visi nebūsim ugunsdzēsēji, kosmonauti vai baletdejotājas. Tad nācās izlemt ar kādu profesiju saistīt savu turpmāko dzīvi un Ēnu diena ir lieliska iespēja jau laikus apskatīt, sajust un izzināt interesējošās jomas ikdienu, kas noteikti atvieglo izvēles izdarīšanu. Tāpat, Ēnu diena arī mums, Bites komandai, ir priecīgs un aizraujošs notikums, jo dod iespēju paskatīties uz savu darba ikdienu no malas, aprunāties ar aktīviem jauniešiem, iegūstot skatu no malas, kas noder turpmāk, ” komentē Bite Latvija komercdirektore Kristīne Britāne.

 

Vislielākā atsaucība šogad ir uz vakancēm Mārketinga komandā. Jaunieši ar aizrautību vēlas uzzināt kā tad top reklāmas, kas vajadzīgs, lai izveidotu tarifu plānu un no kurienes rodas idejas.

 

Tāpat, aizraujoša diena ir arī tiem, kas izvēlējās izzināt Tīkla inženiera profesiju – no plānošanas un monitorēšanas, līdz pat braucienam uz bāzes staciju, kur ir iespēja dzīvē redzēt, kā veidojas tīkla pārklājums. Arī Bites juristu komandai šogad ir savs ēnotāju pulciņš, kuri tiek iesaistīti jurista ikdienas pienākumu izprašanā.

 


 

“Jauniešiem, kuri pieteikušies ēnu dienai, jau ir savs priekšstats par konkrēto profesiju, taču aizvien ir daudz neatbildētu jautājumu. Un, kas interesanti – Ēnu dienas laikā šo jautājumu kļūst tikai vairāk, jo paveras skats uz pienākumiem, ikdienas darbiem un norisēm, par kurām līdz šim nebija ne jausmas. Tas noteikti ļauj plašāk paskatīties uz iespējām nākotnē un, ja arī nākas saprast, ka profesija, kuru šogad ēno, nav īstā – tā pavisam noteikti ir aizraujoši pavadīta diena,” turpina Kristīne Britāne. 

 

Vienmēr vairāk:
Anete Jansone
t: +371 25544143
e: anete.jansone@bite.lv

2017 03.13

Bite investē 85 000 EUR, lai sniegtu vēl labāku klientu servisu

Pieaugot pārdoto viedtālruņu skaitam, ir svarīgi nepārtraukti attīstīt arī klientu servisu, sekojot aktuālajām vajadzībām.

Lasīt tālāk
2016 12.27

Bite savam pārklājumam pievieno vairākus desmitus 4G+ staciju

Bite savam pārklājumam divu mēnešu laikā pievieno 80 jaunas 4G+ stacijas, kas ievērojami uzlabo mobilā interneta jaudu un ātrumu.

Lasīt tālāk