Priekšapmaksa

Ja esi aizrautīgs cilvēks, kuram ir grūti iekļauties ierobežojumos, tad priekšapmaksas mobilais internets ir kā radīts tieši Tev:

 • maksā par internetu tikai tad, kad to lietosi;
 • nekādu saistību un pienākuma maksāt ikmēneša maksu!

Cik tas maksā?

Ar priekšapmaksas mobilo internetu vari izvēlēties – vai maksāsi par internetā pavadīto laiku, vai par lejupielādētajiem megabaitiem.

 • Tarifu plāni Mono vai Stereo ļauj lejupielādēt neierobežotu daudzumu informācijas un maksāt par patērēto laiku, ko esi pavadījis internetā
 • Tarifu plānsTaxi ir domāts Tev, ja dod priekšroku maksāt par lejupielādētajiem MB.

 

 

Tarifi

Tarifu plāns

Maksa

Maksimālais ātrums

Mono

0,43 EUR/h

Līdz 0,5 Mbit/s

Stereo

1,00 EUR/h

Līdz 21 Mbit/s

Taxi

0,04 EUR/Mb

Līdz 21 Mbit/s

 

Laiks, kad tiek aprēķināta maksa par interneta lietošanu, sākas ar brīdi, kad Tu pieslēdzies internetam, un beidzas brīdī, kad Tu atslēdzies no interneta.  Tāpēc vienmēr atceries atslēgties no interneta, kad beidz to lietot!

 

Lai aktivizētu SIM karti un sāktu lietot pakalpojumu, Tev būs tikai jāpieslēdzas internetam.

 

„Vodafone Mobile Connect” priekšapmaksas interneta sākuma komplektā ir aktivizēts Stereo tarifu plāns. Bet Tu vari mainīt tarifu plānu, kad vien vēlies, ieejot www.manabite.lv, piezvanot uz 1601. Pirmo reizi tarifu plāna maiņa ir par brīvu, pēc tam tā maksās 2,85 EUR.

 

Piecu dienu bezmaksas tests

Tāpat kā Tev, arī mums nepatīk situācijas, kad kaut ko nopērkam un pēc tam aptveram, ka pirkums nemaz neatbilst gaidītajam. Tāpēc dodam Tev laiku, lai izlemtu, vai mūsu mobilais internets Tev der un patīk. Ja nederēs, Tev nebūs iemesla turēt uz mums ļaunu prātu. Tomēr ceram, ka viss būs kārtībā.

Ja vēlies izmēģināt mūsu mobilo internetu 5 dienas bez maksas, dodies uz jebkuru Bites salonu.

 

Cik maksā sākuma komplekts?

Lai sāktu lietot priekšapmaksas mobilo internetu, Tev jāiegādājas komplekts – SIM karte un modems. Ja modems Tev jau ir, pietiks tikai ar SIM karti. 

Sākuma komplekts Tev maksās 49,37 EUR un tajā ir iekļauts modems ar ātrumu līdz 21 Mbit/s un kredīts 6,40 EUR interneta lietošanai.

Ja Tev ir vajadzīga tikai SIM karte ko lietot savā modemā vai datorā, to vari iegādāties par 6,40 EUR, ar jau iekļautu kredītu 6,40 EUR apmērā.

 

Bonusi

Karti ir viegli papildināt. Tu vari izmantot savu internetbanku vai Bites kartes papildināšanas kartes, kas ir pieejamas veikalos it visur Latvijā, kā arī visos Bites salonos.Tu vari papildināt kredītu par kādu summu vēlies. Jo vairāk papildināsi, jo vairāk bonusu saņemsi.

 

 

Papildinājuma summa

1,42 EUR

2,85 EUR

7,11 EUR

14,23 EUR

42,69 EUR

Bonuss: Naktīs internets par brīvu

7 dienas

15 dienas

30 dienas

30 dienas

Bonuss: Nedēļas nogalēs internets par brīvu

30 dienas

 

 

 • Par nakti mēs saucam laiku no pulksten 24.00 līdz 6.00.
 • Nedēļas nogale sākas sestdienā pulksten 00.00 un beidzas svētdienā pulksten 24.00.
 • Bonusus atbilstoši iemaksātajai summai (apskati tabulu) vari saņemt pēc tam, kad esi papildinājis savu kredītu. Bonusi nesummējas.
 • Tava Vodafone Mobile Connect priekšapmkasas interneta kredīta maksimālā summa ir 1422,87 EUR.

 

Pašapkalpošana Tavai ērtībai.

Neatkarīgi no tā, cik daudz kredīta atlicis, Tev vienmēr pieejama pašapkalpošanās lapa www.manabite.lv. Te Tu vari uzzināt, cik laika interneta lietošanai Tev vēl palicis un cik dienas vēl derīgs bonuss interneta lietošanai naktīs vai nedēļas nogalēs.

 

Konta un SIM kartes derīguma termiņi

 • Pēc pakalpojuma aktivizēšanas kredīts Tavā kontā būs derīgs trīs mēnešus. Ja nepapildināsi kontu, pēc trim mēnešiem varēsi piekļūt pašapkalpošanās lapai www.manabite.lv tikai konta papildināšanai.
 • Konts ir jāpapildina ne vēlāk kā 6 mēnešus pēc tā aktivizēšanas vai pēdējās papildināšanas, citādi Tava SIM karte tiks bloķēta.

 • Kredīta derīguma termiņa laikā neizlietotais kredīts nekur nepazūd – tas tiek pieskaitīts nākamajai papildinājuma summai.

 

Par ātrumu

Ja esi Rīgā, Jelgavā, Liepājā, Ventspilī, Daugavpilī, Valmierā, Rēzeknē, Salaspilī, Ogrē, Kuldīgā, Talsos, Saldū, Tukumā, Bauskā, Olainē, Gulbenē vai Jēkabpilī, Tev ir pieejams superātrs Bites 3G internets. Bet tas arī nenozīmē, ka citur Latvijā Bite nenodrošina interneta pakalpojumus. 3G nav vienīgā tehnoloģija, lai arī citas, jāatzīst, ir lēnākas. Taču lietojamas! Noteikti ņem vērā, ka interneta ātrums var samazināties, ja esi tālu no bāzes stacijas, ja tīkls ir pārslogots, vai Tavam modemam vai ierīcei ir nepareizi iestatījumi.

 

Ja vēlies pirms lietošanas papētīt Tev pieejamo interneta ātrumu, apskati pārklājuma karti.