Bite noslēgusi ceturksni ar ievērojamu klientu skaita, peļņas un ieņēmumu kāpumu

2015 07.29

Noslēdzot 2015.gada otro finanšu ceturksni, salīdzinājumā ar tādu pašu laika posmu 2014.gadā, ir pieaudzis Bites klientu skaits, sasniedzot 516 000 klientu un ļaujot palielināt tirgus daļu no 19,1% līdz 19,9%. Uzņēmuma EBITDA jeb peļņa pirms procentiem, nodokļiem un amortizācijas, pieaugusi par 31%, salīdzinājumā ar šo pašu periodu pērn, un sasniegusi 3,9 miljonus EUR. Arī ieņēmumu apjoms ir kāpis par 11% , sasniedzot 16 miljonus EUR.

 

2015.gada otrā ceturkšņa finanšu rādītāji sniedz ieskatu arī telekomunikāciju tirgus tendencēs – Latvijā pieaug mobilo pieslēgumu skaits. Šie rezultāti apliecina faktu, ka arvien vairāk cilvēku izvēlas savā ikdienā lietot vairākas ierīces, kurās nepieciešams mobilais savienojums – planšeti, mobilo internetu mājām utml. Arī Bites klientu vidū planšetu lietojums ir pieaudzis par 70%. Interesanti, ka tieši pēc Bites 4G ieviešanas vidējais interneta lietojums ir palielinājies par 17%. Un, lai gan visaktīvāk mobilo internetu lieto jaunieši, vecumā no 18 – 25 gadiem, strauji pieaudzis arī mobilā interneta lietojums klientiem virs 66 gadiem. 

 

Bites komercdirektore Kristīne Britāne: „Pieaugot interneta lietojumam, pieaug arī prasības pēc tā ātruma un kvalitātes, tādēļ šogad īpašu uzsvaru esam likuši uz 4G tīkla attīstību. Bites ātrais 4G internets jau ir pieejams Rīgas un Pierīgas rajonos, taču jau šīs vasaras un rudens laikā tas būs pieejams arī citās Latvijas pilsētās, aptverot 1,4 miljonus iedzīvotāju lielu teritoriju. Mums ir svarīgi, lai klienti saņem kvalitatīvus, izdevīgus un saprotamus pakalpojumus.”

 

Sekojot tirgus tendencēm, jau šobrīd Bite nodrošina saviem klientiem vienu no ātrākajiem mobilajiem internetiem Eiropā, kā arī nesen sākusi piedāvāt Baltijā unikālu un inovatīvu tarifu plānu tieši Ģimenēm -  ar iespēju dalīties ar mobilo internetu. 

 

Vienmēr vairāk:
Anete Jansone
t: +371 25544143
e: anete.jansone@bite.lv

2017 03.13

Bite investē 85 000 EUR, lai sniegtu vēl labāku klientu servisu

Pieaugot pārdoto viedtālruņu skaitam, ir svarīgi nepārtraukti attīstīt arī klientu servisu, sekojot aktuālajām vajadzībām.

Lasīt tālāk
2016 12.27

Bite savam pārklājumam pievieno vairākus desmitus 4G+ staciju

Bite savam pārklājumam divu mēnešu laikā pievieno 80 jaunas 4G+ stacijas, kas ievērojami uzlabo mobilā interneta jaudu un ātrumu.

Lasīt tālāk