Bite Latvija pilnībā iegādājas SIA Spaineta Latvija

2016 04.04

 

Mobilais operators Bite Latvija iegādājies SIA Spaineta Latvija, kļūstot par uzņēmuma vienīgo īpašnieku. Jau līdz šim uzņēmumi darbojās līdztekus, Spainetai pārvaldot Bite Latvija klientu apkalpošanas centrus.   

 

“Kopā ar Spaineta mēs strādājam jau vairākus gadus – viņi veica izcilu darbu, pārstāvot Biti klientu apkalpošanas centros visā Latvijā, palīdzot klientiem izvēlēties piemērotāko telefonu, atbildot uz jautājumiem un iepazīstinot ar jaunumiem gudro aksesuāru pasaulē. Tādēļ mēs esam ļoti priecīgi, ka turpmāk Spaineta un tās komanda 100% apmērā ir daļa no Bites ģimenes,” saka Bite Latvija vadītājs Freds Renčaks.
Spaineta ir mazumtirdzniecības un klientu apkalpošanas salonu ķēde, kas piedāvā Bites pakalpojumus, viedtālruņus un dažādus aksesuārus gan privātpersonām, gan uzņēmumiem. Šobrīd Spainetā strādā vairāk kā 130 darbinieki visā Latvijā.
“Mūsu biznesa stratēģija fokusējas uz vēl plašāku viedtālruņu un dažādu gudro aksesuāru piedāvājumu, tādēļ mēs paredzam, ka, pilnībā pārvaldot Spaineta uzņēmumu, mēs sasniegsim vēl labākus rezultātus,” piemin Renčaks.
Spaineta Latvija pārņemšanas procesu paredzēts pabeigt tuvākajā laikā, tiklīdz tiks saņemts apstiprinājums no Konkurences padomes.

 

2016 12.27

Bite savam pārklājumam pievieno vairākus desmitus 4G+ staciju

Bite savam pārklājumam divu mēnešu laikā pievieno 80 jaunas 4G+ stacijas, kas ievērojami uzlabo mobilā interneta jaudu un ātrumu.

Lasīt tālāk
2016 11.22

Pirmo reizi Latvijā Bite atklāj 4,5G mobilo internetu

Tuvojoties 5G standartam, Bite ievieš Latvijā pirmo 4,5G bāzes staciju tirdzniecības centrā Domina Shopping

 

Lasīt tālāk