Vairāki simti netrāpīgu dāvanu cenšas atrast īstās rokas

2015 12.30

Vairāki simti netrāpīgu dāvanu cenšas atrast īstās rokas

 

Lai gan svētku laiks vēl turpinās pilnā sparā, lielākā daļa no mums jau ir paspējuši tikt apdāvināti vai sarūpēt dāvanas kādam citam. Veiktā aptauja rāda, ka visgaidītāko dāvanu TOPā ir dāvanas, kas gatavotas pašu rokām, dāvanu kartes, gardumi un rotaslietas, taču, arī zinot statistiku un labi pazīstot cilvēku, kam dāvana jāsarūpē, gadās nošaut garām. Un, kā rāda Bites izveidotā vietne netrapiga.lv, arī šie svētki nav izņēmums – vairāki simti netrāpīgu dāvanu tajā cenšas atrast īstās rokas.

 

Svečturi, kurpes, rotaslietas, grāmatas un pat saliekamas smadzenes – tās ir tikai dažas no dāvanām, kam, patiesībā, nav ne vainas, taču tās nokļuvušas neīstajās rokās. Un tieši tādēļ nonākušas netrapiga.lv, kur ne tikai savam īpašniekam ļauj pretendēt uz pārsteigumbalvu no Bites, bet atrod arī kādu, kuru patiesi iepriecināt.

 

Piemēram, īstās rokas (vai… kājas?) meklē pavisam unikālas biksiņas Jaunajam gadam:

 

 

Ik dienu vietnē tiek pievienoti vairāki desmiti jaunu dāvanu un tikpat aktīvi uz tām arī piesakās. “Skatoties kā pēc svētkiem pieaug aktivitāte netrapiga.lv, mēs redzam, ka šāda lapa tiešām ir nepieciešama – tā ne tikai ļauj dot netrāpīgām dāvanām otru iespēju, bet ir arī interesanta vērotājam no malas – cik dažādi ir mūsu dāvināšanas paradumi! Un arī apraksti, ko dāvanu saņēmēji ievieto, parāda, cik patiesībā jābūt uzmanīgam un vērīgam, izvēloties dāvanu,” saka Bites klientu apkalpošanas nodaļas vadītāja Oksana Stankeviča. 

 

Vietne www.netrapiga.lv darbosies līdz pat 8.janvārim, kad kāda dāvana, kas būs saņēmusi visvairāk balsu no vietnes apmeklētājiem, saņems dāvanu no Bites – planšetdatoru.

 

Taču, līdz tam ikvienam ir iespēja ielūkoties tajā, lai, iespējams, ieraudzīto ko tādu, kas jau sen ticis kārots. Vai arī doties uz kādu no Bites saloniem, kuros ir uzstādītas dāvankastes – tajās var atstāt savu netrāpīgo dāvanu, kas tiks nodota Otrā Elpa rokās. Dāvankastes ir gan Bites birojos Rīgā un Saldū, gan arī Bauskā, Cēsīs, Daugavpilī, Dobelē, Jelgavā, Kuldīgā, Liepājā, Ogrē, Rēzeknē un Ventspilī.

 

Vienmēr vairāk:
Anete Jansone
t: +371 25544143
e: anete.jansone@bite.lv

2017 03.13

Bite investē 85 000 EUR, lai sniegtu vēl labāku klientu servisu

Pieaugot pārdoto viedtālruņu skaitam, ir svarīgi nepārtraukti attīstīt arī klientu servisu, sekojot aktuālajām vajadzībām.

Lasīt tālāk
2016 12.27

Bite savam pārklājumam pievieno vairākus desmitus 4G+ staciju

Bite savam pārklājumam divu mēnešu laikā pievieno 80 jaunas 4G+ stacijas, kas ievērojami uzlabo mobilā interneta jaudu un ātrumu.

Lasīt tālāk