Pieslēgums

Kā visvienkāršāk dabūt mājās internetu?

Ienest pa durvīm un pievienot savam datoram vai planšetdatoram, protams!

 

Ņem Bites mobilo internetu datoram vai planšetdatoram, tas ir superātrs lielākajās Latvijas pilsētās

Un vadi Tevi vairs nekad neierobežos, izmanto internetu kaut parkā uz soliņa vai pludmalē sauļojoties!

 

 

Kā sākt lietot mobilo internetu?

Tas neprasīs pat minūti.

  • Ja Tev ir dators – ievieto SIM karti modemā, savieno to ar datoru un, skaties, Tev ir internets!
  • Ja Tev ir planšetdators – ievieto SIM karti pašā planšetdatorā, un lieta darīta!

 

Izvēlies sev piemērotāko mobilā interneta tarifu plānu ar izdevīgu ikmēneša maksu:

  • START, ja internetu izmanto reizi pa reizei, lai Izlasītu jaunākās ziņas, samaksātu rēķinus, lasītu un sūtītu e-pastus;
  • MINI, ja internetu izmanto regulāri, galvenokārt, lai izlasītu ziņas, sazinātos ar draugiem, radiem vai kolēģiem, lasītu un sūtītu e-pastus;
  • STANDARD, ja internetu izmanto regulāri un ne tikai ziņām, komunikācijai sociālajos tīklos un e-pastam, bet arī, lai skatītos video un klausītos mūziku;
  • PRO, ja internetu lieto daudz un bieži – gan skaties video un klausies mūziku, gan lejupielādē vai pārsūti lielus failus.

 

Tarifu plāns

Ikmēneša maksā iekļautais GB apjoms

Ikmēneša maksa, Ls/mēn.

Maksa pēc MB apjoma iztērēšanas, Ls/MB

Ātruma ierobežojums 

START

1 GB

1,99

0,02

-

MINI

Patiks gan iPad, gan citiem planšetdatoriem

4 GB

5,50

0,01

-

STANDARD

Neierobežoti (GLP)

9,50

-

512 kb/s pēc 15 GB iztērēšanas

15GB

9,50

0,01

 

PRO

Neierobežoti (GLP)

14,50

-

512 kb/s pēc 25 GB iztērēšanas

25 GB

14,50

0,01

 

 

  • Ja aktivizēsi mobilā interneta pieslēgumu nevis pirmajā mēneša datumā, bet, piemēram, mēneša vidū, Tev būs jāmaksā tikai puse no cenas, un arī varēsi izmantot tikai pusi no tarifu plānā iekļautā apjoma. Sākot no nākamā mēneša, varēsi izmantot visu apjomu un arī maksāsi pilnu cenu.
  • Visas cenas norādītas latos ar PVN 21 %.

 

Godīgas lietošanas politika (GLP) - iztērējot tarifu plānā STANDARD vai PRO iekļautos MB, Tu varēsi izvēlēties – līdz mēneša beigām maksāt par katru nākamo MB vai lietot pakalpojumu ar ierobežotu datu pārraides ātrumu. Izvēloties Godīgas lietošanas politiku, par MB, ko pārtērēsi virs tarifu plānā iekļautā datu apjoma, nebūs jāmaksā. Taču, ja pēdējo 30 dienu laikā pārsniegsi tarifu plānā iekļauto apjomu, datu pārraides ātrums tiks samazināts līdz 512 Kb/sekundē. Ātrums atjaunosies, tiklīdz datu pārraides apjoms pēdējās 30 dienās būs mazāks par tarifu plānā iekļauto MB apjomu.

Izvēli vari izdarīt, zvanot uz 1601 vai jebkurā Bites salonā.

 

Piecu dienu bezmaksas tests!

Tāpat kā Tev, arī mums nepatīk situācijas, kad kaut ko nopērkam un pēc tam aptveram, ka pirkums nemaz neatbilst gaidītajam. Tāpēc dodam Tev laiku, lai izlemtu, vai mūsu mobilais internets Tev der un patīk. Ja nederēs, Tev nebūs iemesla turēt uz mums ļaunu prātu. Tomēr ceram, ka viss būs kārtībā.

Ja vēlies izmēģināt mūsu mobilo internetu 5 dienas bez maksas, dodies uz jebkuru Bites salonu

 

Naktīs nenāk miegs?

Ielej sev kārtīgu krūzi kafijas un pieslēdz papildpakalpojumu Bezmaksas naktis par 2,85 EUR mēnesī. Tu varēsi pilnīgi neierobežoti izmantot internetu no plkst. 24.00 līdz 8.00 un lejuplādēt visu, ko un cik vien vēlies.

 

Par ātrumu

Ja esi Rīgā, Jelgavā, Liepājā, Ventspilī, Daugavpilī, Valmierā, Rēzeknē, Salaspilī, Ogrē, Kuldīgā, Talsos, Saldū, Tukumā, Bauskā, Olainē, Gulbenē vai Jēkabpilī, Tev ir pieejams superātrs Bites 3G internets ar jaunākās paaudzes modemu: HSDPA līdz pat 21,6 Mb/s un HSUPA 5,76 Mb/s. Bet tas arī nenozīmē, ka citur Latvijā Bite nenodrošina interneta pakalpojumus. 3G nav vienīgā tehnoloģija, lai arī citas, jāatzīst, ir lēnākas. Taču lietojamas! Noteikti ņem vērā, ka interneta ātrums var samazināties, ja esi tālu no bāzes stacijas, ja tīkls ir pārslogots, vai Tavam modemam vai ierīcei ir nepareizi iestatījumi. Ja vēlies pirms lietošanas papētīt Tev pieejamo interneta ātrumu, apskati pārklājuma karti.

 

 

Tu vari kontrolēt savus tēriņus un sekot līdzi datu patēriņam www.manabite.lv - pašapkalpošanās mājas lapā Bites mobilā interneta lietotājiem.

Cik daudz dziesmu Tu lejupielādē mēnesī?
Cik daudz filmu lejupielādēt mēnesī?
Cik stundas dienā Tu uzturies internetā?
Cik e-pasta vēstulēs tu izsūti vienā dienā?
Cik daudz dokumentus Tu dienā lejupielādēt un nosūtīt?
Cik fotogrāfijas mēnesī apskati?
Cik programmu vai programmu atjauninājumus Tu lejupielādēt mēnesī?

Piemēri:

1 GB 4 GB 15 GB 25 GB

Aprēķināt

Delete

0 GB

mēnesī