Bites 4G pārklājums sasniedz 90% Latvijas iedzīvotāju

2016 07.04

4G ir šobrīd jaunākā tīkla tehnoloģija, kas dod iespēju lietot ātru mobilo internetu gan telefonā, gan mobilajā rūterī. Mobilo internetu telefonā lieto jau vairāk kā puse Bites klientus un tendence rāda, ka šis skaitlis strauji turpina augt. “Vidējais interneta apjoms, ko mūsu klienti patērē mēnesī, pēdējā gada laikā ir pieaudzis vairāk kā divas reizes. Mēs paredzam, ka turpmāko četru gadu laikā tas no 1,9GB mēnesī pieaugs pat līdz 20GB. Līdz ar to tīkls ir jāattīsta nepārtraukti,” komentē Bite Latvija Galvenais radiotīkla inženieris Aleksandrs Beļajevs.
Jau ziņots, ka Bite ir vienojusies ar vadošo tīkla tehnoloģiju izstrādātāju Huawei par 5G tīkla izveidi. 
“5G tehnoloģija vēl ir izstrādes stadijā, taču, redzot, cik strauji aug klientu prasības, pie tās ir jāsāk strādāt jau tagad. Mēs esam paveikuši tiešām lielu darbu, nedaudz vairāk kā gada laikā izveidojot plašu 4G pārklājumu visā Latvijā. Un, pie tam, tas ir pozitīvi novērtēts gan no neatkarīgu, starptautisku ekspertu puses, gan arī vietējo tehnoloģiju zinātāju testiem,” turpina A.Beļajevs.
Jaunākās Bites 4G bāzes stacijas aktivizētas Kaķeniekos, Kroņaucē, Līvbērzē, Kaģos, Ānē, Tušķos, Madlienā, Lēdmanē, Rēzeknē, Krimuldas pagastā, Lilastē, Ķekavas pagastā, Kalngalē, Garkalnē, Saulkrastos, Skuķīšos un Stopiņos. Lai dotu klientiem iespēju novērtēt paveikto, Bite piedāvā ik vasaras mēnesi bez maksas lietot 1 GB mobilā interneta telefonā. Vairāk informācijas par 4G pārklājumu un 1GB piedāvājumu – www.bite.lv.

 

2017 03.13

Bite investē 85 000 EUR, lai sniegtu vēl labāku klientu servisu

Pieaugot pārdoto viedtālruņu skaitam, ir svarīgi nepārtraukti attīstīt arī klientu servisu, sekojot aktuālajām vajadzībām.

Lasīt tālāk
2016 12.27

Bite savam pārklājumam pievieno vairākus desmitus 4G+ staciju

Bite savam pārklājumam divu mēnešu laikā pievieno 80 jaunas 4G+ stacijas, kas ievērojami uzlabo mobilā interneta jaudu un ātrumu.

Lasīt tālāk